Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Žádné převratné změny při posledním testování týmu Buggyra

Žádné převratné změny  při posledním testování týmu Buggyra2.4.2009 - Co se nového vozu týče, podle závodního inženýra Robina Dolejše proběhly podstatnější změny zejména na geometrii a šasi. V případě motorů se jedná o další vylepšenou verzi agregátů, se kterými Buggyra ovládla předchozí dva šampionáty

Poslední testování týmu Buggyra před začátkem MEse koná na okruhu v Mostě

Poslední testování týmu Buggyra před začátkem MEse koná na okruhu v Mostě2.4.2009 - Testování se zúčastní oba jezdci týmu David Vršecký a Markus Bösiger, na které čekají nové závodní speciály. Zatímco Markus již měl možnost své auto projet, na Davida čeká premiéra

Buggyra versus MAN: po čtyřech letech soubojů 10:11 na double

Buggyra versus MAN: po čtyřech letech soubojů  10:11 na double27.3.2009 - Přesně takto vypadá výsledek čtyřletého souboje dvou vůdčích značek evropského truckracingu v kategorie dvojitých vítězství, tedy tolik ceněných double!

První letošní vskutku ostré testování jezdců týmu Buggyra přineslo velkou spokojenost

První letošní vskutku ostré testování jezdců týmu Buggyra přineslo  velkou spokojenost15.3.2009 - První letošní vskutku ostré testování mají za sebou jezdci týmu Buggyra International Racing System David Vršecký a Markus Bösiger. Mistři Evropy posledních dvou let neskrývali svou spokojenost!

V Panenském Týnci proběhlo utajené testování nových závodních speciálů týmu Buggyra 2009

26.2.2009 - V průběhu minulého týdne proběhlo na letišti v Panenském Týnci poněkud utajené testování nových závodních speciálů pro sezónu 2009. Po analýze telemetrických dat hlásí roudnické Buggyra Technology Centrum stav střízlivého optimismu.

Rychlost a design! Buggyra pracuje i na změnách designu závodních speciálů

Rychlost a design! Buggyra pracuje i na změnách designu závodních speciálů10.2.2009 - Přestože do začátku letošního šampionátu tahačů, který má být po letech opět zahájen v nizozemském Assenu chybí takřka tři měsíce, v roudnickém Buggyra Technology Centru se usilovně pracuje na vývoji nového závodního speciálu pro sezónu 2009! I v závodech nejrychlejších tahačů starého kontinentu totiž platí pravidlo o tom, že spát na vavřínech se rozhodně nevyplácí!

BTC nedobytnou pevností! Informační embargo ohledně přípravy nového závodního speciálu Buggyra

BTC nedobytnou pevností! Informační embargo ohledně přípravy nového závodního speciálu Buggyra26.1.2009 - Jak vidno, začal lítý boj o truckový trůn již v lednu! Takto stručně a výstižně lze charakterizovat současný stav v roudnickém Buggyra Technology Centru. Toto se totiž proměnilo v nedobytnou informační pevnost!

Buggyra a ti druzí... Pohled na nejdůležitější statistiky loňské sezóny

Buggyra a ti druzí... Pohled na nejdůležitější statistiky loňské sezóny20.1.2009 - Jako první jsou na řadě měřené tréninky, jejichž výsledky určují postavení na startu bodované kvalifikace. O čtrnáct vítězství z celkového počtu osmnácti se rovným dílem podělili David Vršecký s Markusem Bösigerem. Na MAN zbyla zásluhou Antonia Albaceteho čtyři vítězství. Husarský kousek se povedl jezdcům na Buggyrách v Le Mans.

Buggyra a její letošní TOP 8 2008. Titul, rekord i úspěch v anketě

Buggyra a její letošní TOP 8 2008. Titul, rekord i úspěch v anketě19.12.2008 - Podle domácích sportovních novinářů, účastníků ankety o Nejlepšího sportovce České republiky je David Vršecký nejúspěšnějším českým jezdcem tohoto roku. Jako nejlepší český motorista se umístil celkově třicátý. Až za Vršeckým se umístil například jeden z nejlepších světových obránců z AC Milán.

Buggyra bodovala v Monte Carlu. I když se nevešla na podium....

Buggyra bodovala v Monte Carlu. I když se  nevešla na podium....15.12.2008 - Tým Buggyra International Racing System se velmi výrazně zapsal do průběhu slavnostního galavečera, který proběhl v pátek ve Sportovním klubu v Monaku u příležitosti předání cen všem šampiónům soutěží, které pořádá nejvyšší motoristická autorita FIA. David Vršecký a Mario Kress totiž v jeho průběhu převzali ceny za vítězství v individuálním truckovém šampionátu i Poháru konstruktérů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu