Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Tři ročníky, tři vítězství. To je bilance týmu Buggyra v truckovém Poháru konstruktérů

Tři ročníky, tři vítězství. To je bilance týmu Buggyra v truckovém Poháru konstruktérů15.9.2009 - Markus s Davidem přijeli do Zolderu v exkluzivním postavení, jejich souboj o prestižní trofej totiž mohla posunout do Le Mans pouze prohra o 33 bodů s týmem MAN Jochena Hahna. Nic podobného se pochopitelně nekonalo, přesto vejde závod v Zolderu do historie.

Do belgického Zolderu jede Buggyra pro první titul, v týmech !

Do belgického Zolderu jede Buggyra pro první titul, v týmech !1.9.2009 - Se třetím Pohárem konstruktérů v řadě již "pracuje" i sportovní ředitel týmu Jan Kalivoda. "Jsme ryze soukromým týmem bez jakékoli tovární podpory. Přesto porážíme takové značky, jako MAN, Renault nebo Mercedes. Získaný marketingový potenciál hodláme pochopitelně v co největší míře využít,"

Buggyra připravena na boj o titul! Truckerský víkend v Mostě začíná !!

Buggyra připravena na boj o titul! Truckerský víkend v Mostě začíná !!28.8.2009 - Vzhledem k tomu, že v průběhu testování zapršelo, mohl David prověřit obě Buggyry v rozdílných klimatických podmínkách. Podle jeho slov bylo z každého odjetého metru patrné, že vozy omládly.

Naučili jsme Antonia Albaceteho prohrávat! Těší jezdce českého týmu Buggyra

21.8.2009 - polu s Antonio Albacetem je Markus Bösiger jediným jezdcem současného startovního pole, který dokázal vyhrát na okruhu v Mostě závody tříd Super Race Truck i Race Truck. Není proto divu, že se na sever Čech těší!

Po dovolené osazenstvo Buggyra Technology Centra v kompletní sestavě. Most za dva týdny !!!

Po dovolené osazenstvo Buggyra Technology Centra v kompletní sestavě. Most za dva týdny !!!19.8.2009 - Již na začátku příštího týdne vyráží první tým mechaniků směr Most. Od pondělka se totiž začne pracovat na již tradičně velkolepě pojatém zázemí. "Jedeme na domácím okruhu, takže se musíme představit v plné síle. Mezi pozvanými jsou pochopitelně všichni domácí, ale i zahraniční partneři

Konec tréninkové mizérie pro český tým Buggyra ?

Konec tréninkové mizérie pro český tým  Buggyra ?31.7.2009 - Pouhé dva měřené tréninky vyhráli letos jezdci na Buggyrách do závodu na Nürburgringu. V průběhu posledního závodního víkendu se však situace diametrálně změnila k lepšímu!

Buggyra suverénně vede Pohár konstruktérů, třetí zisk prestižní trofeje se zdá být formalitou.

Buggyra suverénně vede Pohár konstruktérů, třetí zisk prestižní trofeje se zdá být formalitou.31.7.2009 - Při podobném vývoji soutěže bude po Zolderu nejspíše vymalováno. "Asi ano. Na Nürburgringu jsme se konečně pořádně rozjeli.Už se těším na pohár," souhlasí s optimistickou prognózou Vršecký.

Buggyra brala sobotní bank na Nürburgringu ! Po Bösigerovi se radoval i David Vršecký

26.7.2009 - Pouze jezdci na závodních speciálech Buggyra se radovali dnes z vítězství na Nürburgringu. Po úvodním triumfu Bösigera slavil výhru v závodě s hendikepem David Vršecký

Kdo, když ne Buggyra! Nürburgring má neopakovatelnou atmosféru a už je to tady !!

Kdo, když ne Buggyra! Nürburgring má neopakovatelnou atmosféru a už je to  tady !!24.7.2009 - "Nürburgring má neopakovatelnou atmosféru, okruh závodem žije. K tomu každý rok návštěva přes 200 000 diváků. Člověk musí jet, i kdyby nechtěl," tvrdí trojnásobný vítěz, který jako jediný jezdec dokázal vyhrát pohárových závod třídy SRT i RT. Skutečnost, že na tomto okruhu doposud nikdy nezvítězil průběžný lídr šampionátu Antonio Albacete, ho nechává v poklidu

Truckery čeká věhlasná GP Nürburgring 2009: Buggyra chystá ofenzivu!

Truckery čeká věhlasná GP Nürburgring 2009: Buggyra chystá ofenzivu!22.7.2009 - Závodem roku na legendárním okruhu Nürburgring odstartuje tento víkend druhá polovina letošního mistrovství Evropy v závodech tahačů. Buggyra vyráží do Německa s cílem potvrdit své výsadní postavení v Poháru konstruktérů a po Nogaru a Barceloně opět zatřást pozicí lídra individuálního šampionátu Antonia Albaceteho.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu