Vyhledávání

Výsledky hledání le mans

24 h Le Mans - Jarek Janiš a Spyker odstartuje z 9. místa.

24 h Le Mans - Jarek Janiš a Spyker odstartuje z 9. místa.15.6.2007 - Po středeční kvalifikaci využil tým Spyker Squadron i čtvrteční tréninky k dalšímu vylepšení nastavení svých vozů. Zlepšit středeční časy bylo nemožné. Déšť se totiž postaral o to, že závodní dráha nebezpečně klouzala. V průběhu dvou dvouhodinových kvalifikačních tréninků se stáj Spyker Squadron soustředila na vyladění setupu svých vozů pro závod.

24h Le Mans: Česká Lola Judd vyrazí z šesté řady

24h Le Mans: Česká Lola Judd vyrazí z šesté řady15.6.2007 - Všichni tři jezdci týmu, Jan Charouz, Alex Yoong a Stefan Mücke, si užili spousty času za malým volantem. Každý ve voze v barvách české trikolory strávil nejméně hodinu. Všichni si pochvalovali vlastnosti vozu. Mezi automobily s motory na benzin zajeli ve čtvrteční kvalifikaci třetí čas.

Partnerství SHELL A AUDI V LE MANS má tradici

Partnerství SHELL A AUDI V LE MANS má tradici15.6.2007 - V roce 2005 byl tým Shell pod vedením Wolfganga Warneckeho oceněn cenou Ferdinanda Porsche za vývoj GTL paliva a Audi získalo uznání za úspěch v Le Mans R8 § DTM. Následně bylo vytvořeno technické partnerství, které dalo vzniknout moderní dieselové palivové technologii.

Palivo V-Power opět při závodu 24 hodin Le Mans . Již o tomto víkendu

Palivo V-Power opět při závodu 24 hodin Le Mans . Již o tomto víkendu15.6.2007 - V loňském roce bylo palivo Shell V-Power Diesel součástí historického úspěchu vozu Audi R10 TDI, který jako první dieselový automobil v historii vyhrál 24 hodinový závod v Le Mans. Během víkendu 16. a 17. června 2007 bude Shell se svým palivem opět stát po boku stáje Audi Sport při jeho duelu s automobilkou Peugeot

24h Le Mans: Spyker s Janišem se soustředí na závodní setup !

24h Le Mans: Spyker s Janišem se soustředí na závodní setup !14.6.2007 - Hlavním cílem holandské stáje pro první kvalifikaci bylo ověření a vyzkoušení změn, k nimž na vozech došlo po oficiálním testovacím dnu, který účastníci v Le Mans absolvovali v neděli 3. června. Krátce po zahájení první sekce na trať vyrazily oba oranžové speciály pilotované Jarkem Janišem a Andreou Belicchim, kteří odkroužili několik „instalačních“ kol pro kontrolu všech systémů

24h Le Mans: Úvodní kvalifikaci poznamenal déšť

24h Le Mans: Úvodní kvalifikaci poznamenal déšť14.6.2007 - Na slavném okruhu La Sarthe již burácejí motory vozů, které se v sobotu 16. června postaví na start závodu 24 hodin Le Mans. Středeční kvalifikaci poznamenal déšť a několik přerušení kvůli haváriím. Proto pro jezdce nebylo snadné dostat se do rytmu. Tým Škoda Charouz Racing System - Lola/Judd figuruje po prvních kvalifikačních trénincích na 11. pozici.

Convers MenX připraven na náročný závodníi víkend v Le Mans

Convers MenX připraven na náročný závodníi víkend v Le Mans14.6.2007 - Závodní víkend v Le Mans začal technickými přejímkami v centru města a Convers MenX tým je připraven na začátek kvalifikace. Za volantem vozu Ferrari 550 Maranello se budou střídat Robert Pergl, Alexej Vasiljev a Tomáš Kostka.

Víkendový závod 24h Le Mans s účastí Čechů v médiích a také na internetu

Víkendový závod 24h Le Mans s účastí Čechů v médiích a také na internetu13.6.2007 - Již 75. ročník legendárního závod 24h Le Mans bude mít v českých médiích výjimečný prostor. Fanoušci tak budou moci sledovat výkony české stáje Škoda Charouz Racing System – Lola/Judd, Tomáše Engeho (Aston Martin Racing), Jarka Janiše (Spyker Squadron) a dalších Čechů v přímém přenosu v televizi, rozhlase a na internetu

Testovací den Čechů a Convers MenX týmu v Le Mans

Testovací den Čechů a Convers MenX týmu v Le Mans5.6.2007 - Legendární vytrvalostní závod je za dveřmi a akce začala již v neděli 3. června oficiálním testovacím dnem. Covers MenX tým pracoval s Kostkou a Vasiljevem, které v závodu doplní Robert Pergl, který se nemohl testu zúčastnit. Hlavní pozornost byla věnována optimalizaci nastavení pro pneumatiky Pirelli a také věnování dostatku prostoru Tomáš Kostkovi, který jede v Le Mans poprvé, aby se mohl naučit trať a odjet povinných 10 kol pro kvalifikaci do závodního týdne.

Testy na 24h Le Mans: Spyker i s Janišem letos rychlejší

Testy na 24h Le Mans: Spyker i s Janišem letos rychlejší5.6.2007 - Spyker Squadron, tovární tým společnosti Spyker Cars, zakončil v neděli 3. června svůj program příprav na letošní ročník závodu 24 hodin Le Mans. Během jediného oficiálního testovacího dne tvořeného dvěma čtyřhodinovými tréninky stáj za slunečného počasí završila své přípravy na slavnou čtyřiadvacetihodinovku, která odstartuje již za necelé dva týdny v sobotu 16. června.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu