Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

Na slavné belgické trati Spa nebudou chybět ani Jan Charouz a Walter Grubmüller jun

Na slavné belgické trati Spa nebudou chybět ani Jan Charouz a Walter Grubmüller jun30.4.2010 - Belgický okruh Spa-Francorchamps hostí o nadcházejícím víkendu (30. dubna - 2. května) druhý podnik Světové série Renault 2010. Česko-rakouská jezdecká dvojice absolvuje v barvách britského týmu P1 Motorsport další dva závody Formule Renault 3.5.

Premiérový ročník Auto GP odstartoval v Brně: Jan Charouz dvakrát bodoval

Premiérový ročník Auto GP odstartoval v Brně: Jan Charouz dvakrát bodoval25.4.2010 - V dopolední jízdě vybojoval Jan Charouz čtvrté místo a další bod získal v odpoledním závodě za šestou pozici. Dopoledne si dobře vedl také Adrien Tambay, který skončil šestý. Dva body za páté místo v odpoledním závodě si z Brna odváží také Walter Grubmüller jun.

Jan Charouz podal v závodě Formule Renault 3.5 výborný výkon, ale o stříbro přišel

19.4.2010 - Po závodě nezbylo ve voze předepsané množství paliva a český jezdec byl diskvalifikován. Podle pravidel seriálu musí ve voze v době jeho předání do uzavřeného parkoviště po závodě zbýt minimálně tři litry paliva

Jan Charouz ozdobil svůj debut ve WSR výborným stříbrem !!

18.4.2010 - nedělním závodě Formule Renault 3.5 na španělském okruhu Motorland Aragón předvedl bezchybný výkon a po startu ze 3. pozice vybojoval 2. místo v cíli. Bod za 10. místo získal i jeho týmový kolega Walter Grubmüller jun.

Jan Charouz odstartuje do závodu WSR ze slušného 3. místa

18.4.2010 - V kvalifikaci na nedělní závod Formule Renault 3.5 dokázal Jan Charouz, že je už na počátku své premiérové sezony ve World Series by Renault schopen konkurovat absolutní špičce jezdeckého pole. Český jezdec odstartuje do odpoledního závodu ze 3. místa.

Jan Charouz v úvodních trénincích Světové série Renault slušně

17.4.2010 - Jan Charouz byl o necelou sekundu pomalejší než držitel nejrychlejšího kola Sten Pentus a byl klasifikován jako dvanáctý, Walter Grubmüller jun. byl jen o další čtyři setiny sekundy pomalejší než český pilot a skončil třináctý.

Nováček v sérii Jan Charouz zajel druhý nejrychlejší čas v testech Světové série Renault

Nováček v sérii Jan Charouz zajel druhý nejrychlejší čas v testech Světové série Renault28.3.2010 - Britský tým P1 Motorsport se v pátek a sobotu účastní závěrečných oficiálních testů před startem nové sezony Světové série Renault. Dařilo se oběma jezdcům. Rakušan Walter Grubmüller jun. byl v dopoledním tréninku třetí a Jan Charouz jej odpoledne dokázal ještě překonat, když si připsal druhý čas.

Jan Charouz dnes poprvé v kariéře testoval monopost formule 1 týmu Renault F1

Jan Charouz dnes poprvé v kariéře testoval monopost formule 1 týmu Renault F119.3.2010 - Dvaadvacetiletý závodník, který jako třetí Čech v historii nastoupil cestu do nejprestižnější motoristické disciplíny, absolvoval s týmem Renault F1 shakedown monopostu Renault F1 R29 na britském okruhu Silverstone.

Jan Charouz v prvních oficiálních předsezónních testech seriálu Formula Renault 3.5 World Series

8.3.2010 - Ve čtvrtek zajel velmi slušný šestý čas, bohužel v pátek kvůli nehodě nemohl své dosavadní maximum již vylepšit.

O své kariéře a plánech do blízké i vzdálenější budoucnosti bude Jan Charouz povídat v TV

O své kariéře a plánech do blízké i vzdálenější budoucnosti  bude Jan Charouz povídat v TV2.3.2010 - O své kariéře a plánech do blízké i vzdálenější budoucnosti si bude úspěšný závodník povídat s moderátorkou Lenny Trčkovou v živém vysílání TV ÓČKO od 17 hodin.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu