Vyhledávání

Výsledky hledání jan char

Druhý náhradník Jan Charouz poprvé u týmu Renault F1 při testech ve Valencii !

Druhý náhradník Jan Charouz poprvé u týmu Renault F1 při testech ve Valencii !4.2.2010 - Se členy týmu Renault F1 se Jan Charouz znovu potká velmi brzy. Příští týden zamíří kvůli výrobě vlastní sedačky do sídla stáje v britském Enstone a v polovině měsíce poprvé usedne do kokpitu žluto-černého monopostu formule 1 v rámci shakedownu na okruhu v Silverstone.

Český závodník Jan Charouz nastupuje po zlatu v Le Mans Series 2009 cestu do Formule 1!!

Český závodník Jan Charouz nastupuje po zlatu v Le Mans Series 2009 cestu do Formule 1!!31.1.2010 - Jako další cíl své kariéry si Jan Charouz vytyčil vstup do Formule 1. Cesta do nejprestižnějšího motoristického šampionátu měla vést – a povede – přes účast ve World Series by Renault, která je společně s GP2 považována za přímý předstupeň Formule 1. O Jana Charouze však zároveň projevil zájem Renault F1 Team, který jej jako testovacího a náhradního jezdce začlenil do jezdecké sestavy Renaultu.

Jan Charouz převzal od primátora Prahy Cenu pro nejlepšího závodního jezdce Prahy 09

23.1.2010 - Zaplněná holešovická Tesla Arena sledovala ve čtvrtek 21. ledna nejen pražské derby Sparty se Slavií, ale kromě vypjatého utkání mohlo více než 11 500 fanoušků na vlastní oči vidět také vůz Lola Aston Martin LMP1, se kterým trojice Jan Charouz, Tomáš Enge Stefan Mücke zvítězila v loňského ročníku Le Mans Series.

Oficiálně: Jan Charouz a Walter Grubmüller pojede ve Světové sérii Renault !!

15.1.2010 - Vítěz Le Mans Series 2009 Jan Charouz a vicemistr britského šampionátu formule 3 Walter Grubmüller budou v roce 2010 společně hájit barvy britského týmu P1 Motorsport v prestižní Světové sérii Renault 3.5. Pro oba talentované jezdce bude následující sezona hlavně ve znamení získávání důležitých zkušeností potřebných k dalšímu postupu do nejvyšších formulových kategorií.

Jan Charouz podruhé změří své síly s konkurenty z GP2 či usilujícími o vstup do něj

9.11.2009 - Český automobilový závodník absolvuje v úterý a ve středu (10. a 11. listopadu) oficiální testy GP2 na okruhu Paula Ricarda ve francouzském Le Castellet. Znovu bude mít k dispozici monopost mistrovské stáje ART Grand Prix.

Jan Charouz v Jerezu testoval monopost GP2 v konkurenci dalších čtyř desítek jezdců

14.10.2009 - Jan Charouz vyjel s vozem se startovním číslem 9 francouzského týmu ART Grand Prix na trať španělského okruhu poprvé ve středu ráno. Dvaadvacetiletý český jezdec získával první zkušenosti s formulí GP2 a zároveň se poměřil se silnou konkurencí 42 mladých jezdců

LMS: Jan Charouz, Tomáš Enge a Stefan Mücke po Silverstone šampióny Le Mans Series 2009

14.9.2009 - Zásluhou česko-německé posádky Jan Charouz, Tomáš Enge, Stefan Mücke zvítězil Aston Martin v hodnocení jezdců a dále také v klasifikaci týmů a značek. Trojice Charouz, Enge, Mücke tak napsala významnou kapitolu jak do historie českého motoristického sportu, tak také do dějin britského i německého motorsportu.

Jan Charouz hostem televizního Dobrého rána

16.4.2009 - Jan Charouz bude o zkušenostech a pocitech z náročného závodu hovořit ve čtvrtečním Dobrém ránu na programu ČT2. V tipovacím souboji na výsledky Velké ceny Číny se Jan Charouz utká se zkušeným komentátorem formule 1 Martinem Pouvou

Jan Charouz v pátek v online rozhovoru o pozlaceném startu v Katalánsku

Jan Charouz v pátek v online rozhovoru o pozlaceném startu v Katalánsku9.4.2009 - S továrním vozem Aston Martin LMP1 s bondovským startovním číslem 007 a s týmovými kolegy Tomášem Engem a Stefanem Mückem slavil pražský pilot premiérové vítězství v absolutní klasifikaci závodu. To se v Le Mans Series dosud nepovedlo ani vozům slavné britské značky, ani žádnému z českých jezdců.

LMS: Tomáš Enge a Jan Charouz poprvé otestují nový prototyp Lola Aston Martin pro 24 h Le Mans

LMS: Tomáš Enge a Jan Charouz poprvé otestují nový prototyp Lola Aston Martin pro  24 h Le Mans7.3.2009 - Jezdci továrního týmu Aston Martin Racing budou společně se svým německým kolegou Stefanem Mückem poprvé testovat nový prototyp Lola-Aston Martin třídy LMP1, s nímž chce britská stáj v červnu útočit na vítězství ve slavném závodě 24 hodin Le Mans.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu