Vyhledávání

Výsledky hledání masarykov

Závěrečné okruhové drama MČR automobilů se uskuteční o víkendu na Masarykově okruhu v Brně

17.9.2008 - Závěrečný příděl adrenalinu čeká aktéry Mezinárodního Mistrovství České republiky okruhových automobilů o tomto víkendu na Masarykově okruhu. Podzimní cena Brna rozhodne o mistrech republiky ve sprintových závodech, vytrvalci si budou muset počkat do soboty 25. října, kdy se na brněnském okruhu pojede šestihodinový Epilog. Předposlední podnik letošní sezóny na brněnském Automotodromu nabídne to nejlepší z českých okruhových závodů.

Red Bull Káry brzy na původním Masarykově okruhu v Brně

9.6.2008 - Bývalý závodní okruh v Brně hostí 22. června 2008 Red Bull Káry a to poprvé ve své historii. Duch toho místa, který tu od roku 1930 dýchá jen spálený benzín, se premiérově bude moct během závodu i pořádně zasmát…

Tým Mičánek Motorsport testuje na Masarykově okruhu Porsche GT3 RSR před Mostem

Tým Mičánek Motorsport  testuje na Masarykově okruhu Porsche GT3 RSR před Mostem4.6.2008 - Tým chce doladit nový vůz tak, aby mohl o víkendu zasáhnout do mistrovství České republiky na okruhu v Mostě.

Charitativní aukce Masarykova okruhu vynesla 200 tisíc korun.

Charitativní aukce Masarykova okruhu vynesla 200 tisíc korun.3.6.2008 - Asfaltové kostky vyřezané ze starého povrchu závodní dráhy Masarykova okruhu pomohou dětským pacientům i seniorům. Tyto originální „trofeje“ se staly předmětem dobročinné aukce nejprve v neděli 18.května v rámci slavnostního zahájení nové sezóny na brněnském Automotodromu a poté i veřejné on-line aukce.

Studium dopravní výchovy nyní na Masarykově universitě v Brně

Studium dopravní výchovy nyní na Masarykově universitě v Brně28.5.2008 - Problematika dopravní výchovy v programu celoživotního vzdělávání: Pedagogické studium pro pracovníky v dopravní výchově a státní správě pro dopravu. Program je určen pro

Přímé odkazy na internetovou dražbu kostek ze starého koberce Masarykova okruhu

Přímé odkazy na internetovou dražbu kostek ze starého koberce Masarykova okruhu24.5.2008 - Všechny aukce začaly dnes v 16:00 hod a budou končit 2. června . Do internetové aukce byly zařazeny kostky podepsané těmito jezdci :

Charitativní on-line aukce starého povrchu závod dráhy Masarykova okruhu zahájena

Charitativní on-line aukce starého povrchu závod dráhy Masarykova okruhu zahájena21.5.2008 - Část starého povrchu byla rozřezána na kostky, které budou předmětem veřejné dobročinné aukce, která bude zahájena v pátek 23.května 2008 v 16:00 hodin. Milovníkům motoristického sportu se tak nabízí jedinečná možnost získat unikátní suvenýr a zároveň podpořit dětskou onkologii v Brně.

Závodní dráha Masarykova okruhu o víkendu zahájila provoz

Závodní dráha Masarykova okruhu  o víkendu zahájila provoz19.5.2008 - Slavnostní otevření závodní dráhy Masarykova okruhu nabídlo návštěvníkům vše, co k motoristickému sportu patří: silná auta, závody, krásné ženy, adrenalin

Smrt motorkáře na Masarykově okruhu. Jízdy veřejnosti ZRUŠENY !

Smrt motorkáře na Masarykově okruhu. Jízdy veřejnosti ZRUŠENY !28.8.2007 - Při nehodě na Masarykově okruhu zemřel včera v podvečer při volných jízdách veřejnosti na Masarykově okruhu v Brně amatérský motocyklista. Při srážce několika motocyklů před cílovou rovinkou, ke které došlo zhruba v 18:30 hodin při předjíždění jeden řidič zemřel a další tři byli zraněni. Jízdy veřejnosti byly ZRUŠENY

V Brně padl absolutní rekord v historii nového Masarykova okruhu - 245 039 návštěvníků

V Brně padl absolutní rekord v historii nového Masarykova okruhu - 245 039 návštěvníků19.8.2007 - Návštěvnost podniku Cardion ab Grand Prix České republiky 2007 se přehoupla daleko přes pomyslnou hranici dvou set tisíc diváků. Na páteční tréninky se přišlo podívat více než 31 000 diváků, v sobotu bylo na tribunách přes 72 000 tisíc fanoušků a dnešní závod vidělo na 141 000 návštěvníků.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu