Vyhledávání

Výsledky hledání clio

Letošní premiérový ročník ROPRO Clio R3 Czech Trophy v cíli

Letošní premiérový ročník ROPRO Clio R3 Czech Trophy v cíli25.10.2011 - Za zmínku jistě stojí i skutečnost, že mezi prvními čtyřmi dvojicemi byl po první etapě rozdíl necelých dvanácti vteřin. Bylo tak patrné, že žádný z pilotů se nechce jen tak vzdát vidiny celkového vítězství v rámci ROPRO Clio R3 CT.

Miro Horňák měl při PC v Brně smůlu a celkově je ''až'' druhý v Renault Clio Cup Bohemia

Miro Horňák měl  při PC v Brně smůlu a celkově je ''až'' druhý v Renault Clio Cup Bohemia28.9.2011 - Samozrejme Miro Horňák bol po dojazde do cieľa nie celkom spokojný s vývojom situácie : „Veľmi ma to štve, ale čo narobím motoristický šport nie je len o jazdcovi, ale aj technike a tá občas zaštrajkuje. Jedno ma však mrzí, že to bola porucha ktorá sa nedala predvídať, jednoducho sa zlomil držiak únavou materiálu

Premiérový Renault Clio Cup Bohemia 2011 vyvrcholil na okruhu v Brně

Premiérový Renault Clio Cup Bohemia 2011 vyvrcholil na okruhu v Brně28.9.2011 - "Jsem moc rád, že se mi to nakonec podařilo. Oba brněnské závody byly mimořádně těžké, nicméně právě díky velice silné konkurenci jsem si oba závody velice užil stejně jako celou sezónu. Rád bych poděkoval všem mým mechanikům a vůbec celému týmu, bez kterého by zisk tohoto triumfu nebyl možný." řekl po závodě nový šampión Reto Wuest.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále. Nejrychlejším zatím Milan Haering.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále. Nejrychlejším zatím Milan Haering.24.9.2011 - Švýcarský jezdec týmu Wuest Motorsport, Milan Haering, se stal nejrychlejším jezdcem poslední kvalifikace letošního ročníku Renault Clio Cup Bohemia.

První ročník nových pohárových závodů Clio R3 Czech Trophy bude zakončen v Příbrami

První ročník nových pohárových závodů Clio R3 Czech Trophy bude zakončen v Příbrami22.9.2011 - Na start závěrečné soutěže se do poháru ROPRO Clio R3 Czech Trophy tentokrát přihlásilo pět posádek s dvoulitrovými Renaulty. Je totiž stále o co bojovat a celkový vítěz poháru není před závěrečnou soutěží jasný.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále.22.9.2011 - Samotné preteky odštartujú v nedeľu najskôr predposlednými v sezóne dopoludnia a druhé víkendové preteky až tesne pred večerom v nedeľu.

Honza Černý s Pavlem Kohoutem jedou 22. Horáckou Rallye s Renaultem Clio R3

10.9.2011 - Do Třebíče jedeme bojovat o co nejlepší umístění mezi dvoukolkami. Chceme se také svézt v pěkném autě a celkově si závody trochu užít. Musíme se konečně přenést přes problémy a trochu i smůlu, která nás v posledních soutěžích provázela,“ říká před startem 22. Horácké rally Honza Černý.

Účastníci českého poháru s vozy Renault Clio R3 se ve Zlíně porovnají s evropskou konkurencí

27.8.2011 - Dvoulitrová Clia s pohonem předních kol budu pořádně tvrdit muziku v kategorii dvoukolek a my věříme, že účastníci českého poháru ROPRO budou patřit mezi ty nejrychlejší. Nebudou to mít ale vůbec jednoduché, protože silných dvoukolek pojede na Barum Rally mnoho a budou je řídit zkušení a velmi rychlí jezdci se zkušenostmi z evropských soutěží rally.

Slovák Miro Horňák vítězem Bohemia Clio Cup víkendu na okruhu v Mostě

Slovák Miro Horňák vítězem Bohemia Clio Cup víkendu na okruhu v Mostě9.8.2011 - Napriek obavám, ako budú prebiehať preteky Miro Horňák opäť dokázal výbornú prípravu a po víťazstve a druhom mieste sa stal víťazom celého víkendu.

První závod Clio Cupu v Mostě pro Miroslava Horňáka, druhý pro Jana Kisiela

První závod Clio Cupu v Mostě pro Miroslava Horňáka, druhý pro Jana Kisiela9.8.2011 - První, deštěm poznamenaný závod vyhrál slovenský jezdec Miroslav Horňák před Andreasem Stuckim a Janem Kisielem. Druhý závod pak vyhrál talentovaný mladík z Polska Jan Kisiel, který na cílové čáře porazil oba aspiranty na celkové prvenství Miroslava Horňáka a Reto Wuesta.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu