Vyhledávání

Výsledky hledání eco

Afrika Eco Race : Elizabeth Jacinto opět Tomášovi Tomečkovi trošku ujela

Afrika Eco Race : Elizabeth Jacinto opět Tomášovi Tomečkovi trošku ujela31.12.2011 - Elizabethině MANu dnes terén seděl. Kluci neudělali jedinou chybu, ale na její rychlost dnes neměli. Tak to prostě je. Závod je však na úplném začátku a zdaleka nejsou všechny karty rozdány. Zítra je první setkání s písečnými dunami. Celodunové etapy přijdou v Mauretánii. Tam se začne lámat chléb.

Úvodní etapa Africe Eco Race nepřinesla až tolik odpadlíků, jak se zdálo

Úvodní etapa Africe Eco Race nepřinesla až tolik odpadlíků, jak se zdálo31.12.2011 - Včerejší etapa byla těžká. Naštěstí ne písečná. Závodníci dojížděli různě potlučení až do čtvrté hodiny ranní. Po čtvrté hodině už nikdo po vlastní ose nepřijel. To dorazily oba kamióny balai. Kupodivu není tolik odpadlíků, jak se nám večer zdálo. Nebyl písek. Nebylo kde se zahrabat. Všichni ti, kterým zůstala všechna čtyři kola, dojeli do bivaku.

Nečekaně tvrdý začátek Africa Eco Race !

Nečekaně tvrdý začátek Africa Eco Race !30.12.2011 - Je devět hodin večer. V bivaku jsou, kromě asistenčních vozů, čtyři závodní automobily, pár motorkářů a před malou chvilkou přijela Elizabeth Jacinto a pár minut po ní Tomáš s Vojtou. Bez nadsázky bivak vypadá skoro opuštěně. Mechanici mají vše připravené. Elektrocentrály jsou slyšet, ale není jich v chodu tolik, co obvykle. A závodníci chybí. Většina z nich.

Rozhovor s Tomášem Tomečkem před odjezdem na Afrika Eco Race 2012

Rozhovor s Tomášem Tomečkem před odjezdem na Afrika Eco Race 201223.12.2011 - Tomáš Tomeček stejně jako vloni vyráží do Afriky na Afrika Eco race, kde navíc obhajuje loňské zlato v kategorii trucků. Motormixu poskytl před odjezdem rozhovor.

Bridgestone začal dodávat pneumatiky B250 Ecopia pro městský Aston Martin Cygnet

30.11.2011 - Všechny nové luxusní městské vozy budou vybaveny pneumatikami Bridgestone B250 Ecopia s rozměrem 175/60 R 16.„Pneumatiky Ecopia poskytují menší valivý odpor bez kompromisů v ostatních provozních vlastnostech.

Test nového Focusu Combi s benzínovým motorem 1,6 Turbo - Ecoboost

Test nového Focusu Combi s benzínovým motorem 1,6 Turbo - Ecoboost23.11.2011 - Test nového Focusu Combi s výkonným turbomotorem 1,6. Za týden jsem s tímto vozem v nejvyšší výbavě Titanum s bohatou i příplatkovou výbavou najezdil 727 km s výbornou spotřebou.

SNCF, Orange, PSA Peugeot Citroën a Total spojily síly a vytvořily Ecomobilité Ventures

15.11.2011 - Cílem společností SNCF, Orange, PSA Peugeot Citroën a Total je přispět ke vzniku nového ekosystému mobility, který přesáhne tradiční hranice průmyslových odvětví. Nové formy udržitelné mobility, za nimiž stojí rychlý vývoj technologií a zvyklostí, si vyžadují součinnost nejrůznějších znalostí a know-how.

Tomáš Tomeček pojede obhajovat své zlato na Africaecorace 2012 .

Tomáš Tomeček pojede obhajovat své zlato na Africaecorace 2012 .20.10.2011 - "Naší druhou účastí na Africaecorace bychom rádi navázali na naši letošní úspěšnou premiéru. Pro ročník 2012 jsme připravili vylepšený soutěžní vůz a věříme, že nové nastavení podvozku zrychlí naši Tatru. Počítáme opět s účastí osvědčeného doprovodného vozu a nově připravujeme pro organizátory tzv. zametací kamion," říká Tomáš

Passaty TSI EcoFuel šetří náklady v Jikovu

19.10.2011 - Slavnostní předání manažerských vozů poháněných inovativním motorem 1.4 TSI EcoFuel proběhlo 17. října v Českých Budějovicích.

Také IVECO známé stáje DE ROOY v kapotovém provedení

Také IVECO známé stáje DE ROOY v kapotovém provedení12.10.2011 - Koncept kapotového provedení není nový – poprvé s ním přišla v závodech Dakar v osmdesátých letech už značka DAF. Pokud si vzpomenete, DAF ve své době byl v africké rally průkopníkem mnoha konstrukcí, například dvoumotorového provedení závodního speciálu. Jak už to v oblůasti výzkumu bývá, některé projekty zapadnou, jiné ukáží nový vývojový směr.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu