Vyhledávání

Výsledky hledání masaryk

Postižené děti na Masarykově okruhu , červen 2009, foto AMD

fotogalerie

Jarní cena Masarykova okruhu 2009

fotogalerie

Eurowag Junior tým na Masarykově okruhu, foto týmu

fotogalerie

Masarykův okruh - dokončení rekonstrukce, květen 2008, foto MO

fotogalerie

Masaryk Racing Days v Brně se chystá na pokus o překonání rekordu trati

Masaryk Racing Days v Brně se chystá na pokus o překonání rekordu trati12.9.2014 - Nejen opravdu nezvykle nabité startovní listiny republikových závodů MMČR na okruzích nabídne divákům Masaryk Racing Days. Do moravské metropole míří nadupané vozy série BOSS GP, kde mimo jiné startuje Marijn Van Kalmthout z Nizozemí na Benetton B197 F1 Judd V10, okruhový rekord se bude zcela jistě otřásat. Čeká nás také finále Eset V4 Cupu.

Malminibike akademie Masarykova okruhu

Malminibike akademie Masarykova okruhu1.5.2013 - O víkendu 4.- 5. května proběhne na minibikové dráze Masarykova okruhu Malminibike akademie Masarykova okruhu.

Mistrovství světa Superbike – Brno, Masarykův okruh 2012

Mistrovství světa Superbike – Brno, Masarykův okruh 201230.7.2012 - Ve znamení čísla 25 se nesl letošní závod mistrovství světa Superbiků na Masarykově okruhu v Brně. Brněnský automotodrom i superbikový šampionát slaví v letošním roce 25. výročí a tak se dá říct, že 63 tisíc fanoušků sledovalo legendární seriál závodů na legendárním okruhu.

Trabanty projedou v pátek čestné kolo po Masarykově okruhu

Trabanty projedou v pátek čestné kolo po Masarykově okruhu3.7.2012 - Masarykův okruh zahalí v pátek 6. července pověstný „modrý dým“. Po závodní dráze projedou odpoledne účastníci Trabantsrazu Morava. Podle odhadu pořadatelů by se na dráze v jednu chvíli mohlo objevit až 120 východoněmeckých dvoutaktních legend, které doplní další vozy z východoněmecké produkce – větší rodinné vozy Wartburg nebo dodávky Barkas.

Čtvrtstoletí Masarykova okruhu připomíná výstava ve Vaňkovce

2.7.2012 - Projít se posledním čtvrtstoletím motoristického závodění na Masarykově okruhu se mohou od 2. července návštěvníci nákupního centra Vaňkovka. Automotodrom Brno spolu s Technickým muzeem v Brně nachystal na následující tři týdny expozici mapující historii novodobého i původního Masarykova okruhu. Výstava vyvrcholí show před závodem Mistrovství světa Superbike 19. července.

Nový rekord Masarykova okruhu

Nový rekord Masarykova okruhu15.4.2012 - Brněnský Masarykův okruh má nový rekord. Na jeho dráhu vyjelo při nedělním pokusu o ustavení rekordu 1349 motocyklů. Maximální propustnost dráhy tak motorkáři překonali jedenadvacetkrát. Akce byla inspirována podzimní vzpomínkovou jízdou na počest Marca Simoncelliho.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu