Vyhledávání

Výsledky hledání mans

Víkendový závod 24h Le Mans s účastí Čechů v médiích a také na internetu

Víkendový závod 24h Le Mans s účastí Čechů v médiích a také na internetu13.6.2007 - Již 75. ročník legendárního závod 24h Le Mans bude mít v českých médiích výjimečný prostor. Fanoušci tak budou moci sledovat výkony české stáje Škoda Charouz Racing System – Lola/Judd, Tomáše Engeho (Aston Martin Racing), Jarka Janiše (Spyker Squadron) a dalších Čechů v přímém přenosu v televizi, rozhlase a na internetu

Testovací den Čechů a Convers MenX týmu v Le Mans

Testovací den Čechů a Convers MenX týmu v Le Mans5.6.2007 - Legendární vytrvalostní závod je za dveřmi a akce začala již v neděli 3. června oficiálním testovacím dnem. Covers MenX tým pracoval s Kostkou a Vasiljevem, které v závodu doplní Robert Pergl, který se nemohl testu zúčastnit. Hlavní pozornost byla věnována optimalizaci nastavení pro pneumatiky Pirelli a také věnování dostatku prostoru Tomáš Kostkovi, který jede v Le Mans poprvé, aby se mohl naučit trať a odjet povinných 10 kol pro kvalifikaci do závodního týdne.

Testy na 24h Le Mans: Spyker i s Janišem letos rychlejší

Testy na 24h Le Mans: Spyker i s Janišem letos rychlejší5.6.2007 - Spyker Squadron, tovární tým společnosti Spyker Cars, zakončil v neděli 3. června svůj program příprav na letošní ročník závodu 24 hodin Le Mans. Během jediného oficiálního testovacího dne tvořeného dvěma čtyřhodinovými tréninky stáj za slunečného počasí završila své přípravy na slavnou čtyřiadvacetihodinovku, která odstartuje již za necelé dva týdny v sobotu 16. června.

Enge se chystá na 24h Le Mans a očekává nejtvrdší boje v historii !!

Enge se chystá  na 24h Le Mans a očekává nejtvrdší  boje v historii !!5.6.2007 - Enge zakončil den na druhém místě ve třídě LM GT1. Svůj nejlepší čas zajel v průběhu odpolední části testu a vyvolal velký ohlas komentátora, jenž více než 20 000 platícím divákům s pokřikem sděloval, že nejrychlejší pilot velkých „gétéček“ Enge opět září.

Česká Lola v testu na 24h Le Mans třináctá

Česká Lola v testu  na 24h Le Mans třináctá4.6.2007 - Osm hodin jediného oficiálního testu před závodem 24h Le Mans přineslo českému týmu Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd třináctou příčku. Čas zajel devatenáctiletý Jan Charouz, nejmladší pilot letošního ročníku proslulého maratonu. Stejně jako v závodech šampionátu Le Mans Series měl za kolegy Němce Stefana Mückeho a malajského expilota F1 Alexe Yoonga.

24h Le Mans: Tomáš Enge je jako znovuzrozený

24h Le Mans: Tomáš Enge je jako znovuzrozený1.6.2007 - Dnes jsou to přesně dva měsíce od vážné havárie Tomáše Engeho v americkém St. Petersburgu. Velká rána do zdi se pro libereckého rodáka stala jedním ze zlomů kariéry. Říká, že při léčení měl hodně času o mnoha věcech přemýšlet, že si řadu myšlenek srovnal a zároveň si pořádně odpočinul. Nyní má před sebou to, po čem už šestým rokem tolik touží. Závod na slavných a magických 24 hodin Le Mans.

Abraháma v Le Mans sestřelil Cluzel a Brňan tak cíl neviděl

Abraháma v Le Mans sestřelil Cluzel a Brňan tak cíl neviděl20.5.2007 - Příčinou byl francouzský jezdec Cluzel, který Káju zezadu srazil. I když pád vypadal hrůzně, Abajovi se nic nestalo. Po dvou v řadě nedokončených závodech nám snad italské Mugello přinese štěstí.

ALMS: Jarek Janiš jedenáctý na startu druhého podniku Le Mans Series

6.5.2007 - Stáj Spyker Squadron vyjede do zítřejšího závodu LMGT2, druhého podniku Le Mans Series, z jedenácté pozice. Tým do tisícikilometrového závodu nasazuje jeden vůz Spyker C8 Spyder GT2R, jejž povede dvojice Jarek Janiš a Nizozemec Sandor van Es. Stálý pilot týmu a krajan van Ese Peter Kox závodí o stejném víkendu v Silverstone ve druhém závodě FIA Grand Turismo.

Tomáš Mikšovský týden po Le Mans v Assenu

Tomáš Mikšovský týden po Le Mans v Assenu3.5.2007 - Pouze pět dnů po dokončení náročného závodu 24 hodin Le Mans nastoupil motocyklový závodník Tomáš Mikšovský v holandském Assenu k závodu Mistrovství světa supersport. V barvách týmu Intermoto Czech zasáhl na motocyklu Honda CBR 600RR do pátého dílu tohoto prestižního seriálu šestistovek, kde nahradil zraněného Matta Lagriveho.

Kuba Smrž sedmý ( a šestý) při 24 hod v Le Mans !!

Kuba Smrž sedmý ( a šestý) při 24 hod v Le Mans !!23.4.2007 - Společně se svými dvěma kolegy byl pak dnes v 15 hodin odmávnut před 90 tisícovým davem fanoušků na celkově sedmé příčce, přičemž ve třídě Superbiků byla celá posádka klasifikována jako šestá. To je skvělý výsledek, který žádný Čech v novodobé historii závodu nedokázal.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu