Vyhledávání

Výsledky hledání chevrolet

Nová generace Chevroletu Malibu se bude prodávat v téměř 100 zemích

Nová generace Chevroletu Malibu se bude prodávat v téměř 100 zemích31.3.2011 - Úplně nový Chevrolet Malibu bude překonávat časové zóny a spojovat různé kultury na celém světě, protože Chevrolet ho současně představí na Shanghai Auto Show a na stránkách Chevrolet Facebook .

Chevrolet představuje v Bangkoku studii trucku Colorado

Chevrolet představuje v Bangkoku studii trucku Colorado22.3.2011 - Chevrolet dnes, před začátkem Bangkok International Auto Show, ukázal výstavní verzi středně velkého trucku Colorado, který svou výstavní premiéru absolvuje právě na tomto autosalónu. Studie naznačuje budoucí generaci středního pickupu, který staví na silné DNA značky Chevrolet ve sféře užitkových vozů a cenné tradici

Chevrolet otevírá v Ženevě ''Showroom století'' : Přijedou Cruze, Aveo a Camaro i Volt

Chevrolet otevírá v Ženevě ''Showroom století'' : Přijedou Cruze, Aveo a Camaro i Volt15.2.2011 - Tak, jako vloni v září na Autosalonu Paříž, návštěvníky stánku Chevrolet přivítá skupina nových automobilů a dobré zprávy, protože značka v Evropě pokračuje v růstu.

V Ženevě Chevrolet představuje celou řadu zajímavých novinek

V Ženevě Chevrolet představuje celou řadu zajímavých novinek8.2.2011 - Stejně, jako na posledním autosalonu v Paříži, také nyní na autosalonu v Ženevě Chevrolet představuje celou řadu zajímavých novinek, mezi kterými velkou pozornost vzbuzuje nový Chevrolet Aveo v podobě čtyřdveřového sedanu – tento model si v Ženevě odbývá svůj evropský debut. Atraktivní malý sedan se okamžitě identifikuje jako sourozenec

Cruze hatchback upevňuje pozici značky Chevrolet v Evropě

Cruze hatchback upevňuje pozici značky Chevrolet v Evropě2.2.2011 - Chevrolet Cruze, nositel mnoha titulů a nyní i mistr světa v Závodě cestovních automobilů (WTCC), ještě zvýší v tomto roce svůj kredit, když na jaře představí novou verzi hatchback. Model kompletně připravený do sériové výroby absolvuje svoji světovou premiéru na 81. Ženevském autosalonu 3. – 11. března.

Chevrolet, největší globální značka GM oznámila svůj vstup na jihokorejský trh

Chevrolet, největší globální značka GM oznámila svůj vstup na jihokorejský trh20.1.2011 - Průzkum na trhu GM indikuje, že zákazníci v Jižní Koreji velmi dobře vnímají značku Chevrolet. „Tato nová možnost růstu nám umožní konkurovat v segmentech pro značku nových a nabízet našim zákazníkům větší výběr, než kdykoli před tím. Výsledkem toho je jasná budoucnost naší značky, našich zaměstnanců a prodejců,“ říká Arcamone.

2010 byl rekordním rokem pro Chevrolet v Evropě

13.1.2011 - Chevrolet předal v roce 2010 v Evropě** 477,194* vozů, což představuje nárůst o 12 procent v porovnání s rokem 2009 a znamená dosud pro tuto americkou značku druhý nejlepší výsledek v Evropě**.

Chevrolet Volt byl vyhlášen Severoamerickým autem roku 2011

13.1.2011 - Titul uděluje porota složená ze 49 motoristických novinářů z Kanady a USA, reprezentujících časopisy, noviny, webové stránky, televizní a rozhlasové pořady.

Zcela nový Chevrolet 2012 Aveo/Sonic rozvlnil hladinu Detroitského autosalonu

12.1.2011 - Po světové premiéře pětidveřové verze v září 2010 v Paříži oslavuje v Detroitu světovou premiéru čtyřdveřová verze

Finále WTCC se jelo v Macau: Chevrolet je dvojnásobným mistrem světa!

Finále WTCC se jelo v Macau: Chevrolet je dvojnásobným mistrem světa!22.11.2010 - Chevrolet získal po dalším vítězství a dvou pódiových umístěních v Macau titul ve WTCC v kategorii jezdců i výrobců.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu