Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

Jan Charouz se o víkendu premiérově zúčastní závodu GP2 Final v Abu Dhabi

Jan Charouz se o víkendu premiérově zúčastní závodu GP2 Final v Abu Dhabi9.11.2011 - O nadcházejícím víkendu 12. a 13. listopadu se na okruhu Yas Marina Circuit uskuteční nemistrovský závod série GP2 pod názvem GP2 Final. Svůj debut v monopostu této série si v Abu Dhabi odbude Jan Charouz v týmu Carlin.

Jan Charouz usedne při testu za volant monopostu Renault R31 týmu Lotus renault GP

Jan Charouz usedne při testu za volant monopostu Renault R31 týmu Lotus renault GP7.11.2011 - V pondělí 7. listopadu 2011 potvrdil tým Lotus Renault GP sestavu tří jezdců, kteří budou testovat letošní monopost Renault R31 v testech nováčků v Abu Dhabi. Vedle Roberta Wickense a Kevina Korjuse usedne za volant také Jan Charouz.

Jan Charouz bodoval v sobotním závodě na okruhu Circuit de Catalunya osmou pozicí

Jan Charouz bodoval v sobotním závodě na  okruhu Circuit de Catalunya  osmou pozicí9.10.2011 - Sezóna Světové série Renault 2011 se sobotním závodem přiblížila ke svému definitivnímu konci. I nadále však zůstává nevyřešená tajenka letošního vítěze šampionátu jezdců. O titul bojují Robert Wickens a Jean Eric Vergne – piloti stáje Carlin, která s přehledem ovládla hodnocení týmů.

Čech Jan Charouz absolvoval dvoudenní testy v monopostu formule 1 na okruhu ve Valencii.

22.9.2011 - Český jezdec si od inženýrů vysloužil pochvalu za zpětnou vazbu a neustále zrychlující tempo. „Hlavním úkolem bylo, abychom se já a Romain co nejvíce sžili s monopostem týmu Lotus Renault GP. Inženýři nám například měnili tlaky v pneumatikách, a to nejen pro naši potřebu, ale především pro získávání dat pro další Grand Prix

Jan Charouz popáté v řadě v cíli závodu 24h Le Mans. Nakonec dojel pátý

13.6.2011 - V závěru závodu potrápilo jezdce ještě počasí, když se na okruh La Sarthe snesly dešťové kapky. Trať nebyla suchá, ale ani mokrá. Na tomto zrádném povrchu kroužil spolehlivě Jan Charouz, který se držel čtvrtý v kategorii LMP2. V závěru však přišly výše zmíněné problémy, které japonsko-belgicko-české trio sesadily na konečnou pátou pozici.

24h Le Mans po 18 hodinách: Jan Charouz průběžně čtvrtý v kategorii LMP2

12.6.2011 - Nejslavnější vytrvalostní závod světa 24h Le Mans se chýlí ke svému konci. Ve francouzském maratónu statečně bojuje jediný český jezdec ve startovním poli Jan Charouz, který s týmovými kolegy drží po osmnácti hodinách čtvrtou pozici ve třídě LMP2.

Shinji Nakano, Nicolas de Crem a Jan Charouz v Le Mans jedou z pátého místa v LMP2

10.6.2011 - Absolutně patří černo-růžovému prototypu devatenácté místo.

Čech Jan Charouz absolvoval volný trénink v legendárním Le Mans

8.6.2011 - Čtyřiadvacetihodinový závod v Le Mans odstartoval ve středu volným tréninkem. Jediným Čechem ve startovním poli nejslavnějšího vytrvalostního závodu je letos Jan Charouz hájící barvy týmu OAK Racing.

Jan Charouz pojede závod 24h Le Mans 2011 s číslem 49

Jan Charouz pojede závod 24h Le Mans 2011 s číslem 4926.5.2011 - Třiadvacetiletý český závodník startoval v týmu OAK Racing již v roce 2010, když s jezdci Matthieuem Lahayem a Guillaumem Moreauem obsadili v kategorii LMP2 druhé místo a v absolutním pořadí skončili na místě sedmém.

Jan Charouz a Brendon Hartley míří o nadcházejícím víkendu do monackých ulic

Jan Charouz a Brendon Hartley míří o nadcházejícím víkendu do monackých ulic25.5.2011 - Po historických okruzích Spa-Francorchamps a Monza spjatých s formulí 1 přichází vrchol letošní sezóny. Světová série Renault zavítá do ulic Monaka v rámci doprovodného programu Formule 1. Jezdci týmu Gravity-Charouz Racing tak budou celý následující víkend přímo na očích šéfů stájí královny motorsportu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu