Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Buggyra představí v Nogaru stejně jako v Albacete dva závodní speciály a věří v úspěch!

Buggyra představí v Nogaru stejně jako v Albacete dva závodní speciály a věří v úspěch!17.6.2010 - Jako jediný tým jsme museli během zimy postavit úplně nové auto, takže každý závod pojímáme jako ostré testování a posouváme se pořád dál. A penalizace v Misanu mě připravila kromě vítězství o deset bodů a nahrála naopak všem jezdcům, kteří jsou teď přede mnou. Nicméně na základě porovnání loňských a letošních dat právě z Misana jsme zjistili, že s novým autem a extrémně pomalými pneumatikami dosahujeme stejných časů, jako loni. Mám dost důvodů věřit, že bude lépe.“

Předvoj týmu Buggyra se již nachází v dějišti konání třetího podniku letošního EP v Nogaru.

Předvoj týmu Buggyra se již nachází v dějišti konání třetího podniku letošního EP v Nogaru.14.6.2010 - "Do Nogara jsme dorazili dnes ráno s oběma závodními auty. Vzhledem k nadstandardním vztahům s pořadateli nám bylo umožněno zaparkovat ve staré části okruhu. Hned jsme se napíchli na vodu a elektriku," informoval šéf mechanik Vojta Loupal.

Evropský šampionát tahačů 2010 má za sebou první čtvrtinu, Buggyra buduje za pochodu

Evropský šampionát tahačů 2010 má za sebou první čtvrtinu, Buggyra buduje za pochodu10.6.2010 - Příhodný čas pro rozhovor s dvojnásobným mistrem Evropy a obhájcem titulu Davidem Vršeckým. Po dvou závodech jsi celkově čtvrtý, na Albaceteho ztrácíš 31 bodů?

Buggyra před druhým závodem sezóny posílila! O vicemistra světa PWRC !!

Buggyra před druhým závodem sezóny posílila! O vicemistra světa PWRC !!4.6.2010 - Buggyra hlásí před druhým podnikem letošního mistrovství Evropy v závodech tahačů mimořádně zajímavou akvizici. Vedle Davida Vršeckého pojede v Albacete německý pilot Uwe Nittel.

Závodní speciál Buggyra ve stavu bojové připravenosti pro Albacete.

Závodní speciál Buggyra ve stavu bojové připravenosti pro Albacete.31.5.2010 - Jak potvrdil technický ředitel a jezdec v jedné osobě David Vršecký, je jeho závodní speciál ve stavu bojové připravenosti. Navíc na rozdíl od předchozích let odpadlo "větrací" testování na letišti v Panenském Týnci.

V týmu Buggyra po Misanu zatím klídek !

V týmu Buggyra po Misanu zatím klídek !30.5.2010 - Přestože zrušení sobotního závodu s hendikepem a především nedělní penalizace připravily Davida Vršeckého s největší pravděpodobností o průběžné vedení, zachovává obhájce titulu klid.

Buggyra se představila a křtila speciál pro desátou sezónu přímo na Václaváku

Buggyra se představila a křtila speciál pro desátou sezónu přímo na Václaváku19.5.2010 - Jsme v jednání s anglickým mistrem Evropy Stuartem Oliverem, který sice hodně slevil ze svých původních představ, nicméně přesto s pravděpodobností rovnající se jistotě pojede na začátku sezóny jenom David.“

Buggyra dnes přímo na Václaváku!

Buggyra dnes přímo  na Václaváku!18.5.2010 - V úterý od 16:00 hod. proběhne ve spodní části Václavského náměstí na Můstku tisková konference týmu Buggyra International Racing System spojená s představením závodních speciálů pro sezónu 2010.

Konec hrubé přípravy týmu Buggyra ! A brzy směr Missano

7.5.2010 - Zítra oslaví ve společnosti obou Buggyr 2010 v prostorách Europarku ve Štěrboholích Den vítězství. Ve středu pak přijde na řadu testování, 18. května velkolepá akce na Václavském náměstí. A pak odjezd do Misana.

Buggyra chystá převratné řešení výkonu nového agregátu v nižších otáčkách

Buggyra chystá převratné řešení výkonu nového agregátu v nižších otáčkách4.5.2010 - V současné chvíli brzdí BTC poněkud opožděné dodávky náhradních dílů, před závěrečným testováním by ovšem mělo být dílo dokonáno. "Řešili jsme otázku, zdali nebudeme testovat bez veřejnosti. Nakonec jsme se rozhodli, že testování bude volně přístupné. Nemáme co schovávat.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu