Vyhledávání

Výsledky hledání hrad

Směr Rusko a Petrohrad! Posádka kompletní i s uzdraveným Mílou Janáčkem.

6.6.2008 - Je to tady, poslední věci se nakládají na korbu stále novotou vonícího M.A.N.u! Ten pojede tento nejnáročnější závod svého druhu se startovním číslem #419. Auto bylo možno zahlédnout na stánku značky M.A.N na Brněnském Výstavišti tento týden při příležitosti Autotecu 2008, ale nyní je již zpět v Dřevohosticích a připravuje se na odjezd.

Jedinečná Rallyshow 08 v Hradci Králové láká diváky i soutěžící

Jedinečná Rallyshow 08 v Hradci Králové láká diváky i soutěžící2.6.2008 - Cílem akce je poděkování sponzorům a prezentace jednotlivých teamů. V průběhu sezony není moc příležitostí svést obchodní partnery v soutěžním voze v důstojném prostředí před zraky mnoha tisíc diváků a při tom si vyzkoušet nastavení svého vozu na zajímavých tratích.

Nový Ford Focus vyjíždí z montážního závodu v Petrohradu

19.2.2008 - Za volantem prvního automobilu, který opustil výrobní linku, seděl gubernátor Leningradské oblasti Valerij Serďukov. Jeho „spolujezdcem“ byl Jim Tetreault, viceprezident společnosti Ford of Europe zodpovědný za výrobu.

Loprais Tatra Team má náhradu za zrušený Dakar: Rallye Tunisia 2008

Loprais Tatra Team má náhradu za zrušený  Dakar:  Rallye Tunisia 200823.1.2008 - Zrušení jednoho závodu, byť velmi prestižního, nás nemůže odradit od naplňování našich dlouhodobých plánů. Dovolujeme si Vám oznámit, že se zúčastníme Rallye OPTIC 2000 Tunisia 2008, který je součástí Mistrovství světa FIA Cross-country. Věrni našim slibům a plánům počítáme v roce 2008 s účastí ještě v nejméně jednom významném Cross-country podniku.

Junior Filip Blahout za volantem nahradil svého otce

11.1.2008 - V roce 2005 se objevil na scéně automobilových závodů do vrchu Filip Blahout. V tomto roce se jeho otec, František Blahout rozhodl, že skončí s rally

Grönholm opravdu skončil a nahradí jej Fin Latvala

Grönholm opravdu skončil a nahradí jej Fin Latvala24.12.2007 - Fin Marcus Grönholm, který měl letos skvělou sezónu a jen velmi těsně mu unikl třetí titul mista světa, přesto po letošní sezoně ukončil kariéru a v týmu Ford namísto něj pojede jeho talentovaný dvaadvacetiletý krajan Jari-Matti Latvala.

Čerstvého důchodce Guye Fréquelina nahradí u Citroenu Olivier Quesnel !

Čerstvého důchodce Guye Fréquelina nahradí u Citroenu Olivier Quesnel !8.11.2007 - Po velmi bohaté a vyjímečné kariéře, kterou celou zasvětil automobilovému sportu, se rozhodl ředitel Citroën Sport pan Guy Fréquelin odejít do důchodu. Po vzájemné dohodě s vedením značky Citroën a věrný svému týmu povede bitvu o letošní světový šampionát až do konce

Josef Semerád do Vsetína jede s náhradním spolujezdcem a těší se na špatné počasí...

Josef Semerád do Vsetína jede  s náhradním spolujezdcem a těší se na špatné počasí...18.10.2007 - Sherlog Racing tým se o nadcházejícím víkendu chystá opět bojovat o body v Mediasport Mistrovství České republiky v rally. Do Vsetína dnes vyrazil Josef Semerád, kterého tentokrát nebude navigovat Bohouš Ceplecha, protože bude závod nedobrovolně sledovat z postele. Bohouš Ceplecha se zotavuje ze zranění, která utrpěl na předchozí soutěži v Jeseníkách

Opel Antara se vyrábí také v Rusku - v Petrohradu

26.9.2007 - Z montážní linky závodu GM v Petrohradu sjel první Opel Antara. V roce by se tam mělo vyrobit asi 2500 těchto moderních SUV modelů.

Jihomoravské Násedlovice nahradí zrušený závod KW Bergu ve slovenských Ožďanech

Jihomoravské Násedlovice nahradí zrušený závod KW Bergu ve slovenských Ožďanech15.9.2007 - Letošní podzimní 7°Slovácký kopec bude náhradou za neuskutečněné slovenské Ožďany a přihlášky opět signalizují nabité pole 150 jezdců z České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu