Vyhledávání

Výsledky hledání grand

Cardion ab Grand Prix ČR navštívilo nejvíce diváků z celé sezóny MS 2007

Cardion ab Grand Prix ČR navštívilo nejvíce diváků z celé sezóny MS 20078.11.2007 - Nejvíce diváků ze všech osmnácti podniků MotoGP – to je prvenství, kterým se může pyšnit brněnský Automotodrom. Na podnik Cardion ab Grand Prix České republiky se v srpnu letošního roku přišlo podívat přes čtvrt milionu diváků, což je nejvyšší návštěvnost závodu Mistrovství světa silničních motocyklů v sezóně 2007.

Tým RUFA SPORT bronzový. A nyní jako první na Slovensku s Fiatem Grande Punto S2000

Tým RUFA SPORT bronzový. A nyní jako první na Slovensku s Fiatem Grande Punto S20002.11.2007 - Poľský rely jazdci boli a sú každoročne ozdobou slovenských automobilových súťaží. Výnimkou nie je ani minuloročný absolútny Majster Slovenskej republiky automobilových súťaží rely, Grzegorz Grzyb so spolujazdcom Robertom Hundlom.

Brňan Ondřej Ježek bude po Grand Prix Valencie testovat stroj MotoGP !!!

Brňan Ondřej Ježek bude po Grand Prix Valencie testovat stroj MotoGP !!!28.10.2007 - Díky společnosti ASKO KC - dovozci motocyklů Kawasaki a týmu šampionátu MotoGP Kawasaki Racing, dostane Ondra možnost v rámci novinářského testu vyzkoušet speciál Kawasaki Ninja ZX-RR. Ondra pojede na motocyklu Anthony Westa

Grand-Am: Tomáš Enge s vozem Pontiac Riley STŘÍBRNÝ v Salt Lake City !!!

Grand-Am: Tomáš Enge s vozem Pontiac Riley STŘÍBRNÝ v Salt Lake City !!!16.9.2007 - Parádního úspěchu dosáhl Tomáš Enge v posledním závodě zámořského šampionátu sportovních prototypů Grand-Am. V Salt Lake City skončil absolutně druhý, s kolegy Krisem Szekeresem z USA a Britem Ryanem Dalzielem. Dosud bylo Engeho nejlepším umístěním šesté místo z 24 hodin Daytony v samém úvodu sezony.

Vytrvalostní závody vozů Grand Tourismo pojedou brzy na brněnském okruhu

12.9.2007 - Na sklonku léta přivítá Masarykův okruh již poosmé v řadě seriál FIA GT. Po celý víkend budou na závodní trati soupeřit automobily o výkonu až 650 koní. Harmonogram podniku nabízí hned několik vytrvalostních závodů: dvouhodinové klání vozů GT1 a GT2, dva hodinové závody vozů GT3 a tříhodinový závod mistrovství České republiky Divize 4

Brněnský okruh bude již v říjnu hostit podnik formulové A1 Grand Prix

Brněnský okruh bude již v říjnu hostit podnik formulové A1 Grand Prix30.8.2007 - Promotér seriálu A1 Grand Prix zařadil brněnský Automotodrom do kalendáře sezóny 2007/08. Čeští diváci se na formulové vozy A1 mohou přijít podívat o víkendu od 12. do 14.října 2007.

Tomáš Enge vyráží na americké turné. Čeká jej Grand-Am i test Indy Car

Tomáš Enge vyráží na americké turné. Čeká jej Grand-Am i test Indy Car23.8.2007 - Závod Grand-Am, testování formule Indy Car, role poradce týmu IRL a pak ještě jeden boj Grand-Am, to jsou hlavní body scénáře zámořského turné Tomáše Engeho. Všechny kolonky jeho plánu mají společného jmenovatele v podobě amerického týmu Samax Motosport.

Tým Intermoto v diváky obleženém Brně s premiérou v Grand Prix 125

Tým Intermoto v diváky obleženém Brně s premiérou v Grand Prix 12520.8.2007 - Na brněnském okruhu tento víkend absolvoval tým Intermoto Czech další premiéru, poprvé v historii se jezdec Intermota postavil na start závodu Grand Prix 125.

Úspěšný vstup českého stroje a mladíků týmu FGR do české Grand Prix

Úspěšný vstup českého stroje a mladíků týmu FGR do české Grand Prix18.8.2007 - Dnešní odpolední kvalifikace znamenala bezesporu průlom v historii českého motocyklového závodění. Karel Májek dosáhl v první kvalifikaci na Brněnský závod Grand Prix třídy 125ccm čas 2:15,4, kterým si zajistil kvalifikaci do závodu. Splnil tak nejen sen celé party okolo Ústeckoorlického týmu FGR07, ale i mnoha českých fandů

Motocyklová Cardion ab Grand Prix 2007 na televizních obrazovkách

Motocyklová Cardion ab Grand Prix 2007 na televizních obrazovkách16.8.2007 - Zpravodajské vstupy o přípravách podniku a volných i měřených trénincích vyvrcholí v neděli 19.srpna přímým přenosem závodů všech tříd Mistrovství světa silničních motocyklů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu