Vyhledávání

Výsledky hledání hrad

První veletrh historických automobilů, motocyklů, náhradních dílů a renovačních dílen u nás !!!

První veletrh historických automobilů, motocyklů, náhradních dílů a renovačních dílen u nás !!!30.1.2010 - CLASSIC SHOW Brno 2010 : První veletrh historických automobilů, motocyklů, náhradních dílů a renovačních dílen v České republice a největší setkání klubů majitelů youngtimerů

Patrik Fejtek u VW nahradí Dušana Blaško, Roman Filip nahrají jej

16.12.2009 - s účinností od 1. ledna 2010 jmenován Patrik Fejtek, který na této pozici nahradí Dušana Blaško. Ten bude i nadále pro pracovat IVG, a to ve funkci odborného poradce generálního ředitele.

Klíčový úsek R35 u Hradce Králové a Pardubic s obřím kruhovým objezdem je v provozu

1.12.2009 - Otevřený úsek silnice R35 Sedlice – Opatovice a stavba I/37 Hrobice – Opatovice mají přínos z několika důvodů. Předně úsek R35 Sedlice – Opatovice propojuje dálnici D11 Praha – Hradec Králové se silnicí I/37 Pardubice – Hradec Králové a tím se stává i jedním z přivaděčů Pardubic a Hradce Králové na dálnici D11 pro regionální i tranzitní dopravu jak na severní Moravu tak do Polska.

Vysokovýkonný sportovní vůz e tron od Audi je poháněný výhradně elektrickou energií.

Vysokovýkonný sportovní vůz e tron od Audi je poháněný výhradně elektrickou energií.15.9.2009 - se tento koncept může pochlubit čistokrevným pohonem quattro, neboť přední a zadní kola pohání celkem čtyři elektromotory.

Na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště bude o víkend u rušno

1.9.2009 - Od pátku 4. září do neděle 6. září se zde koná sraz Joy Day Meeting - Performance. Sraz, který se snaží navrátit poslání a kořeny motoristických srazů.

Blíží se druhý a zatím nejrozsáhlejší ročník rally show v ČR opět v centru Hradce Králové

Blíží se druhý a zatím nejrozsáhlejší ročník rally show v ČR opět v centru Hradce Králové26.6.2009 - V centru Hradce Králové na fotbalovém stadionu pod „lízátky“ se představí absolutní mistři české republiky v rally a sprint rally 2008 Roman Kresta a Josef Peták s vozy homologace S2000, svoji účast přislíbil také Igor Drotár, mistr Slovenska s vozem WRC i vítězové jednotlivých tříd v rally i sprintrally.

Nejstarší slovenská soutěž Rallye Tatry letos zrušena, Náhradou Rallye Rzeszowski jako dvojsouťěž

6.6.2009 - V snahe naplniť plánovaný počet podujatí Rally komisia SAMŠ rozhodla, že Rally Rzeszowski sa bude vzhľadom svoju na dĺžku trate (196 km rýchlostných skúšok) do hodnotenia Majstrovstiev Slovenska v rally 2009 započítavať ako dve podujatia. teda tak, ako tomu bude aj v poľskom šampionáte

U Brněnské přehrady odstartuje tradiční cyklistický závod . i pro motoristy....

11.5.2009 - V areálu autokempu Obora u Brněnské přehrady bude v sobotu 16. května odstartován devátý ročník cyklistického závodu pro veřejnost „Starobrno Fríí...! Tour“.

Duo automobilových závodníků u hejtmana Královéhradeckého kraje

Duo automobilových závodníků u hejtmana Královéhradeckého kraje7.5.2009 - Talentovaní závodníci v neformální besedě sdělili své plány a cíle pro nadcházející motoristickou sezonu, v níž se představí v barvách Bohemia Racing Teamu

Do Assenu šéf týmové logistiky Buggyry poslal dvojnásobnou porci plastů a náhradních dílů.

Do Assenu šéf týmové logistiky Buggyry poslal dvojnásobnou porci plastů a náhradních dílů.7.5.2009 - "Nikdo si dnes nedovede představit, jak budou vypadat druhé jízdy každého závodního dne, kdy si jezdci na prvních osmi místech budou prohazovat pořadí. Velmi rád bych se pletl, obávám se ale, že se pojede obrazně řečeno na krev, přibude kolizí a práce na autech," odhaduje

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu