Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Radostné bilancování! V průběhu sezóny Buggyra výrazně rozšířila počet trofejí

Radostné bilancování! V průběhu sezóny Buggyra výrazně rozšířila počet trofejí20.10.2011 - Truck racing je v první řadě o bodech. Letos jich celkově pátý David Vršecký i přes nehoráznou smůlu v závěru (pět nezaviněných kolizí ve třech posledních závodech) nastřádal 287, tedy o 61 více, než v předchozí sezóně. Osmý Chris Levett pak ve své premiérové sezóně v barvách roudnického týmu získal o 47 bodů více, než loni Uwe Nittel.

Buggyra hodnotí letošní sezónu jako vydařenou !!

Buggyra hodnotí letošní sezónu jako vydařenou !!19.10.2011 - David Vršecký získal i přes neuvěřitelnou smůlu v závěru (pět nezaviněných crashů v průběhu posledních tří podniků) 287 bodů, což je 61 bodů více, než v loňské sezóně. Brit Chris Levett, který startoval v barvách Buggyry letos poprvé, vybojoval o 47 bodů více, než loni Uwe Nittel. Celkově obsadil Chris osmé místo.

Diplomatický úspěch týmu Buggyra ! Domácí nedotknutelná ikona Albacete penalizován.

Diplomatický úspěch týmu Buggyra ! Domácí nedotknutelná ikona Albacete penalizován.4.10.2011 - Po dokončení závodu disponoval Honza Kalivoda obrazovým materiálem, který předložil silné truckové trojce. "Věděl jsem, že mám v rukou průkazný materiál k "usvědčení" Antonia. Nepovažuji za vhodné přibližovat průběhu jednání, pánové ale nakonec učinili moudré rozhodnutí.

Povedená truckerská neděle v Jaramě pro tým Buggyra

Povedená truckerská neděle v Jaramě  pro tým Buggyra3.10.2011 - První Vršeckého vítězství v super pole! Druhé místo v pohárovém závodě a denní zisk 21 bodů. David Vršecký prostě druhý den závodního víkendu v Jaramě zářil. David Vršecký je po Jaramě se 260 body průběžně čtvrtý. Chris Levett má 111 bodů a je zatím osmý.

Truckerská sobota v Jaramě pohledem týmu Buggyra.

Truckerská sobota v Jaramě pohledem týmu Buggyra.2.10.2011 - V samotném závodě předvedl Vršecký mistrovský výkon. V prvním kole se posunul o deset míst a byl patnáctý. V závěru kroužil na osmé pozici. „Hezký závod. Auto jelo skvěle. Kdyby nebylo jistého, podle všeho nenapravitelného individua, mohl bych říci, že to by bezva den. Bohužel, závody jsou o bodech, nikoli o pocitech,“ řekl David.

Buggyra se zúčastní tradičně také víkendového Truckfestu v Hradci

9.9.2011 - "Návštěvníci akce si zaslouží jen to nejlepší, takže se jim to budu snažit v maximálně možné míře poskytnout" potvrdil David, který se již tradičně do Hradce Králové těší.

Buggyra má dlouhodobé cíle! Umístění v elitní trojce není aktuální prioritou

Buggyra má dlouhodobé cíle! Umístění v elitní trojce není aktuální prioritou9.9.2011 - Klíčoví partneři se ztotožňují s naší strategií postupného vývoje, naším dlouhodobým cílem nejsou souboje o třetí nebo čtvrté místo, ale o individuální tituly a vítězství v Poháru konstruktérů. Pokud se bude dařit a David skončí třetí, bude se jednat o úspěch nad plán.

David Vršecký a Buggyra se přípravují na další závod v belgickém Zolderu

David Vršecký a Buggyra se přípravují na další závod v belgickém Zolderu6.9.2011 - "V průběhu volných tréninků jsme v Mostě vyzkoušeli některé věci. Nevypadalo to špatně, nakonec jsme se ale rozhodli neriskovat. Teď máme dost času na to, věci odzkoušet a rozhodnout o jejich případné aplikaci."

Úspěšná sestava týmu Buggyra se pro víkendový Most nemění!

Úspěšná sestava týmu Buggyra se  pro víkendový Most nemění!24.8.2011 - "Chris nás sice jako rodilý Brit upozornil, že v originále zní slogan trochu jinak, nicméně zaměnili jsme slovo vítězná za úspěšná. Zatím jsme "pouze" úspěšní, ale pevně věříme, že vítězství přijdou."

Buggyra je na víkendový Most vyladěna!

Buggyra je na víkendový Most vyladěna!23.8.2011 - Závěrečná fáze přípravy pak proběhne v televizním studiu. Zítra ráno bude totiž David Vršecký hostem ranní televizní show Snídaně s Novou.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu