Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Pohoda a klídek o víkendu u týmu Buggyra před víkendovým Mostem

Pohoda a klídek o  víkendu u týmu Buggyra před víkendovým Mostem22.8.2011 - Chris Levett se bude jako každý správný Angličan věnovat sledování fotbalu a ragby. Byznys a závodění hodlá hodit za hlavu. "Rod Levettů vždy zastával názor, že když se věci dělají pořádně a člověk je trpělivý, dopadne to dobře," odpověděl Chris na otázku týkající se prvního vítězství v barvách Buggyry.

Buggyra chystá na úvod týdne testování před Smolenskem

Buggyra chystá na úvod týdne testování před Smolenskem17.7.2011 - Po oba dny se bude testovat hodinu. Delší časový úsek, ani přítomnost Chrise Levettta nejsou podle Davida nezbytné. "Začali jsme dělat něco před Nürburgringem. V průběhu víkendu jsme se pořád někam posouvali

Buggyra odložila kvůli dešti plánované testování obou vozů

8.7.2011 - Podle původních předpokladů měl dnes David Vršecký testovat na letišti v Panenském Týnci oba závodní speciály. Počasí však bylo proti!

Optimismus v řadách členů týmu Buggyra před Nürburgringem

Optimismus v řadách členů týmu Buggyra před Nürburgringem7.7.2011 - Nikdy jsem nepřemýšlel nad tím, proč se mi dařilo na Nürburgringu více v neděli, než v sobotu. Snad jen tolik, že ve třídě SRT se závodilo jen v neděli, takže v sobotu jsem vyhrát nemohl" prohlásil David se smíchem.

Za vysvědčení se Buggyra určitě nestydí!

Za vysvědčení se Buggyra určitě nestydí!2.7.2011 - První den prázdnin zahájil David Vršecký pracovní návštěvou Německa, jejímž cílem je pořízení nových dílů pro Buggyru. Za vysvědčení, které včera vystavil sobě i celému týmu, se určitě nestydí!

Buggyra se připravuje na první vrchol sezóny, kterým je tradičně závod na Nürburgringu.

Buggyra se připravuje na první vrchol sezóny, kterým je tradičně závod na Nürburgringu.28.6.2011 - "Jak ukázal dosavadní průběh šampionátu, podle všeho jsme vyřešili problémy se spolehlivostí vozů. Teď se zaměříme na rychlost a akceleraci," prozradil závodní inženýr Robin Dolejš. Konkrétní změny odmítl upřesnit, omezil se pouze na konstatování, že se budou týkat především přední nápravy.

Ani bod nazmar! Buggyra jednou z nejspolehlivějších značek šampionátu

Ani bod nazmar! Buggyra  jednou z nejspolehlivějších značek šampionátu22.6.2011 - Přestože zamířili z Albacete rovnou do Nogara, závodní speciály Vršeckého a Levetta dokončily všechny bodované jízdy.

Buggyra stoupá vzhůru! V Nogaru mezi týmy nejlepší

Buggyra stoupá vzhůru! V Nogaru mezi týmy nejlepší22.6.2011 - "Týmová soutěž je v první řadě o spolehlivosti a pravidelném bodování. A také o schopnosti jednotlivce podřídit své ambice celku," komentoval úspěch svého týmu manažer Jan Kalivoda. "Po Nogaru jsme se dostali mezi nejlepší tři celky, naším cílem je pozici v elitní trojice udržet."

Buggyra jede do Gaskoňska pro další body i další zlepšení pozic

Buggyra jede do Gaskoňska pro další body i další zlepšení pozic16.6.2011 - Po letošním dosavadním nejlepším představení v Albacete se David Vršecký a Chris Levett představí v kabinách svých závodních speciálů Buggyra již tento víkend na okruhu ve francouzském Nogaru.

Buggyra má ze soboty v Albacete stříbro díky Vršeckému

Buggyra má ze soboty v Albacete stříbro díky Vršeckému5.6.2011 - David Vršecký měl po dojezdu dvojnásobný důvod k radosti. Poprvé v této sezóně ho nikdo v průběhu závodu netrefil. A poprvé dojel na stupních vítězů, když se nad jeho síly ukázal být pouze Rus Lvov. „Chtěl jsem hodně vyhrát, stáhnul jsem náskok Alexe na dvě desetiny, ale už to prostě nešlo. Každopádně Alex zvládl defenzivní taktiku dokonale,“ prohlásil David po dojezdu závodu

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu