Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

Jan Charouz s vozem Zytec v LMS 2007

fotogalerie

Jan Charouz a LMS 2007, foto týmu

rubrika

Jan Charouz v elitní společnosti světových jezdců formule jedna při GP Brazilie.

Jan Charouz v elitní společnosti světových jezdců formule jedna při GP Brazilie.25.11.2011 - V prvním volném tréninku Grand Prix Brazílie obsadil s monopostem HRT F1 Teamu čtyřiadvacáté místo s minimální ztrátou na zkušenějšího týmového kolegu.

Grand Prix Brazílie a Jan Charouz v monopostu HRT F111. Po 10 letech opět Čech v F1! !!

Grand Prix Brazílie a Jan Charouz v  monopostu HRT F111. Po 10 letech opět Čech v F1! !!24.11.2011 - Je to skvělý pocit. Superlicence mi umožní účast v prvním volném tréninku Grand Prix Brazílie, ale třeba také možné starty v závodech nadcházející sezóny. Pojedu v barvách HRT F1 Teamu, se kterým jsem jezdil minulou středu v Abu Dhabi. Jsem opravdu šťastný a za tuto příležitost děkuji především mému tátovi, který mi hodně pomáhá. Nesmím ale také zapomenout na sponzory, bez kterých by to nešlo. V Brazílii nechci udělat ostudu, ale je mi jasné, že to nebude vůbec jednoduché

Jan Charouz absolvoval testy nováčků Formule 1 v týmech HRT a Lotus Renault GP

Jan Charouz absolvoval testy nováčků Formule 1 v týmech HRT a Lotus Renault GP19.11.2011 - O svých pocitech z jízdy a rozdílech obou stájí se rozpovídal v následujícím rozhovoru

Jan Charouz odkroužil na okruhu Yas Marina dalších dvaaosmdesát kol s formulí 1.

Jan Charouz odkroužil na okruhu Yas Marina dalších dvaaosmdesát kol s formulí 1.17.11.2011 - Jan Charouz: „Opravdu jsem si dnešní den užil. Hlavní prioritou dnešního dne bylo vyzkoušet některé nové díly a pneumatiky, což se nám podařilo. Dnes jsem odkroužil hodně kol, což je pro mě jenom dobře. Jsem rád, že jsem dostal důvěru ve vývoji nových komponentů, které jsme testovali dopoledne. V odpoledních hodinách jsme zkusili zajet pár rychlých kol, ale nepodařilo se mi dosáhnout takových časů, jaké bych si představoval.

Jan Charouz absolvoval na okruhu Yas Marina první ostrý test ve Formuli 1 v týmu HRT

Jan Charouz absolvoval na okruhu Yas Marina první ostrý test ve Formuli 1 v týmu HRT16.11.2011 - Čtyřiadvacetiletý jezdec absolvoval za celou středu šestapadesát kol, tedy tři sta jedenáct kilometrů, což je délka jedné Grand Prix. Nejrychlejší čas v hodnotě 1:46.644 min vynesl Janu Charouzovi jedenácté místo.

Jan Charouz se ve středu zapojí do testů nováčků F1 s monopostem španělské stáje HRT F1

Jan Charouz se ve středu zapojí do testů nováčků F1 s monopostem španělské stáje HRT F115.11.2011 - Jan Charouz se ve středu 16. listopadu zapojí do testů nováčků šampionátu Formule 1 s monopostem španělské stáje HRT F1 Team. Ve druhém dni třídenních testů se český jezdec za volantem monopostu F111 prostřídá s Nathanaelem Berthonem.

Na okruhu Yas Marina Circuit se velkého finále série GP2 zúčastnil také Jan Charouz

Na okruhu Yas Marina Circuit se velkého finále série GP2 zúčastnil také Jan Charouz14.11.2011 - Jan Charouz: „Neměl jsem dostatek času na sžití se s monopostem série GP2, který je oproti formui Renault 3.5 odlišný. Nicméně se mi podařilo vůz až na pár škrábanců nerozbít a zazávodit si. Pro mě to byla hlavně příprava na čtvrteční testy nováčků Formule 1, abych si po roce oživil vzpomínky na okruh Yas Marina Circuit.“

GP2 : Jan Charouz si v Abu Dhabi zvyká na novou techniku

11.11.2011 - „Ve volném tréninku jsem se moc nesvezl. Asi po pěti kolech zastávkovala technika a já neměl šanci toho více odkroužit,“ řekl Jan Charouz, který do závodního víkendu GP2 Final nastupoval bez zkušeností s novým monopostem GP2/11.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu