Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

Le Mans 2009: Jan Charouz a Tomáš Enge budou s Aston Martinem usilovat o celkové vítězství !!

27.1.2009 - Při příležitosti padesátého výročí svého vítězství v Le Mans se Aston Martin vrátí na okruh La Sarthe s dvojicí továrních vozů třídy LMP1 oděných do slavných modro-oranžových barev společnosti Gulf Oil. Na soupisce týmu jak pro závod 24 hodin Le Mans, tak pro šampionát Le Mans Series figurují také čeští jezdci Jan Charouz a Tomáš Enge.

LMS: Jan Charouz ustanovil s prototypem LMP1 Aston Martin nový rekord brněnské trati

LMS: Jan Charouz ustanovil s prototypem LMP1 Aston Martin nový rekord brněnské trati20.9.2008 - Povedlo se. Jan Charouz dnes ustanovil nový neoficiální rekord brněnského Masarykova okruhu. Se sportovním prototypem LMP1, jenž pohání motor Aston Martin, zajel čas 1:43,719. Průměrná rychlost měla hodnotu 187,534 km/h.

ALMS: Jan Charouz oslavil americkou premiéru dokonce podiem !!

ALMS: Jan Charouz oslavil americkou premiéru dokonce podiem  !!7.10.2007 - Úspěšnou premiérou byl pro Jana Charouze závod Petit Le Mans na americké dráze Road Atlanta. Dvacetiletý Pražan s kolegy Stefanem Mückem a Danny Wattsem dojeli čtvrtí absolutně a třetí v kategorii LMP2. V boji na 1000 mil se střídali v továrním speciálu Zytek 07S/2 Zytek. Charouz v Braseltonu prošel několika premiérami.

ALMS: Jan Charouz vyrazí do Petit Le Mans z šesté řady

7.10.2007 - Modrému továrnímu prototypu Zytek 07S/2 Zytek patří šestá příčka v kategorii LMP2. Bitva na 1000 mil, nejdéle však deset hodin, je předposledním podnikem šampionátu American Le Mans Series.

ALMS: Jan Charouz v továrním prototypu Zytek atakuje v Petit Le Mans elitu

5.10.2007 - Úspěšný průběh má premiéra Jana Charouze v šampionátu American Le Mans Series. Ve volných trénincích před sobotní bitvou Petit Le Mans byli s kolegy Stefanem Mückem a Danny Wattsem třikrát v elitní desítce pořadí, nejlépe skončili pátí. Trio se střídá v továrním prototypu Zytek 07S/2 Zytek

LMS: Jan Charouz pojede závod Petit Le Mans

30.9.2007 - Jeho kolegy budou Němec Stefan Mücke a britský závodník Danny Watts. Posádka se představí v kategorii LMP2, jezdci se budou dělit o volant prototypu Zytek 07S Zytek. Jde o vůz, který patří k nejlepším ve své třídě a nabízí také šanci na úspěch v absolutním pořadí.

FIA GT míří do Belgie: Jan Charouz pojede ve Spa s Lamborghini Gallardo

FIA GT míří do Belgie: Jan Charouz pojede ve Spa s Lamborghini Gallardo25.7.2007 - Jan Charouz změnil plány na svůj start ve víkendovém maratonu 24h Spa Francorchamps. Místo Astonu Martin DBR9 italského týmu BMS Scuderia Italia bude řídit Lamborghini Gallardo rakouské stáje s berg racing. Pražský pilot, jenž před týdnem oslavil dvacetiny, bere svou účast především jako trénink na srpnový závod šampionátu Le Mans Series ve Spa

Úřadující miss vozil tovární jezdec Loly Jan Charouz

Úřadující miss vozil tovární jezdec Loly Jan Charouz16.7.2007 - Úřadující Miss ČR Kateřina Sokolová se v neděli 15. července 2007 zúčastnila slavnostního otevření nové tréninkové dráhy nedaleko Berlína, kde se mimo jiné svezla v závodním voze s Janem Charouzem, nejmladším účastníkem letošního ročníku závodu 24 hodin Le Mans

FIA GT: Jan Charouz pojede ve Spa s Astonem Martin

FIA GT: Jan Charouz pojede ve Spa s Astonem Martin28.6.2007 - Člen úspěšné posádky ve 24h Le Mans a v šampionátu Le Mans Series Jan Charouz získal angažmá, které mu umožní start v dalším slavném závodě. Za tým BMS Scuderia Italia se představí v belgickém maratonu 24h Spa Francorchamps (27.-28. 7). Bude řídit vůz Aston Martin DBR9. S autem se poprvé seznámí v pondělí 2. července při testu ve Spa.

LMS: Jan Charouz s Lolou zajel druhý čas oficiálních testů

26.3.2007 - Jan Charouz zajel během prvního dne oficiálních testů Le Mans Series na okruhu Paul Ricard v Le Castellet druhý čas. Pro tým Škoda - Charouz Racing System Lola-Judd to byly první rozsáhlejší testy s novým vozem Lola B07-10.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu