Vyhledávání

Výsledky hledání hrad

Na hradecké Rallyeshow se představily také potencionální ''Dakaračky''.

Na hradecké Rallyeshow se představily také potencionální ''Dakaračky''.29.6.2010 - Na hojně navštívené Rally Show v Hradci Králové se představila také dámská posádka Iva Víchová – Gabriela Procházková. Ostřílené závodnice na akci prezentovaly vůz Toyota Land Cruiser 80 v barvách CZECH DAKAR TEAMU.

Hradecká Rally Show 2010 se vydařila, ohlasy byly skvělé !

Hradecká Rally Show 2010 se vydařila, ohlasy byly skvělé !25.6.2010 - Ohlasy ze strany jezdců a diváků byly neuvěřitelné. Zúčastnění i návštěvníci mluvili o letošním ročníku Rally Show v superlativech a prestiž, kterou si akce za tři roky vybudovala mohou závidět mnohé soutěže. Rally Show 2010 v Hradci Králové vyšla na výbornou ve všech směrech

Z kalendáře vrchařského LMBC vypadl závod v Nové Bystrici!! Nahradí jej Násedlovice !

Z kalendáře vrchařského LMBC vypadl závod v Nové Bystrici!! Nahradí jej Násedlovice !16.6.2010 - I přes veškerou snahu činovníků IHA, kteří se snažili o nalezení nějaké cesty k uspořádání závodu, je nutno jej zrušit.

Nejlepší teamy si po Krkonoších prodlouží svůj pobyt na Královéhradecku díky Rallye show !

Nejlepší teamy si po Krkonoších prodlouží svůj pobyt na Královéhradecku díky Rallye show !3.6.2010 - Roman Kresta přezbrojí z vozu S2000 na WRC, aby vyrovnal výkon motoru s nadupanými autokrosovými speciály při třetím ročníku rally show. Spolu se známými jezdci české rally jsou zvány špičky českého autokrosu i úspěšní zástupci dalších disciplín motorsportu jako Tomáš Tomeček se svoji dakarskou Tatrou nebo Josef Král, účastník seriálu Formule GP2.

První dva autobusy Scania nové řady OmniExpress převzala pod hradem Okoř CK Čedok

3.5.2010 - Při výběru první český zákazník kladl důraz na bezpečnost, kvalitu a pohodlí, ale i na ekologické parametry vozidel, která s rezervou plní emisní limity normy Euro 5.

Letos první závod Czech Drag Serie zahřmí na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště.

Letos první závod Czech Drag Serie  zahřmí na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště.28.4.2010 - Po oba dny bude přes 50 závodních týmů z Česka, Německa, Dánska, Belgie, Holandska, a Itálie krotit ty nejdivočejší a nejvýkonnější motocykly, jaké jsme kdy v Česku viděli. Tato monstera dosahují zrychlení z 0 na 100 za 1,2 sekundy!!!

Jarní Brno : Jan Daniš si sobotní smůlu vynahradil v neděli stříbrem

Jarní Brno : Jan Daniš si sobotní smůlu vynahradil v neděli stříbrem27.4.2010 - Smolu a aj sklamanie z vytrvalostných pretekov si však Janko Daniš vynahradil v nedeľňajších šprintových pretekoch, ktoré sa jazdia na desať kôl. Do nich štartoval z treťej pozície za Tomášom Kostkom jazdiacom na vozidle Mercedes Benz C – klasse DTM a Filipom Sládečkom, ktorý si užíval premiéru na rovnakom vozidle ako Janko Daniš, čiže Audi A4 DTM

Další Silk Way Rally povede mezi Petrohradem a Sočí?

Další Silk Way Rally povede mezi Petrohradem a Sočí?19.4.2010 - Napjatá očekávání doprovázejí vyjednávání o příští podobě Dakaru i Dakar Series. Rallye na Hedvábné stezce se podle posledních zpráv přesune na ruské území a propojí dva přístavy od severu k jihu: severní Petrohrad a jižní Soči, dějiště zimní olympiády 2014.

Letošní Hedvábná stezka nepovede do Ashgabatu, ale z Petrohradu přes Astrachaň do Soči

Letošní Hedvábná stezka nepovede do Ashgabatu, ale z Petrohradu přes Astrachaň do Soči11.3.2010 - "Soutěž povede dolů k řece Volze k Astrachani, odtud směřuje do Soči přes Kalmycko," řekla Eugenia Bykova, tisková mluvčí z Kamaz Master-tým, za ruskou stranu pořadatelů. "Takže si soutěžící užijí hodně písku," dodala. Řekla, že tentokrát se délky trasy může protáhnout až na 5 tisíc kilometrů.

Druhý náhradník Jan Charouz poprvé u týmu Renault F1 při testech ve Valencii !

Druhý náhradník Jan Charouz poprvé u týmu Renault F1 při testech ve Valencii !4.2.2010 - Se členy týmu Renault F1 se Jan Charouz znovu potká velmi brzy. Příští týden zamíří kvůli výrobě vlastní sedačky do sídla stáje v britském Enstone a v polovině měsíce poprvé usedne do kokpitu žluto-černého monopostu formule 1 v rámci shakedownu na okruhu v Silverstone.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu