Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

Jan Charouz zopakoval na Monze sobotní výkon a tedy 12. místo

Jan Charouz zopakoval na Monze sobotní výkon a tedy 12. místo15.5.2011 - Jan Charouz zopakoval sobotní výkon, když se z konce startovního pole dokázal dostat na místo dvanácté. Brendon Hartley po nehodě závod nedokončil.

World Series by Renault pojedou spolu Jan Charouz a Brendon Hartley

World Series by Renault pojedou spolu Jan Charouz a Brendon Hartley16.2.2011 - Tým Gravity-Charouz Racing nasadí do letošní sezóny Formule Renault 3.5, která se jezdí v rámci Světové série Renault, dva monoposty pilotované Janem Charouzem a Brendonem Hartleyem. Jan Charouz, reservní a testovací jezdec týmu Lotus Renault GP, si v loňském roce odbyl premiéru v týmu P1 Motorsport, když jeho nejlepším výsledkem byla dvě sedmá místa z Brna a Hungaroringu

Jan Charouz § Lotus Renault GP: Pozice rezervního jezdce je pro mě velmi přínosná !

Jan Charouz § Lotus Renault GP: Pozice rezervního jezdce je pro mě velmi přínosná !2.2.2011 - „Je skvělé, že mohu být součástí týmu Lotus Renault GP i v nadcházející sezóně. Mohu tak navázat na loňské zkušenosti a využít jich. Pro letošní rok se toho hodně změnilo a myslím, že vstup Lotusu do tohoto týmu je velmi vzrušující. Lotus je kultovní značka ve formuli 1. O jízdě v Lotusu snad musí snít každý malý kluk. Jsem tedy opravdu šťastný, že mohu být součástí této stáje.“

Oficiálně: Jan Charouz rezervním a testovacím jezdcem týmu Lotus Renault GP !!

Oficiálně: Jan Charouz rezervním a testovacím jezdcem týmu Lotus Renault GP !!1.2.2011 - Jan Charouz se zúčastnil oficiálního představení týmu Lotus Renault GP, které se uskutečnilo v pondělí 31. ledna 2011 ve Valencii. Britská stáj účastnící se šampionátu vozů formule 1 představila na jihu Španělska svůj juniorský program Lotus Renault GP Academy, jehož součástí je také český jezdec Jan Charouz.

Jan Charouz, testovací jezdec F1 a pokračovatel rodinné tradice

Jan Charouz, testovací jezdec F1 a pokračovatel  rodinné tradice19.10.2010 - V roce 2006 Jan potvrdil vzestupnou tendenci svých výkonů ziskem titulu v F3000 International Masters. V následující sezóně pak ve vytrvalostních závodech potvrdil, že už je plně vyzrálým jezdcem a bravurně zvládl premiéru v samotném Le Mans i celé sérii nesoucí jméno populárního závodu.

Jan Charouz se v neděli u Barcelony na mokré trati prosadil na bodované pozice

11.10.2010 - Závěrečný podnik Světové série Formule Renault 3.5 hostil Circuit de Catalunya u Barcelony. Jan Charouz musel ze sobotního závodu odstoupit krátce po startu, v neděli se ale na mokré trati prosadil na bodované pozice, když do cíle dojel jako osmý.

Auto GP2010: Jan Charouz se v Monze rozloučil se sezónou stříbrem !

Auto GP2010: Jan Charouz se v Monze rozloučil se sezónou stříbrem !4.10.2010 - V posledním závodě premiérové sezóny Auto GP vybojoval Jan Charouz na italském okruhu v Monze druhou pozici. V konečném hodnocení jezdců skončil český závodník na čtvrté pozici, česko-lucemburský tým Charouz-Gravity Racing obsadil mezi týmy druhé místo.

Po smolné sobotě si Jan Charouz spravil v neděli v AutoGP ve Španělsku náladu bronzem

26.9.2010 - Po startu z deváté pozice se okamžitě prosmýkl na páté místo, následně předstihl další soupeře a až do cíle bojoval o druhou pozici. Nakonec bral body za třetí místo v cíli. Bodoval také Adrien Tambay, který skončil pátý.

Jan Charouz v Navaře obsadil páté místo, ale byl i s kolegou penalizován

Jan Charouz v Navaře obsadil páté místo, ale byl i s kolegou penalizován26.9.2010 - Jak český jezdec, tak jeho týmový kolega Alexander Sims ale po závodě inkasovali penalizaci a propadli se za bodované pozice. Premiérový bod si naopak za 8. místo připsala Natacha Gachnang.

Jan Charouz je nucen vynechat následující podnik na okruhu Silverstone formule Renault 3.5

16.9.2010 - Při fyzické přípravě si jezdec týmu P1 Motorsport vyvrknul kotník.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu