Vyhledávání

Výsledky hledání lubo

Domácí Lubomír Minařík před sobotní Kopnou: „Dáme do toho všechno“

Domácí Lubomír Minařík před sobotní Kopnou: „Dáme do toho všechno“2.7.2009 - Vstříc své domácí soutěži se o nadcházejícím víkendu vydá posádka Impromat Motorsportu Lubomír Minařík – Viktor Semela, kterou čeká třetí díl Mistrovství ČR ve sprintrally – Impromat Rallysprint Kopná. Dvojice, která je i v letošní sezóně věrná vozu Škoda Fabia Kit Car třídy A6, by ráda vylepšila svoji průběžnou čtvrtou pozici v hodnocení skupiny A, na kterou klesla po absenci na květnové Rally Vysočina.

Pořadatelé valašky vyjadřují hluboký zármutek nad vyhasnutím tří životů

Pořadatelé valašky vyjadřují hluboký zármutek nad vyhasnutím tří životů30.3.2009 - Zahynuli osmatřicetiletý muž se svým třináctiletým synem a další čtrnáctiletý chlapec, všichni pocházeli z Kopřivnice. Jedná se o další tragickou událost v automobilovém sportu v krátké době za sebou a došlo ke zbytečnému vyhasnutí tří lidských životů. Celou tragédii nyní šetří Policie České republiky, která provedla první výslechy a přímo na místě zajistila důležité výpovědi svědků.

Kitová Fabia z Impromatu v rukou Lubomíra Minaříka obhájila titul ve skupině A!!

Kitová Fabia z Impromatu v rukou Lubomíra Minaříka obhájila titul ve skupině A!!2.11.2008 - Luba s Viktorem naštěstí prokázali, že v pravou chvíli dokáží náležitě přitlačit a ve zbývajících soutěžích seriálu nezaváhali. Podařilo se jim získat dvě vítězství a dvě druhá místa, což s náskokem tří bodů znamená obhájení mistrovského titulu ve skupině A z loňského roku.

Lubomír Minařík měl v Pelhřimově štěstí v neštěstí

6.8.2008 - S bojovnou náladou odjížděli vstříc pelhřimovské soutěži Lubomír Minařík a Viktor Semela, jejich Škoda Fabia Kit Car se však tentokrát bohužel cíle nedočkala. Luba s Viktorem dosud startovali v Pelhřimově dvakrát, ani jednou se jim však nepodařilo spatřit cílovou rampu. Zatímco v roce 2005 byla na vině odstoupení porucha servořízení a následný požár jejich Felicie, o rok později valašskou posádku zastavila převodovka dokonce hned na první zkoušce

Luboš Minařík nejen na domácí Kopné výborně

Luboš Minařík nejen na domácí Kopné výborně27.7.2008 - Velmi úspěšnou sérii dvou vydařených soutěží má za sebou úřadující sprintový mistr ve skupině A Lubomír Minařík. Valašského pilota po nepříliš úspěšné premiéře s vozem Škoda Fabia Kit Car na Rally Lužické hory čekaly dva moravské podniky, na kterých měl za úkol stáhnout bodové manko na čelo tabulky.

Lubomír Minařík na Lužických horách pro změnu s Fábií !!

Lubomír Minařík na Lužických horách pro změnu s Fábií !!16.5.2008 - Kolem úřadujícího sprintového mistra skupiny A Lubomíra Minaříka bylo poměrně dlouhou dobu v médiích ticho a o jeho dalších soutěžáckých plánech se mezi fanoušky pouze spekulovalo. Překvapení vzbudil Lubův rozchod se stájí Roto Plzeň,

Mistr z Valašska Lubomír Minařík může spokojeně bilancovat i plánovat

18.10.2007 - Jednoznačným králem skupiny A se v letošním sprintovém mistrovství stal valašský Lubomír Minařík. 28letý jezdec po přestupu z kitové Felicie do Fiatu Punto Super 1600 stáje Roto nenašel mezi pravidelnými účastníky šampionátu srovnatelného konkurenta a mistrovský titul si zajistil ještě před startem závěrečného dílu seriálu ve Šternberku.

Stylová tečka za starty v M ČR ve sprintrally v Jeseníkách pro Lubomíra Minaříka

Stylová tečka za starty v M ČR ve sprintrally v Jeseníkách pro Lubomíra Minaříka13.10.2007 - Nový mistr České republiky ve skupině A vybojoval při posledním podniku šampionátu ve Šternberku své již páté letošní vítězství a potvrdil, že trůn krále „áček“ je letos ve správných rukou. Jedinou kaňkou na jeho veleúspěšné sezóně zůstal pouze nepovedený závěr roku ve „velkém“ mistrovství, kde mu a modrému fiatu štěstí příliš nepřálo

Kopná je pro domácího Lubomíra Minaříka asi zakletá..

Kopná je pro domácího Lubomíra Minaříka asi zakletá..12.7.2007 - Mezi více než stovkou posádek, které se postavily na start oblíbeného Rallysprintu Kopná, byla i dvojice Lubomír Minařík – Viktor Semela, jež toužila na svých domácích tratích konečně prolomit smůlu z předcházejících dvou ročníků této soutěže.

Lubomír Minařík - rozhovor před Tišnovem

Lubomír Minařík - rozhovor před Tišnovem28.5.2007 - Pilotem, pro kterého je tišnovská Eurostroj rally každoročně jedním z vrcholů soutěžní sezóny, je valašský Lubomír Minařík. 27letý jezdec z Podkopné Lhoty na Zlínsku od roku 2004 reprezentuje firmu Eurostroj Schlager a patří k nejtalentovanějším českým pilotům za volanty vozů s jednou poháněnou nápravou.

 další stránky 1 2 3 4 5 6


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu