Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

24h Le Mans 2010: Jan Charouz odstartuje z 5. místa třídy LMP2 !

24h Le Mans 2010: Jan Charouz odstartuje z 5. místa třídy LMP2 !11.6.2010 - Čtvrteční program poznamenal odpolední déšť. Vlhká a jen postupně osychající trať nedovolila posádkám výrazně vylepšit středeční časy. Jan Charouz s týmovými kolegy Guillaumem Moreauem a Mathieu Lahayem odstartuje do závodu z pátého místa třídy LMP2.

Le Mans: Jan Charouz po první kvalifikaci na 4. pozici

Le Mans: Jan Charouz po první kvalifikaci na 4. pozici10.6.2010 - Velmi dobře se v úvodní kvalifikaci prezentovala mladá posádka ve službách týmu OAK Racing Mazda France. Jan Charouz, Mathieu Lahaye a Guillaume Moreau zatím figurují na 4. místě třídy LMP2.

Jan Charouz s formulí 1 nejen v Brně, ale také v ulicích Rotterdamu

Jan Charouz s formulí 1 nejen v Brně, ale také v ulicích Rotterdamu6.6.2010 - Český jezdec se navíc za volant Renaultu R29 vrátí brzy znovu. V rámci akce „Rotterdam City Racing event“ se bude 22. srpna s monopostem formule 1 prohánět v ulicích nizozemského Rotterdamu. Tento podnik se v Nizozemí těší značné popularitě a přímo na místě jej sleduje na 500 000 fanoušků!

Jan Charouz vyhrál vBrně sobotní závod Formule Renault 3.5 mezi nováčky

Jan Charouz vyhrál vBrně sobotní závod Formule Renault 3.5 mezi nováčky6.6.2010 - Sedmou pozici udržel Jan Charouz až do cíle závodu a připsal si tak na své konto důležité čtyři body. Jezdec týmu P1 Motorsport navíc zvítězil v hodnocení kategorie nováčků, když v přímém souboji na trati dokázal za svými zády bez problémů udržet Francouze Berthona.

Jan Charouz vyhrál volný trénink FRenault 3.5, ale v dalším jej přibrzdla červená vlajka

4.6.2010 - Program závodního víkendu pokračuje v sobotu 5. června v 9 hodin kvalifikací, která určí postavení na startu prvního závodu. Závod pak odstartuje ve 13 hodin.

Jan Charouz ve Světové sérii Formule Renault 3.5 zvládl bez zaváhání svou premiéru v Monaku

17.5.2010 - Na okruhu, kde se obtížně předjíždí a jakoukoliv chybu jezdci draze zaplatí nárazem do svodidel těsně lemujících trať, neudělal český jezdec žádnou chybu a dojel do cíle na čtrnácté pozici.

WSR : Jan Charouz odstartuje v Monaku z desáté řady

15.5.2010 - Netradiční formát kvalifikace, který se využívá pouze při monackém závodě Světové série Formule Renault 3.5, má na svědomí poněkud nelogické uspořádání startovního roštu. Jan Charouz vyrazí do nedělního závodu z desáté řady, ačkoliv před ním budou na startovním roštu stát jezdci, kteří byli v kvalifikaci pomalejší.

WSR 2010: Jan Charouz si na monackou trať formule 1 rychle zvyká

14.5.2010 - Český jezdec Jan Charouz si ve čtvrtek 13. května 2009 poprvé vyzkoušel proslulou trať v ulicích Monte Carla. Jezdec britského týmu P1 Motorsport absolvoval v rámci volného tréninku šampionátu Formule Renault 3.5 více než dvě desítky kol a hned napoprvé si připsal solidní dvanáctý čas.

Jan Charouz ve Spa bodoval v obou závodech Světové série Renault !

Jan Charouz ve Spa bodoval v obou závodech Světové série Renault !3.5.2010 - Po osmém místě v sobotním závodě Světové série Formule Renault 3.5 se Jan Charouz dokázal prosadit do elitní desítky celkového pořadí i ve zmoklém nedělním závodě. Na belgickém okruhu Spa-Francorchamps vybojoval další dva body za deváté místo. Walter Grubmüller jun. s druhým monopostem týmu P1 Motorsport skončil v neděli osmnáct

Grubmüller i Jan Charouz v prvním víkendovém závodě ve Spa zabodovali

Grubmüller i Jan Charouz v prvním víkendovém závodě ve Spa zabodovali2.5.2010 - Ve třetím závodě letošní sezony Světové série Formule Renault 3.5 dokázali poprvé bodovat oba nováčci hájící barvy týmu P1 Motorsport. Na belgickém okruhu Spa-Francorchamps vybojoval Rakušan Walter Grubmüller jun. i český jezdec Jan Charouz body

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu