Vyhledávání

Výsledky hledání buggy

Chris Levett s Buggyrou se v neděli v Missanu blýskl bronzem

Chris Levett s Buggyrou se v neděli v Missanu  blýskl bronzem23.5.2011 - Do šesté hodiny ranní trvala oprava zdevastovaného závodního speciálu Davida Vršeckého, přičemž mechanici Buggyry již poněkolikáté přesvědčili o tom, že pro ně není vskutku není nic nemožné. „Poté, co přivezli auto do depa, jsme měli jasno o tom, že zadní náprava je na odpis. Upřímně jsme se ale děsili toho, co odhalíme v průběhu oprav,“ přiznal šéf mechanik

Buggyra je přes těžké újmy pro neděli v Missanu opravena a připravena. Malý zázrak !!

Buggyra je přes těžké újmy pro neděli v Missanu opravena a připravena. Malý zázrak !!22.5.2011 - Mimořádný výkon předvedli v průběhu noci ze soboty na neděli mechanici týmu Buggyra Internatioal Racing System. Výsledkem jejich úsilí bylo ještě včera večer takřka nemožné – zcela funkční Buggyra Davida Vršeckého.

Sobota v truckerském Missanu byla pro Buggyru opět nevydařená.

Sobota v truckerském Missanu byla pro Buggyru  opět nevydařená.21.5.2011 - Převážnou část dvanáct kol trvajícího závodu se náš jezdec držel na devátém místě. A snil o osmé příčce, která by mu zajistila nejvýhodnější pozici na startu jízdy s hendikepem. Jeho sen se nakonec vyplnil, a to paradoxně na úkor stájového druha Chrise Levetta. Po více než polovině závodu totiž kdosi usoudil, že excelentní start britského jezdce, po kterém se dostal na páté místo, byl v rozporu s pravidly

O víkendu na okruhu v přímořském letovisku Misano jedou trucky, i obě Buggyry

O víkendu na okruhu v přímořském letovisku Misano jedou trucky, i obě Buggyry18.5.2011 - Mezi účastníky nebude pochopitelně chybět dvojice jezdců na Buggyrách David Vršecký - Chris Levett. Oba jezdci věří ve světlé misanské zítřky!

Testování Buggyry na okruhu v Mostě bylo úspěšné.

Testování Buggyry na okruhu v Mostě bylo úspěšné.17.5.2011 - Robin Dolejš bude v dalším průběhu dne pracovat na telemetrických údajích, zítra budou probíhat poslední úpravy na obou vozech. "Od Chrise máme zelenou, každopádně si ještě večer zavoláme. Pokud nedojde k ničemu katastrofickému, zítra všechno stihneme

Buggyra bude testovat úpravy na nápravách, brzdách a motoru a čeká zrychlení

Buggyra bude testovat úpravy na nápravách, brzdách a motoru a čeká zrychlení14.5.2011 - "Je to o tom, že do Mostu vezeme nové věci, které buď budou fungovat a na autě zůstanou, nebo fungovat nebudou a na jejich vývoji se bude pracovat v dalším průběhu sezóny," uvedl dvojnásobný mistr Evropy.

Chris Levett se na Buggyru a její další test v Mostě těší!

Chris Levett se na Buggyru a její další test v Mostě těší!12.5.2011 - Chris Levett je s nastaveným systémem zatím spokojený. "Není to o tom, že bych přijel na závod s helmou a kombinézou, sedl do auta a jel. Ještě v Doningtonu mě David s Robinem podrobili rozsáhlému výslechu. Osobní pocity jezdce prý pro ně mají větší hodnotu, než telemetrické údaje," směje se Chris.

David Vršecký se s Buggyrou ukázal a oslnil diváky na Zámeckém Vrchu v Náměšti

David Vršecký se s Buggyrou ukázal a oslnil diváky na Zámeckém Vrchu v Náměšti10.5.2011 - v pauze mezi Doningtonem a Misanem jsem se hezky svezl a propagoval značku. Na rozdíl od okruhů se vrchy jezdí na jemném asfaltu, hodně to klouže. Kdybych se rozhodl jet hraně, riskoval bych konec v nějakém baráku nebo lese. Takže jsem jel opatrně. Ale stejně jsem si to hezky užil," říká David.

David Vršecký se s Buggyrou o víkendu představí na Zámeckém Vrchu v Náměšti !!.

David Vršecký se s Buggyrou o víkendu představí na Zámeckém Vrchu v Náměšti !!.4.5.2011 - nebude se jednat o jedinou lahůdku tohoto druhu. Kromě Buggyry a již zmiňovaného Subaru se může tradičních sedm tisíc diváků těšit na Mitsubishi Lancer WRC, Formuli F3000, speciál Norma M20 F a Mitsubishi Eclipse o síle 600 koní a jiné skvostné závodní stroje.

Josef Macháček s buggynou doplatil při prašné Baja Saxonia na nesjízdnou trať

Josef Macháček s buggynou doplatil při prašné Baja Saxonia na nesjízdnou trať29.4.2011 - „Ukázalo se, že jsem udělal v přípravě na Saxonii chyby, a kvůli tomu se nepovedlo splnit cíl, kterým bylo pořádně otestovat gumy, tlumiče a další komponenty, co jsem měl v plánu,“ hlásil po návratu pětinásobný vítěz Rallye Dakar v kategorii čtyřkolových motocyklů, který startoval na východoněmecké trati potřetí, ale poprvé s buginou.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu