Vyhledávání

Výsledky hledání masaryk

Na Masarykově okruhu se pojede po mnoha letech opět cyklistický závod

12.5.2011 - Zítra v pátek od 18,00 se na Masarykově okruhu jede po mnoha letech opět cyklistický závod. XCR Cannondale Cup je otevřen veřejnosti i profesionálům. Další příležitost vyzkoušet si Masarykův okruh na kole budou mít lidé 3. června, kdy se bude konat první cyklojízda otevřená pro širokou veřejnost.

Na Masarykův okruh přijede na sraz také nejluxusnější supersport na světě, Bugatti Veyron

6.5.2011 - Bugatti Veyron. Supersport s výkonem přesahujícím tisíc koní bude největším lákadlem víkendového Mezinárodního srazu sportovních aut na Masarykově okruhu. Nejexkluzivnější a zároveň nejrychlejší sériově vyráběné auto se vůbec poprvé předvede v Brně přímo na závodní dráze. Po cílové rovince Masarykova okruhu se prožene rychlostí kolem tří set kilometrů za hodinu.

Bruslaři se mohou vypravit na dráhu Masarykova okruhu

4.5.2011 - Dráha je pro bruslaře otevřena obousměrně v prostoru cílové rovinky a navazujícího úseku za první zatáčkou trati pojmenovanou po legendárním závodníkovi Františku Šťastném.

Jarní cena Masarykova okruhu 2011 : časový harmonogram

Jarní cena Masarykova okruhu 2011 : časový harmonogram27.4.2011 - Předběžný časový harmonogram. Pozor, vzhledem k rekonstrukci silnice směrem od Popůvek je nutné zvolit příjezd jinou trasou ...

Pavel Machulda vyhrál na Masarykově okruhu další podnik Carbonia Cupu

26.4.2011 - Jezdec HKC Racing Teamu Pavel Machulda vyhrál na Masarykově okruhu u Brna s formulí další podnik atraktivního Carbonia Cupu a jeden z nejmladších pilotů Dan Skočdopole na motokáře ukořistil bronz ve třídě Bambini při startovním víkendu mistrovství republiky na okruhu v Sosnové u České Lípy.

Při rekonstrukci silnice zanikne poslední dochovaná dlážděná část původní trati Masarykova okruhu!

15.4.2011 - Ten tvoří známé „kostky“ ve stoupání z Popůvek na Kývalku. Při rekonstrukci, jejímž investorem je Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, je nahradí moderní asfaltový povrch. Společnost Automotodrom Brno se s Jihomoravským krajem dohodla alespoň na symbolickém zachování části původní dlažby.

Masarykův okruh představí nový evropský šampionát supersportů značky Radical

11.4.2011 - Na území bývalého Československa je nyní odhadem kolem třiceti Radicalů. Jde o velmi lehký otevřený sportovní automobil poháněný většinou výkonným motorem z motocyklu. Supersporty Radical se zrodily v roce 1995 v hlavě Brita Phila Abbotta. Hmotnost závodních vozů Radical se pohybuje mezi 505 a 687 kilogramy a poháněné jsou motorem ze Suzuki Hayabusa.

Masarykův okruh o víkendu uvidí 12h Le Brno a navíc i vrchařského Draka

Masarykův okruh o víkendu uvidí 12h Le Brno a navíc i vrchařského Draka7.4.2011 - Na obě akce mohou přijít návštěvníci zdarma. „Pro návštěvníky bude otevřena přírodní tribuna C a sedadlové tribuny T3 a T5 naproti paddocku,“ upřesnila manažerka pronájmu dráhy Automotodromu Brno Iva Lacinová.

Nedělní Brněnský drak obnoví tradiční úvod sezóny vrchařů na Masarykově okruhu.

Nedělní Brněnský drak obnoví tradiční úvod sezóny vrchařů na Masarykově okruhu.6.4.2011 - O zahajovací závody automobilů do vrchů se postará o víkendu na brněnském Masarykově automotodromu závod Brněnský drak VARS 2011. Tento závod obnoví tradiční úvod sezóny vrchů, jímž Brněnský drak byl po několik roků.

Masarykův okruh zahajuje sezonu 2011 a otevírá brány veřejnosti

Masarykův okruh zahajuje sezonu 2011 a otevírá brány veřejnosti31.3.2011 - Návštěvníci budou mít například možnost projet se vlastním vozem přímo po závodní dráze. Tuto možnost mají jen několikrát během roku. Zcela unikátní je pak možnost nechat se svézt v závodních speciálech profesionálními závodníky. Za volantem závodních Porsche se budou střídat bratři Jiří a Tomáš Mičánkovi, loňští automobiloví mistři ČR,

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu