Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

David Vršecký za sebou rozhodně nemá sezónu snů, ale Buggyra nevadila a nezavazela

David Vršecký za sebou rozhodně nemá sezónu snů, ale Buggyra nevadila a nezavazela27.11.2010 - "My jsme měli sice z nejrůznějších důvodů nevalné časy v měřených trénincích, ale v průběhu závodu jsme zrychlovali. Nebo alespoň minimálně drželi časy z úvodních kol. Ve druhé polovině závodu bylo hodně těžké nás předjet, z čehož jsme těžili. A hodláme těžit i v příští sezóně."

V Buggyra Technology Centrum se intenzivně pracuje na novém závodním speciálu

V Buggyra Technology Centrum se intenzivně pracuje na novém závodním speciálu26.11.2010 - "Existují úpravy auta, při kterých lze alespoň částečně nahradit testovací výpadek. Bohužel se to netýká podvozku. Snad nás letos nebude trápit dlouhá zima."

Buggyra zahájila přípravu na novou sezónu 2011

Buggyra zahájila přípravu na novou sezónu 201116.10.2010 - Přestože letošní truckový šampionát skončil před necelými dvěma týdny, zahájilo osazenstvo roudnického Buggyra Technology Centra přípravu na novou sezónu. "Ještě před Jaramou jsme si stanovili priority dalšího vývoje závodního speciálu," ....

Buggyra s Vršeckým při plnění marketingových povinností v Táboře

Buggyra s Vršeckým při plnění marketingových povinností v Táboře16.10.2010 - Po konci závodní sezóny nadešel pro nejúspěšnějšího českého truckera a dvojnásobného mistra Evropy Davida Vršeckého čas plnění marketingových povinností

Ani letos nezůstala Buggyra bez ocenění

Ani letos nezůstala Buggyra bez ocenění13.10.2010 - Uwe Nittel se stal po zásluze Nováčkem roku a přebral cenu pro autora největšího crashe!

Buggyra je kolektivním dílem! Role konstruktéra a pilota se podle Davida Vršeckého ''netluče''.....

Buggyra je kolektivním dílem! Role konstruktéra a pilota se podle Davida Vršeckého ''netluče''.....11.10.2010 - Role konstruktéra a pilota se podle Davida navzájem "netluče." "Měl jsem prostě jenom více práce. A taky jsem toho méně naspal. Dělal jsem s Robinem Dolejšem zásadní rozhodnutí. Když to nevyšlo, měl jsem spoustu důvodů k přemýšlení. Chybička se sice tu a tam vloudila, ale za drtivou většinou rozhodnutí si stojím," uvedl David Vršecký.

Hlavně klid! Na Le Mans Buggyra nechystá žádné novinky a bude vycházet z nastavení ze Zolderu

Hlavně klid! Na Le Mans Buggyra nechystá žádné novinky a bude vycházet z nastavení ze Zolderu17.9.2010 - Přestože v důsledku týdenní pauzy mezi oběma závody putovala Buggyra ze Zolderu rovnou do Le Mans, David Vršecký v tom nespatřuje problém.

Testováním v Mostě zakončila Buggyra přípravu na dvojici zářiových závodů

Testováním v Mostě zakončila Buggyra přípravu na dvojici zářiových závodů9.9.2010 - Po testování vládla v táboře Buggyra spokojenost. "70% věcí, které nám v Mostě fungovaly, jsme vylepšili. A těch zbylých 30%, se kterými byly potíže, jsme uvedli do patřičného stavu," hlásil David Vršecký

Vršecký a Buggyra odjeli do belgického Zolderu pro naději !

Vršecký a Buggyra odjeli do belgického Zolderu pro naději !9.9.2010 - Přestože závod na domácím okruhu v Mostě nedopadl podle jeho představ, když místo útoku na stupně vítězů přišel sestup na průběžnou pátou příčku, mistr Evropy motivaci rozhodně nepostrádá. „O body i celkové postavení v tabulce mě připravil zničený kardan

Buggyra chystá změny i testování před Zolderem a Le Mans

Buggyra chystá změny i testování před Zolderem a Le Mans5.9.2010 - Vzhledem k tomu, že po závodě v Zolderu, který se koná příští víkend, následuje okamžitý přesun do Le Mans, finišují v těchto dnech David Vršecký a spol. s přípravou vozu na náročný dvoj závod.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu