Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Buggyra se vrací domů, jaký byl Dakar 2014?

Buggyra se vrací domů, jaký byl Dakar 2014?20.1.2014 - Poprvé v historii vstoupil severočeský truckracingový tým Buggyra plnohodnotně do nejtěžší dálkové motoristické soutěže na světě, do věhlasné Rallye Dakar. Ve společném projektu s kopřivnickou automobilkou Tatra Trucks postavila zcela nový závodní speciál. I přes určitá rizika, které s sebou pilotní koncepty vždy přináší, měli všichni ty nejvyšší ambice. A oprávněně, nebýt některých nepředvídatelných závad, pral by se vůz Tatra 815 Buggyra zřejmě o ty nejvyšší pozice. Příště to bude lepší, zní z útrob závodního týmu.

Buggyra už chystá Dakar 2015

Buggyra už chystá Dakar 201515.1.2014 - Letošní Rallye Dakar ještě neskončila, ale tým Tatra Buggyra Racing už na místě plánuje ročník nový. Z toho stávajícího si totiž odnáší nesčetné zkušenosti a poznatky, které se jinde nasimulovat nedají. Z dat pak bude vycházet i samotná kopřivnická automobilka Tatra. Nové informace z daných extrémních podmínek totiž mají cenu zlata, takže i když stáj předčasně odstoupila, s prázdnou se domů rozhodně nevrátí.

Buggyra oficiálně vyjela do Dakaru

Buggyra oficiálně vyjela do Dakaru5.1.2014 - Rallye Dakar je oficiálně zahájena. Nejslavnější dálková soutěž světa je letos opravdu velkolepá a čísla mluví za všechno. Mezi 431 závodními posádkami si brousí zuby na parádní výsledek také tým Tatra Buggyra Racing.

Buggyra vytvořila tým snů

Buggyra vytvořila tým snů13.12.2013 - Truckracingový tým Buggyra International Racing System se stává nejsilnější motoristickou stájí Česka. Poprvé v historii totiž jeden tým spojuje dvě tak významné platformy, jakými jsou závody na okruzích a dálková rallye. Do svých řad navíc stáj získala nejlepší možné piloty. Novým parťákem Davida Vršeckého se totiž stává jeho donedávna velký okruhový konkurent Adam Lacko. Pro novou sezónu Mistrovství Evropy závodních tahačů si tak Buggyra může klást vysoké cíle. Ty ale má i Martin Kolomý před lednovým Dakarem.

Před deseti lety podepsal David Vršecký kontrakt s týmem Buggyra

Před deseti lety podepsal David Vršecký kontrakt s týmem Buggyra8.1.2012 - Po deseti letech lze v této souvislosti hovořit o jednom z nejúspěšnějších spojení v historii truckracingu. V průběhu uplynulé desetiletky vyhrál David dva tituly mistra Evropy a je držitelem světových rychlostních rekordů v jízdě závodním tahačem na letmý i pevný kilometr

Hned na začátku předvánoční aukce nasadila Buggyra těžký kalibr, torzo z Le Mans

Hned na začátku předvánoční aukce nasadila Buggyra těžký kalibr, torzo z Le Mans23.12.2011 - Hned na začátku nasadila Buggyra těžký kalibr, v aukci je totiž to, co zbylo z kapoty speciálu Davida Vršeckého po super crashi z Le Mans

''Loučení'' týmu Buggyra International Racing System s uplynulou sezónou.

''Loučení'' týmu Buggyra International Racing System s uplynulou sezónou.15.12.2011 - "Letos bude určitě co slavit. Oba hoši přežili ve zdraví Dakar, v truckové sezóně si Buggyra hodně polepšila. Po dvou letech jsme vyhráli jak závod Poháru konstruktérů ve Smolensku, tak zásluhou Davida pohárový závod v Le Mans."

Buggyra se v konkurenci značek zvučných jmen rozhodně ani po sjednocení neztratila

Buggyra se v konkurenci značek zvučných jmen rozhodně ani po sjednocení neztratila3.12.2011 - Pochopitelně máme z takového výsledku radost. Zejména vezmeme-li v potaz, že jsme na rozdíl od MAN museli v letech 205-2006 a v posledních dvou sezónách vyvíjet nová auta a fungujeme jako jediná značka bez tovární podpory," komentoval výsledky manažer týmu Jan Kalivoda.

Buggyra hned z testu odjela na Veletrh Rychlá kola do Lysé

Buggyra hned z testu odjela na Veletrh Rychlá kola do Lysé18.11.2011 - Přestože ještě v pátek testovala Buggyra na okruhu v Mostě, v pozdních večerních hodinách nabral jeden ze závodních speciálů směr Lysá nad Labem.

Buggyra připravuje testování již na úvod listopadu

Buggyra připravuje testování již na úvod listopadu30.10.2011 - Personální otázky ovšem nebudou rozhodně na pořadu dne. "Na vývoji auta je ještě hodně práce. Takže doufám, že si svůj jezdecký post udržím i do další sezóny," smál se David Vršecký, podle kterého není kombinace jezdce a konstruktéra od věci.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu