Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Buggyra chvátá za titulem v týmové soutěži

Buggyra chvátá za titulem v týmové soutěži30.8.2007 - Poněkud ve stínu vynikajících individuálních výkonů dvojice Bosiger – Vršecký zůstala letos nově vypsaná týmová soutěž. Přitom tři závody před koncem letošního šampionátu je vysoce pravděpodobné, že dvojice jezdců týmu Buggyra International Racing Systém se bude možná již v Le Mans těšit z titulu mistrů starého kontinentu.

Od Nürburgringu po víkendový Most. Buggyra V.I.P. Hospitality již roste týden ...

Od Nürburgringu po víkendový Most. Buggyra V.I.P. Hospitality již roste týden ...23.8.2007 - Zvláštní pozornost byla věnována převodovkám, které byly v první polovině sezóny prakticky jedinou technickou příčinou bodových ztrát. Obě byly vymontovány z vozů a odeslány na technickou analýzu. Závodní inženýři pak ještě před nástupem na dovolenou začali pracovat na nové konfiguraci turbodmychadel revolučních motorů šetrnějších k životnímu prostředí

Český tým Buggyra zbrojí na domácí Most!

Český tým Buggyra zbrojí na domácí Most!16.8.2007 - Přestože do v pořadí již šestého podniku letošního truckového šampionátu, který se bude konat příští víkend v Mostě, zbývá deset dní, přípravy na budování Buggyra Hospitality jsou již v plném proudu. Není se čemu divit, vedle Nurburgringu představuje právě závod v Mostě pro tým vrchol sezóny.

Buggyra připravena na 100 procent! V Mostě chce konečně vyhrát!

Buggyra připravena na 100 procent! V Mostě chce konečně vyhrát!14.8.2007 - Jestliže se ve světě truckracingu hovoří o vítězné mostecké šňůře Antonia Albaceteho, který na severu Čech neprohrál od roku 2004, nesmíme ve spojitosti s mimořádnými výkony zapomenout na 100% statistiku Buggyry v belgickém Zolderu.

Buggyra tvrdí muziku a má více bodů z méně závodů..

Buggyra tvrdí muziku a má více bodů z méně závodů..19.7.2007 - Jestliže si tým Buggyra International Racing System dal po letech kralování ve třídě Super Race Truck v roce 2005 po přestupu do třídy Race Truck za cíl nabourání dosavadní hegemonie značky MAN, daří se tento záměr zatím plnit na výtečnou.

Český tým Buggyra dál suverénně vládne týmům!

Český tým Buggyra dál suverénně vládne týmům!14.7.2007 - V představení týmu Buggyra International Racing System se proměnil dosavadní průběh nově zavedené soutěže – Evropského poháru týmů. Náskok dvojice Bösiger - Vršecký narostl po Nürburgringu na rekordních 154 bodů.

Buggyra na Nurburgringu

Buggyra na Nurburgringu4.7.2007 - Včera v 19:30 hod dorazili na okruh Nurburgring, který bude tento víkend dějištěm pátého podniku EP tahačů mechanici týmu Buggyra International Racing Systém.

Buggyra vládne týmům

Buggyra vládne týmům27.6.2007 - Zcela suverénně si zatím počíná tým Buggyra International Racing Systém v soutěži dvojic. Markus Bosiger s Davidem Vršeckým vedou po Nogaru před favorizovanou dvojicí MAN Allgauer-Koerber (MAN) o neuvěřitelných 134 bodů!

Buggyra chce a věří v double i v Nogaru

Buggyra chce a věří v double i v Nogaru23.6.2007 - Proklínaný a zároveň takřka do nebes vynášený okruh v Nogaru se nezapsal do dějin týmu Buggyra pouze Vršeckého prvním umístěním na stupních vítězů a následujícím striptýzem Petra Béra. V sezóně 2003 se zde totiž roudnický tým radoval díky dvojici Gerd Körber – David Vršecký ze svého vůbec prvního double v historii týmu.

Buggyra přijímá hozenou rukavici a chystá se na Nogaro

Buggyra přijímá hozenou rukavici a chystá se na Nogaro15.6.2007 - Přestože se jezdec týmu Buggyra International Racing System Markus Bösiger těší po první třetině letošního truckového šampionátu z pozice suverénního lídra, tlak na svou osobu si před závodem v Nogaru, který se pojede příští víkend, rozhodně nepřipouští.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu