Vyhledávání

Výsledky hledání clio

Junior Team startuje v Piešťanech s vozy Renault Clio Cup RS s dvoulitrovým motorem

Junior Team startuje v Piešťanech s vozy Renault Clio Cup RS s dvoulitrovým motorem21.8.2008 - Žreb padol na dve vozidlá Renault Clio Cup RS s dvojlitrovým motorom, ktoré sa vopred javili ako spoľahlivé a veľmi dobre nastaviteľné na jednotlivé okruhy jazdiace sa v rámci slovenských majstrovstiev. Úpravy, prevádzku a servis zabezpečuje Automotoklub Skalica pod vedením Miroslava Horňáka, ktorého v pozícii šéfmechanika zastupuje Rasťo Javorka

Honza Dohnal ve Vsetíně s novou zbraní - s Renaultem Clio S1600 po Petákovi !

Honza Dohnal ve Vsetíně s novou zbraní - s Renaultem Clio S1600 po Petákovi !17.10.2007 - Jan Dohnal se o nadcházejícím víkendu na trati Würth Partr Rally Vsetín premiérově představí s vozem Renault Clio S1600, se kterým Josef Peták několik let kraloval skupině A.

Vykydalové (Clio Sport) se v Příbrami zadařilo v Dámském poháru

25.9.2007 - Letošního ročníku Fuchs Oil Rally Příbram se zúčastnila rovněž dámská dvojice ve složení Eva Vykydalová a Ivona Vyštejnová na voze Renault Clio Sport. Sympatická posádka startující za DPD Czech Rally Team vzpomíná na Příbramskou rallye pouze v dobrém. Při loňském startu zde vybojovala druhé místo ve třídě N3, čtvrté mezi vozy skupiny N a vítězství v Dámském poháru.

Václav Stejskal provětral Renault Clio RS Sport a vyhrál

12.4.2007 - Po úspěšné české premiéře Dacie Logan při Rally Šumava vyvezl Václav Stejskal z garáže také osvědčený vůz Renault Clio RS Sport. Rally Vysočina je oba zastihla v dobré formě a tradiční posádka Václav Stejskal – Josef Král ve třídě N/2000 opět slavila triumf.

Portugalsko : Josf Béreš s Renaultem Clio Super 1600

Portugalsko : Josf Béreš s Renaultem Clio Super 160030.3.2007 - Jozef Béreš s Petrom Starým na Renaulte Clio Super 1600 sa večer vydali na trať úvodnej rýchostnej skúšky Vodafone Rally de Portugal a zajazdili 31. čas v celkovom hodnotení. V hodnotení FIA JRC im patrí pred piatkovou prvou etapou súťaže piate miesto

Béreš testoval Clio S1600 na šotolině

Béreš testoval Clio S1600 na šotolině14.3.2007 - Úvodné testovanie teamu TEMPUS STYLLEX pokračovalo v utorok na šotolinovom úseku v oblasti Ružín, ktorý v minulosti využívali na testovanie vozidiel i továrenské posádky Škody Motorsport.

Radoslav Nešpor letos s Renaultem Clio

8.3.2007 - Hořovického jezdce Radoslava Nešpora jsme si v posledních letech zvykli vídat v rychlém červeném voze Ford Escort Kit car. Letos se ale budou muset návyky změnit, na středočeskou garáž už se totiž těší nový vůz Renault Clio R3.

Béreš pojede Renault Clio Super 1600 !!

7.3.2007 - Premiérový štart absolvuje posádka na Vodafone Rally de Portugal v dňoch 29. marca - 1. apríla 2007. Súťaž je zaradená do seriálu World Rally Championship a FIA Junior Rally Championship. Slovensko - českej posádke teamu TEMPUS STYLLEX bude v sezóne 2007 patriť v juniorskom šampionáte štartovné číslo 34.

Šumavské vítězství pro Pepíka Petáka a jeho Clio

15.2.2007 - Posádka Hroch Rally Teamu Josef Peták a Alena Benešová s vozem Renault Clio S1600 mají za sebou úspěšný start na šumavské soutěži. Z Klatov si odvezli do Příbramě nejen poháry za vítězství ve skupině A a třídě A6, ale rovněž prvenství ve Winter Cupu 07 mezi všemi áčky.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu