Vyhledávání

Výsledky hledání hrad

Eddy Schlager pojede doma ve Vyškově s náhradním, ale osvědčeným spolujezdcem

Eddy Schlager pojede doma ve Vyškově s náhradním, ale osvědčeným spolujezdcem31.8.2007 - Eddyho Schlagera jsme v poslední době nevídali na tratích našich soutěží příliš často. Vilémovický jezdec kvůli vleklým potížím s technikou upustil od pravidelných startů v obou národních seriálech a rozhodl se výrazně pozměnit další program.

V Loukově u Mnichova Hradiště startuje šestý závod MČR OFF ROAD TRIAL !

V Loukově u Mnichova Hradiště startuje  šestý závod MČR OFF ROAD TRIAL !28.8.2007 - Vážení příznivci vozů 4 x 4, dovolte mi pozvat Vás na 6. závod letošního seriálu otevřeného Mistrovství České republiky v závodech OFF ROAD TRIAL 2007. Tento prestižní závod se koná o víkendu 1.-2.září 2007 v Loukově u Mnichova Hradiště.

Obhájce Milan Zahradníček na Klobúku "jen" dvakrát těsně bronzový

Obhájce Milan Zahradníček na Klobúku 10.8.2007 - Osmým podnikem MMČR v závodech automobilů do vrchu byl závod „Valašský klobúk“, který se letos jel již jako 9. ročník. Start je již tradičně v Malé Bystřici u Vsetína a do cíle, který je v 3508 m vzdálené Dušné, je nutno překonat převýšení 215 m. Závodní trať je tvořena velice rychlými úseky, které jsou střídány „náročnými“ zatáčkami, kde část z nich je ukrytá v lese.

Vírské serpentiny u přehrady čeká o víkendu premiéra v KW Berg Trophy

Vírské serpentiny u přehrady čeká o víkendu premiéra v KW Berg Trophy26.7.2007 - K rozmanitým krásám Bystřicka, honosícího se především Vírskou přehradou na řece Svratce, se během víkendu přidá i kvalitní motoristické klání. Vůbec poprvé se v serpentinách nad třetí nejvyšší přehradní hrází v naší republice pojede vrchařská Trophy.

Na Babě se Brňanům dařilo. Milan Zahradníček zlatý v SP !!

Na Babě se Brňanům dařilo. Milan Zahradníček zlatý v SP !!25.7.2007 - Kart Arena Racing Team do skupiny Super Production (dále jen SP) přihlásil dva vozy Peugeot 306, jako je již několik závodních sezón tradicí, a završil tak počet účastníků v této skupině na jedenáct. Tentokrát byla skupina SP výhradně českou záležitostí, protože nepřijel ani velice rychlý monacký pilot Piergiorgio Bedini.

Hradecká Tuning Party 2007: Auta, kaskadéři a dynamit....

Hradecká Tuning Party 2007: Auta, kaskadéři a dynamit....6.7.2007 - Na své si přišli všichni návštěvníci – skalní příznivci tuningu ocenili ukázku posledních novinek a jiní zase bláznivé vystoupení iluzionisty spoutaného k židli s dynamitem pod nohami či neuvěřitelné kousky skupiny kaskadérů

Královéhradecký tým Intermoto Czech se připravuje na brněnský závod Alpe Adria

Královéhradecký tým Intermoto Czech se připravuje na brněnský závod Alpe Adria27.6.2007 - V závodě třídy Superstock 600 bude barvy týmu hájil Patrik Vostárek, pro kterého bude brněnský závod testem před blížícím se závodem Mistrovství Evropy Superstock 600, jenž se na stejném místě pojede o tři týdny později. Se stejným cílem, tedy s cílem dokonalé přípravy strojů pro brněnský víkend WSBK, nastoupí v sobotu a v neděli do seriálu Alpe Adria Supersport William de Angelis a Mathieu Lagrive. Ovšem nebude to pouze tato dvojice, která bude v supersportech hájit modro-bílo-červené barvy největší české čtyřtaktní formace. S motocykly Honda CBR 600RR totiž nastoupí za Intermoto také Michal Vecko a Tomáš Mikšovský, kteří se pokusí týmu zajistit úspěch v republikovém šampionátu této třídy.

Milan Zahradníček veze bronz z Ecce Homo

5.6.2007 - Postupem času začalo občas lehce mrholit a obloha se začala zatahovat, ale nakonec „suché“ počasí vydrželo po obě tréninkové jízdy, které ve skupině SP vyhrál Petr Vojáček časem 3:51,010 před Piergiorgio Bedinim (3:51,830).

Buggyra dvakrát zlatá v Albacete! Vršecký si vztek vynahradil !!!

Buggyra dvakrát zlatá v Albacete! Vršecký si vztek vynahradil !!!3.6.2007 - „Fantazie, mám velkou radost,“ hlesl vzápětí po dojezdu do cíle potem promáčený Vršecký, který startoval do hlavního závodu po nepovedené kvalifikaci až ze sedmého místa. Hned po startu ovšem využil kolize jezdců před ním a dostal se na třetí pozici za dvojici Bösiger – Oestreich.

Nad přehradou Bystřička pojede KW Berg Trophy !

30.5.2007 - Pokud si před deseti dny účastníci seriálu KW Berg Trophy 2007 pochvalovali nádherné okolí tratě u Velkých Uherců, tak o tomto víkendu by si rozhodně měli k výbavě přibalit i fotoaparát a turistické potřeby. Vrchaře totiž čeká cesta na malebné Vsetínsko a závod v blízkosti obce Malá Bystřice, nedaleko známé valašské přehrady Bystřička.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu