Vyhledávání

Výsledky hledání ecce

MICHL MOTORSPORT úspěšně na Ecce Homo.Otec i syn Michlové ZLATÍ !!

MICHL MOTORSPORT úspěšně na Ecce Homo.Otec i syn Michlové ZLATÍ !!5.6.2008 - Po mnoha dalších zdrženích odjely i vozy skupiny E1, Dan Michl přijel do cíle s časem 3:24.420, což znamenalo druhé místo ve skupině E1 za Davidem Komárkem na Mitsubishi Eclipse EVO 600. Současně Dan držel první místo ve třídě do 2000ccm.

Medailisté na Ecce homo zabodovali i díky pneumatikám Dunlop

Medailisté na Ecce homo zabodovali i díky pneumatikám Dunlop4.6.2008 - I když se firma na výrobu kopcových pneumatik nespecializuje, první tři jezdci ve skupinách N, A, a E1 jeli na Dunlopech. Na prvních místech skončili Jakeš, Janík a Dan Michl.

Milan Svoboda na Ecce homo osmý, Edita Prášková nejrychlejší kočkou !!

4.6.2008 - Tradičně se zde objevila evropská špička v závodech do vrchu na silných vozech F3000 a skupiny CN, jako je L.Regal, S.Faggioli, L. Szász a mnoho dalších, které na českých kopcích běžně nevídáme.

Lionel Régal si poradil s kompletním polem konkurentů a při své premiérře vyhrál Ecce Homo

Lionel Régal si poradil s kompletním polem konkurentů a při své premiérře vyhrál Ecce Homo2.6.2008 - Dlouho očekávaný start francouzské hvězdy na legendárním kopci u Šternberka přišel tento horký víkend a očekávání se naplnilo. Lionel Régal si poradil s kompletním polem svých přímých konkurentů v třílitrových formulích a už pří svém prvním startu na ECCE HOMO se dostal na úroveň traťového rekordu.

ECCE HOMO ve Štenberku se jede právě o tomto víkendu

ECCE HOMO ve Štenberku se jede právě o tomto víkendu30.5.2008 - Tento závod je součástí ME a MMČR v závodech do vrchů soudobých a historických automobilů .

Nutrend racing team na „Ústecké 21“ se třemi vozy a stejně tak i na ECCE

Nutrend racing team na  „Ústecké 21“ se třemi vozy a stejně tak i na ECCE26.5.2008 - Malebné městečko Ústí nad Orlicí hostilo o tomto víkendu v pořadí již druhý podnik seriálu Mezinárodního Mistrovství České republiky závodů automobilů do vrchu. Tento, jezdci velmi oblíbený závod je proslulý především dobrou organizací a výborným zabezpečením tratě.

Ecce Homo historic 2007 je minulostí- FOTO !

11.9.2007 - Září je ve Šternberku ve znamení tradičního setkání majitelů historických aut a motorek na trati, kde se odehrávají několikrát do roka boje o vteřiny v nerůznějších úrovních, od Mistrovství Evropy po amatérské hobby závody a historici zde mají své pevné místo.

Na trati Ecce Homo ve Šternberku se sešlo 105 jezdců KW Bergu

29.8.2007 - Za úmorného vedra se na trati Ecce Homo ve Šternberku sešlo o tomto víkendu 105 jezdců ze tří zemí, kteří mezi sebou tvrdě soupeřili o každou setinu sekundy. Zkrácený, velmi rychlý úsek této slavné trati předurčoval velmi malé rozdíly v časech mezi jednotlivými jezdci. Naprosto jedinečný a unikátní byl start pěti závodníků z rodiny Firtlů

Na známé tratě Ecce Homo o víkendu zamíří KW Berg-Trophy International

Na známé tratě Ecce Homo o víkendu zamíří KW Berg-Trophy International21.8.2007 - Ve dnech 24.-26.8.2007 se na zkrácené verzi evropsky známé tratě Ecce Homo ve Šternberku sejdou účastníci mezinárodního seriálu v závodech automobilů do vrchu KW Berg-Trophy International. Na tomto kopci milovníci této motoristické disciplíny soutěží již více než 100 let. Pořadatelům z AMK Vrbno pod Pradědem a ARC Kyjov se podařilo zajistit závodní úsek od „starého startu“ po Lipinu, což je 2600 metrů

Dan Michl na Ecce i na vodě vybojoval třetí místo v E1

Dan Michl na Ecce i na vodě vybojoval třetí místo v E18.6.2007 - Dan Michl se na mokré trati cítí jako doma, a tak si dovolil i „jízdu pro diváky“ - v některých zatáčkách nechal svůj vůz provádět divácky vděčné smyky. Jeho čas z první závodní jízdy byl natolik kvalitní, že se postavil do čela absolutní klasifikace skupiny E1, a v celkovém pořadí všech jedoucích vozů byl na šestém místě.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu