Vyhledávání

Výsledky hledání masaryk

Poslanci o záchraně Grand Prix ČR v úterý přímo na Masarykově okruhu

Poslanci o záchraně Grand Prix ČR v úterý přímo na Masarykově okruhu25.3.2011 - „Domnívám se, že další osud Grand Prix České republiky je typickým příkladem pro možnou spolupráci regionálních a celostátních politiků,“ uvedl hejtman

10. ročník Rallye Show na Masarykově okruhu byl tentokrát sněhový

9.12.2010 - Před startovní slavobránou, umístěnou tradičně na modřickém náměstí Svobody, se sešla čtyřicítka vozů.

Sestřička z Británie oběhne Masarykův okruh i další světové okruhy, aby pomohla

Sestřička z Británie oběhne Masarykův okruh i další světové okruhy, aby pomohla3.11.2010 - Miluje motocyklové závody MotoGP, za své poslání považuje pomoc druhým a ráda sportuje. Britská zdravotní sestřička Az Heydari spojila všechny tyto své vlastnosti a rozhodla se oběhnout všechny světové okruhy, na nichž se koná Mistrovství světa silničních motocyklů.

Den otevřené dráhy Masarykova okruhu doplnily i cimbálovka a vepřové hody

Den otevřené dráhy Masarykova okruhu doplnily i cimbálovka a vepřové hody1.11.2010 - Připravena byla i řada atrakcí jako exkurze zázemím Automotodromu Brno, škola smyku či exhibiční jízdy nádherných vozů Chevrolet Corvette a historických automobilů. Pro návštěvníky vyhrávala cimbálovka, a všichni se mohli občerstvit při výborných vepřových hodech.

Oficiálně potvrzeno : Masarykův okruh nechce a ruší další automobilové závody !!!!

Oficiálně potvrzeno : Masarykův okruh  nechce a ruší další automobilové závody !!!!26.10.2010 - World Series by Renault - po Mistrovství světa vozů Grand Tourismo (FIA GT) další podnik, který bude v kalendáři Automotodromu Brno příští rok chybět.

Revoluce v cenách vstupenek na Masarykově okruhu: sjednocení cen na přírodní tribuny !

Revoluce v cenách vstupenek na Masarykově okruhu: sjednocení cen na přírodní tribuny !5.10.2010 - Co nejvíce přiblížit nejvýznamnější sportovní událost v České republice veřejnosti. S tímto přáním letos sestavoval Automotodrom Brno ceník vstupenek na sezonu 2011

Vydařená beseda k 80. výročí prvních závodů na Masarykově okruhu

Vydařená beseda k 80. výročí prvních závodů na Masarykově okruhu30.9.2010 - 28. září, to není jen datum, důležité pro český stát. Jedná se rovněž o datum, důležité z hlediska brněnského Masarykova okruhu, kde se právě tento den jel první automobilový závod. A to již před kulatými 80 lety.

V památném úseku Masarykova okruhu ve Farince byl odhalen pomník

V památném úseku Masarykova okruhu ve Farince byl odhalen pomník28.9.2010 - Na puvodní trati Masarykova okruhu se odehrávala slavná éra motoristického sportu v Československu v období let 1930 - 1986

Brňané Miloslav Kárný a Bohumil Pfeifer úspěšní na Podzimní ceně Masarykova okruhu

Brňané Miloslav Kárný a Bohumil Pfeifer úspěšní na Podzimní ceně Masarykova okruhu27.9.2010 - Skvělými výkony na trati vybojovali Miloslav Kárný a Bohumil Pfeifer druhé místo v klasifikaci týmů a z brněnského automotodromu si odvezli pohár a stříbrný úspěch.

Masarykův okruh nyní nově i na komunitní síti Facebooku

Masarykův okruh nyní nově i na komunitní síti Facebooku26.9.2010 - Získáte tak přístup k nejčerstvějším novinkám, fotkám ze závodů a informacím o předprodejích.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu