Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Vítězná taktika týmu Buggyra se nemění ani pro příští rok !

Vítězná taktika týmu Buggyra se nemění ani pro příští rok !30.11.2007 - Přestože na nejrychlejší truckery starého kontinentu čeká zimní pauza, v roudnickém Buggyra Technology Centru již začaly práce na novém speciálu Markuse Bösigera pro příští sezónu.

Roudnická Buggyra teprve třetí značkou truckové historie s doublem .....

Roudnická Buggyra teprve třetí značkou truckové historie s doublem .....26.10.2007 - Díky letošnímu titulu Markuse Bösigera se stala roudnická Buggyra teprve třetí značkou truckové historie, které se podařilo triumfovat ve třídách Super Race Truck i Race Truck.

Buggyra: Markus Bosiger si titulu mistra Evropy užívá!

Buggyra: Markus Bosiger si titulu mistra Evropy užívá!17.10.2007 - Již týden je švýcarský jezdec týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bosiger novým truckovým mistrem Evropy. Po oslavách se vrací do běžného života.

Buggyra má sice tituly, ALE : Mario Kress hlásí návrat na zem

Buggyra má sice tituly,  ALE : Mario Kress hlásí návrat na zem11.10.2007 - Přestože jezdci na Buggyrách Markus Bösiger a David Vršecký letos vyhráli prakticky všechno, co se vyhrát dalo, jeden z hlavních strůjců úspěchu týmu technický ředitel Mario Kress varuje několik dní po skončení závodu před pocity sebeuspokojení.

V pátek u týmu Buggyra nebude svátek

V pátek u týmu Buggyra nebude svátek26.9.2007 - Přestože mechanici týmu Buggyra International Racing System ještě nedorazili z vítězného italského tažení, které proběhlo uplynulý víkend v Misanu, šéf logistiky Petr Marek má jasno

Buggyra prolomila prokletí Misana. Markus Bösiger vyhrál dnešní pohárový závod !!

23.9.2007 - Zase o něco blíže má roudnická stáj Buggyra k titulu evropského šampióna tahačů. Její pilot Markus Bösiger totiž vyhrál dnešní pohárový závod v italském Misanu a zvýšil tak svůj náskok před obhájcem titulu Antoniem Albacetem na 41 bodů. A bylo to vůbec poprvé, kdy se podařilo roudnické stáji v Itálii vyhrát. Jeho týmový kolega David Vršecký měl v pohárovém závodě technické problémy a skončil pátý

Trucky a Buggyra nyní na televizních obrazovkách

Trucky a Buggyra nyní na televizních obrazovkách12.9.2007 - Zveme vás ke sledování televizních obrazovek. Od TV Galaxie až po TV MotorTip

Vršecký králem neděle v Le Mans, Buggyra má titul v týmech !!

9.9.2007 - Po smolném závěru soboty, kdy musel David Vršecký kvůli závadě nechtěně opustit druhé pořadí, přišla zlatá neděle. Dvaatřicetiletý pilot Buggyra týmu kraloval na legendárním francouzském okruhu v Le Mans od ranního warm-upu až po závěrečný pohárový závod. Potvrdil tak nadvládu značky Buggyra, která si už před závěrečnými podniky v Misanu a Jaramě zajistila historicky první titul evropských šampiónů v nově zavedené soutěži dvojic

Buggyra do Le Mans pro první titul?

6.9.2007 - Vzhledem k systému bodování (v průběhu jednoho závodního víkendu může dvojice vybojovat maximální počet 108 bodů) stačí dvojici roudnického týmu porazit druhý pár šampionátu Allgauera s Koerberem o pouhých devatenáct bodů.

Perný nadcházející víkend pro mechanky týmu Buggyra

Perný nadcházející víkend pro mechanky týmu Buggyra31.8.2007 - Další pracovní víkend čeká na mechaniky týmu Buggyra International Racing Systém. Příčinou jsou vskutku hluboké šrámy, které utržil závodní speciál Davida Vršeckého v tolik diskutované nedělní kvalifikaci.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu