Vyhledávání

Výsledky hledání hrad

Hradecká rallyeshow 2009, foto pořadatelů

fotogalerie

Hradecká rallyeshow 2009 podruhé, foto pořadatelů

fotogalerie

Hradecká Rallyeshow 2009 objektivem Jirky Rohleny

fotogalerie

Winter Trial 2008 - noční Hradec a zasněžené Orlické hory objektivem Jirky Rohleny

fotogalerie

Hradecký Truckfest 2007 a M. Matějovský, foto týmu

fotogalerie

Premiérový start dvoumotorového Opelu z Hradce

fotogalerie

Kam levně pro náhradní díly Škody?

20.3.2014 - Většina z nás se bez osobního automobilu v běžném životě neobejde. Je to proto, že se nějakým způsobem musíme dopravovat do práce. Své děti musíme dopravovat do školky či školy. K podnikání ve většině případů potřebujeme automobil také. Také jste si všimli, že většina používaných aut u nás jsou od značky Škoda? Možná i vy jej v garáži máte. Výhodou je, že náhradní díly pro ně jsou dobře dostupné a to i po cenové stránce.

Olympionik Hradilek: Ten tahač má sílu

Olympionik Hradilek: Ten tahač má sílu16.9.2013 - Už tento víkend se v Praze uskuteční Mistrovství světa ve vodním slalomu. Uspět by si na domácí půdě přál i slalomář Vavřinec Hradilek, který v tom minulém přijel podpořit tahače stáje MKR Technology do Mostu. Ty stříbrného olympionika z Londýna doslova nadchly. Tentokrát budou truckeři z MKR držet pěsti právě Vávrovi.

Náhradní závody MMČR v motoskijöringu zrušeny pro nedostatek sněhu

Náhradní  závody MMČR v motoskijöringu zrušeny pro nedostatek sněhu10.1.2012 - o víkendu se měly jet 2 závody MMČR v motoskijöringu v náhradních termínech v Želči u Tábora a v Rodné u Mladé Vožice. Pro nedostatek sněhu pořadatel ruší oba závody. Pokud se počasí zlepší, měly by se jet závody příští týden

Karel Vajík se rozhodl skončit a Jaroslav Orsák musel hledat jeho náhradu

29.11.2011 - Dvojice Jaroslav Orsák – Karel Vajík se s Mitsubishi Lancerem Evo 9 R4 rozloučila pěknou čtvrtou příčkou absolutní klasifikace. Novým spolujezdcem „Jarina“ bude David Šmeidler.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu