Vyhledávání

Výsledky hledání masaryk

Na Masarykově okruhu na rozdíl od Mostu 60 000 návštěvníků a veliké a rychlé souboje!

Na Masarykově okruhu na rozdíl od Mostu 60 000 návštěvníků a veliké a rychlé souboje!6.6.2010 - Zaplněné tribuny byly svědky jak v sobotu tak v nedeli vynikajících sportovních výkonů v závodech třiapůllitrové F Renault, Eurocupu F Renault 2.0, Eurocupu Renault Mégane a alpsko-adriatického šampionátu Renault Clio Cupu.

Doprovodný program k závodu FIA GT v Brně i k oslavám 80ti let Masarykova okruhu

Doprovodný program k závodu  FIA GT v Brně i k oslavám 80ti let Masarykova okruhu18.5.2010 - Sezóna 2010 sestává z 10 podniků, každý obsahuje dva hodinové závody: kvalifikační závod, odstartovaný druhým jezdcem, s povinnou zastávkou v boxech na střídání jezdců a výměnu pneumatik a mistrovský závod odstartovaný prvním jezdcem, s povinnou zastávkou v boxech na střídání jezdců a výměnu pneumatik.

FIA GT v Brně: Světové závody s našimi jezdci již brzy na Masarykově okruhu.

FIA GT v Brně: Světové závody s našimi jezdci již brzy na Masarykově okruhu.3.5.2010 - Ve světě autosportu se jezdí pouze 4 seriály, které se mohou chlubit názvem Mistrovství světa – MS Formule 1, MS rallye, MS vozů FIA GT a MS cestovních vozů FIA WTCC. Z toho 2 se v letošním roce představí na brněnském Masarykově okruhu. Jako první to bude Mistrovství světa vozů FIA GT 1 ve dnech 21. – 23. května.

Rekord Masarykova okruhu v Brně padl o celé čtyři sekundy

Rekord Masarykova okruhu v Brně  padl o celé  čtyři sekundy29.4.2010 - Již úvodní dva tréninky jezdců nového formulového seriálu Auto GP z programu Jarní ceny Masarykova okruhu naznačily, že se jedná o velmi rychlé vozy, od nichž je již jen "krůček" k formuii jedna....A že rekord pravděpodobně neodolá !

Jarní cena MO zahájí sezónu výročí 80. narozenin původního Masarykova okruhu

Jarní cena MO zahájí sezónu výročí 80. narozenin původního Masarykova okruhu20.4.2010 - JARNÍ CENA MASARYKOVA OKRUHU v roce 80. narozenin původního Masarykova okruhu přináší premiérový díl letošního mezinárodního mistrovství České republiky okruhových automobilů a navíc potěší diváky několika závody zahraničních seriálů. Největší očekávání budí nepochybně klání nové série AutoGP, jejíž startovní pole tvoří silné formulové monoposty

Slepci za volantem ve středu na Masarykově okruhu

19.4.2010 - Přihlásit se mohou občané z řad nevidomých a slabozrakých, kteří dosáhli věku 18 let a jedinou překážkou pro získání řidičského průkazu je jejich zrakové postižení. Někteří z nich buď kdysi auto řídili nebo si řízení zkusili jen tak někde mimo silnice, mnozí z nich však za volant auta nikdy neusedli

Začátek sezóny Masarykova okruhu v Brně se blíží. Na úvod vytrvalci a tuning, pak Jarní cena

Začátek sezóny Masarykova okruhu v Brně se blíží. Na úvod vytrvalci a tuning, pak Jarní cena18.3.2010 - Na sobotu 10. dubna 2010 je pro fanoušky okruhu a rychlých automobilů připravena akce Renocar Tuning Jaro. Pod tímto názvem se skrývá sraz příznivců tuningu, jízdy po závodní dráze, závod sprint o nejrychlejší průjezd cílovou rovinkou a závod do vrchu pro širokou veřejnost.

Mladí jezdci využívají zázemí Masarykova okruhu k ladění formy

Mladí jezdci  využívají zázemí Masarykova okruhu k ladění formy10.3.2010 - Výraznou pomocí pro Sportovní centrum mládeže fungující pod Motoklubem Ostrovačice je spolupráce s Automotodromem Brno. Zázemí zdejšího jedinečného areálu s dráhou pro Grand Prix i MS superbiků využívají mladí jezdci celoročně nejen při soustředění

Masarykův okruh v Brně má nové a rychlejší stránky

Masarykův okruh v Brně má nové a rychlejší stránky2.3.2010 - Internetové stránky mají zcela nový design, který je variabilní dle jednotlivých kategorií. Web je podpořen také rychlejším systémem, který bude pružný zejména v extrémním vytížení během závodů.

Brněnský Masarykův okruh bilancuje úspěšný rok 2009 a plánuje další.

24.11.2009 - Závody se vydařily, návštěvnost narůstá, prestiž okruhu ve světě roste, postupně je okruh modernizován a technicky zhodnocován. „ Můžeme být na okruh pyšní. Musím poděkovat všem zaměstnancům i všem, kteří okruhu pomáhají

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu