Vyhledávání

Výsledky hledání ecce

Ecce Homo historic 2008, foto Radek Závodník

fotogalerie

Ecce Homo 2008, foto Jana Michlová

fotogalerie

KW Berg Trophy 2007 na trati ECCE Homo, foto archiv pořadatelů

fotogalerie

Ecce Homo 2007 z archivu týmů

fotogalerie

Ecce Homo 2007 od Luboše Budína

fotogalerie

ECCE HOMO HISTORIC opět zavítalo na legendární trať

ECCE HOMO HISTORIC opět zavítalo na legendární trať12.9.2011 - Účastníků bylo dost, paleta techniky pestrá a souboj o setiny vteřinek v diferencích ve třech měřených jízdách v tak horkém dnu , jakým byla tato neděle měl svou gradaci, takže vládla spokojenost.

ECCE HOMO HISTORIC již o tomto víkendu na zkrácené legendární trati

ECCE HOMO HISTORIC již o tomto víkendu na zkrácené legendární trati7.9.2011 - Z loňského roku osvědčený systém tří měřených jízd a součtu diferencí přidává soutěži výrazně na hodnotě a tak momentálně 165 přihlášených účastníků určitě zajímavým způsobem zabojuje o oceněné umístění

Na zkrácené verzi trati Ecce Homo se ve Šternberku pokračoval Liqui Moly Berg Cup

Na zkrácené verzi trati Ecce Homo se ve Šternberku pokračoval Liqui Moly Berg Cup11.8.2011 - Kvůli rozmarům počasí, které provází Berg Cup již od minulého závodu byl tento podnik velice náročný na správný výběr pneumatik a i to hrálo roli v boji o pořadí. Sobotní den byl příčinou přeháněk ve znamení neustálého střídání mokrých a suchých pneumatik a nejlépe se s tím vypořádal Marek Rybníček s vozem Mitsubishi Eclipse Evo 650. Druhý nejrychlejší čas v cíli měl David Komárek s Normou M20F

Vladimír Vitver i Jan Čermák patřili na Ecce Homo k nejrychlejším v E1

Vladimír Vitver i Jan Čermák patřili na Ecce Homo k nejrychlejším v E116.6.2011 - Pro Vladimíra a jeho mechaniky bylo víkendovým úkolem správně zpětně naladit vůz WR-12, který získal po havárii ve Verzegnisu poněkud oblejší tvary. Hlavní mechanik Martin Černý stihnul vůz přes týden uvést do původního stavu, ale jak již bylo předesláno – bylo třeba jej znovu správně naladit.

31. Ecce Homo : Václav Janík na domácí trati pátý v nabité skupině E2.

31. Ecce Homo : Václav Janík na domácí trati pátý v nabité skupině E2.14.6.2011 - V neděli, kdy byly pořádány dvě závodní jízdy, už počasí pořadně zamíchalo kartami. Téměř celé startovní pole odjelo svou první závodní jízdu na suchu. Před startem těch nejsilnějších formulových vozů se však rozpršelo, což značně ovlivnilo konečné umístění jezdců. Václav Janík dokončil svou první závodní jízdu na sedmém místě ve skupině E2. Ve druhé jízdě zabojoval a posunul se na konečné páté místo skupiny.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu