Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Buggyra na Nurburgringu vyjela double, ale pak přišla divná diskvalifikace. Králem Vršecký !!

Buggyra na Nurburgringu vyjela double, ale pak  přišla divná diskvalifikace. Králem Vršecký !!13.7.2008 - Jen velmi podivná penalizace Markuse Boesigera připravila tým Buggyra International Racing Systém na Nurburgringu o zasloužené double! Přesto byl v depu českého týmu důvod k radosti. Stejně jako loni zastoupil Markuse David Vršecký, který se ziskem 50 bodů stal zároveň nejúspěšnějším jezdcem závodního víkendu.

Buggyra odjíždí na vyhlášený Nurburgring již v pondělí

5.7.2008 - Ještě v průběhu noci provedl záložní tým nezbytnou vstupní kontrolu technického stavu obou speciálů. "Auta jsou relativně v pořádku, ale opět budeme hrát o čas," vysvětluje Petr Marek. "Nurburgring je, co se prestiže týče závodem roku, všechny týmy se chtějí předvést v plném lesku. Markusovo i Davidovo auto dostanou kompletně nové plasty."

V týmu Buggyra nyní ani minutu nazmar!

V týmu Buggyra nyní ani minutu nazmar!16.6.2008 - V současné době se pracuje v Buggyra Technology Centru na dvě směny. Pokud půjde všechno podle plánů, je možno stihnout krátké testování ve středu odpoledne, případně v neděli večer po návratu z Piešťan. Pracovat bude i záložní tým.

Bosiger ( Buggyra) vítězem nedělní kvalifikace!

Bosiger ( Buggyra)  vítězem nedělní kvalifikace!26.5.2008 - Švýcarský jezdec týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bosiger se stal vítězem kvalifikace v Misanu a obhájil tak svou pozici z dopoledního měřeného tréninku.

Stáj Buggyra odhalila letošní plány. Chce obhajit !

Stáj Buggyra odhalila letošní plány. Chce obhajit !5.5.2008 - Mario Kress pak dvěma desítkám novinářů, mezi kterými nechyběli ani zástupci všech tří celoplošných televizí prozradil, že verze nové Buggyry není konečná

Stáj Buggyra se představila na veletrhu v Brně

Stáj Buggyra se představila na veletrhu v Brně3.5.2008 - Bonusem pro návštěvníky veletrhu je možnost seznámit se kromě stavebních strojů či konstrukcí rovněž se závodním speciálem Buggyra.

Třídenní deštivé testování týmu Buggyra skončilo

Třídenní deštivé  testování týmu Buggyra  skončilo18.4.2008 - Dnes dopoledne skončilo třídenní testování týmu Buggyra International Racing Systém ve francouzském Nogaru

Cenný náklad s Buggyrami zatím bez problémů!

Cenný náklad s Buggyrami zatím bez problémů!16.4.2008 - Již od května začne Buggyra obhajovat v loňské sezóně vydobyté pozice, nelze se tudíž divit tomu, že dopravě obou speciálů do Nogara je věnována velká pozornost.

Buggyra chystá další testování!

Buggyra chystá další testování!21.3.2008 - Zatímco v minulosti byl okruh ve francouzském Nogaru jezdci bojkotován, letos se těší ze strany týmů značné pozornosti. Důkazem toho je i druhé letošní testování týmu Buggyra International Racing Systém, které se v Nogaru uskuteční ve dnech 16.-18. dubna.

Vršeckého Buggyra zmizela!

Vršeckého Buggyra zmizela!16.3.2008 - Nutno podotknout, že pouze dočasně a navíc v lakovně! "Ještě v pátek jsem se kochal pohledem na nové auto. Teď mi z něj zůstala jen kabina," říká posmutněle David, který tímto zároveň potvrzuje, že práce na obou závodních speciálech pro sezónu 2008 je prakticky ukončena.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu