Vyhledávání

Výsledky hledání masaryk

Právě nyní : Dvacet let nového Masarykova okruhu nad Brnem

Právě nyní : Dvacet let nového Masarykova okruhu nad Brnem19.7.2007 - Předposlední červencový víkend na brněnském Automotodromu nepatří pouze Mistrovství světa Superbiků, ale i tradici a vzpomínkám. Přesně před dvaceti lety se totiž brány tohoto závodního okruhu otevřely poprvé. Premiéra na zbrusu novém asfaltu patřila tehdejšímu Mistrovství Moravy motocyklů.

O víkendu k Masarykovu okruhu BUSy zdarma.

O víkendu k Masarykovu okruhu  BUSy zdarma.17.7.2007 - Letošní podnik bude tak v Brně už třetím v řadě za sebou, přičemž tato pravidelnost nachází kladnou odezvu mezi českými i zahraničními motoristickými příznivci, kterých při mistrovství světa superbiků v hledišti Masarykova okruhu rok od roku přibývá. Tento trend pokračuje i letos, kdy podle signálů z předprodeje vstupenek by měla návštěvnost brněnského závodu přesáhnout loňský počet 32 000 diváků.

MS superbiků na Masarykově okruhu - SOUTĚŽ o vstupenky !!

MS superbiků na Masarykově okruhu - SOUTĚŽ o vstupenky !!13.7.2007 - MS superbiků v Brně se blíží a právě nyní si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky na něj:

Jezdci týmu SEAT Sport se těší na Masarykův okruh

Jezdci týmu SEAT Sport se těší na Masarykův okruh12.6.2007 - Světový šampionát cestovních vozů WTCC je spolu se seriálem F1 a rallyovým mistrovstvím WRC nejdůležitější motoristickou sportovní disciplínou. Právě o tomto víkendu zavítá k nám do Brna

FIA udělila brněnskému Masarykovu okruhu automobilovou licenci !!

FIA udělila brněnskému Masarykovu okruhu automobilovou licenci  !!3.5.2007 - Ve středu 25.dubna 2007 se na Automotodromu Brno uskutečnila inspekce FIA (Mezinárodní automobilová federace).

Masarykův okruh zavádí on line prodej i na FIA WTCC a FIA GT.

Masarykův okruh zavádí on line prodej i na FIA WTCC a FIA GT.18.4.2007 - V příštích týdnech připravuje společnost Automotodrom Brno, a.s. rozšíření on-line prodeje vstupenek také na podnik Mistrovství světa cestovních vozů, který se bude na brněnské trati konat v termínu 15.-17.června 2007. V brzké době si návštěvníci budou moci koupit on-line i vstupenky na podnik FIA Grand Tourismo, který do Brna zavítá koncem září.

Jízdy na Masarykově okruhu nyní s čipem a bez podvádění

Jízdy na Masarykově okruhu nyní  s čipem a bez podvádění11.4.2007 - Po zkušenostech s Jízdami veřejnosti v roce 2006, kdy docházelo k falšování identifikačních pásek, zavedla společnost Automotodrom Brno nový systém kontroly a nákupu jízd.

Brněnský drak na Masarykově okruhu zahájí novou sezonu vrchařů

6.4.2007 - Sedm desítek startujících se představí tuto neděli na Masarykově okruhu v úvodních dvou závodech šestnáctidílného mezinárodního mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu. Akci pod názvem Brněnský drak pořádá závodník Jiří Mičánek.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu