Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Martin Semerád s Michalem Ernstem mají za sebou první tři RZ Britské Rallye

Martin Semerád s Michalem Ernstem mají za sebou první tři RZ Britské Rallye10.11.2011 - Nemůžeme se bezhlavě vrhnout do nějaké stíhačky. Víme, že Britská Rally je hodně těžká a hlavně dlouhá rally. Máme před sebou ještě tři dny. Teď večer mají mechanici jen krátký čas v remote servisu na opravu auta, které pak bez servisu zítra vyrazí na čtyři dlouhé rychlostní zkoušky. Bude to hodně o výdrži,“

Naši Martin Semerád s Michalem Ernstem mají před sebou britské finále PWRC 2011

Naši Martin Semerád s Michalem Ernstem mají před sebou britské finále PWRC 20119.11.2011 - Druhého Patrika Flodina a čtvrtého Martina Semeráda ale dělí jen osm bodů a o místa na „bedně“ se tedy bude bojovat až do úplného finále. Šanci na pódiové umístění má minimálně pět jezdců. Již jistý mistr světa Hayden Paddon při Britské Rally vyzkouší vůz vyšší kategorie a odstartuje ve třídě R4.

Michal Matějovský ve šlépějích otce okusil závodní tahač týmu MKR

Michal Matějovský ve šlépějích otce okusil závodní tahač týmu MKR7.11.2011 - "Byl to opravdu skvělý zážitek a moc za něj Mariovi děkuji, dal dohromady skvělý tým a postavil výborná auta. V závodním tahači jsem seděl poprvé před osmi roky, kdy mě táta nechal pár kol svézt se v závodní Tatře, ale to je už dávno a už si z toho moc nepamatuji. Dnešní zkušenost je trochu jiná." komentoval

Martin Semerád s Michalem Ernstem se vrátili ze Španělska s jedním bodem

Martin Semerád s Michalem Ernstem se vrátili ze Španělska s jedním bodem25.10.2011 - Co nejdříve zapomenout chce Martin Semerád na Rally Catalunya nebo lépe řečeno na své účinkování v soutěži. Jinak pěkná rally, kde první etapu tvořily šotolinové rychlostní zkoušky a druhá polovina byla asfaltová, se totiž pro posádku Semerád – Ernst změnila v noční můru.

Michal Matějovský dostal možnost otestovat pár kol s vozem Praga R4S

Michal Matějovský dostal možnost otestovat pár kol s vozem Praga R4S20.10.2011 - Byla to zajímavá zkušenost a budu velmi rád, když si v budoucnu budu moci s pragovkou ještě zajezdit." řekl po prvních zkušenostech s tímto vozem Michal.

Brňan Michal Pavlík si finále své sezóny na Paul Ricardu moc neužil

Brňan Michal Pavlík si finále své sezóny na Paul Ricardu moc neužil13.10.2011 - Loučení s letošní úspěšnou závodní sezonou brněnskému jezdci Michalu Pavlíkovi nevyšlo zcela podle představ. Slibný plán s rozlučkou na francouzském okruhu Paul Ricard v atraktivním dvouhodinovém vytrvalostním závodě se totiž navzdory dlouhému cestování do Le Castellet změnil v dokonalý zmar.

Brňan Michal Pavlík obhájil v Morgan Challenge loňské prvenství

Brňan Michal Pavlík obhájil v Morgan Challenge loňské prvenství5.10.2011 - "Okruh ve Snettertonu mám rád. A také si na něm věřím. Navíc bylo nádherné slunečné počasí, které už v tomto období v Británii nebývá obvyklé," konstatoval Pavlík, který na tomto okruhu vyhrál už v dubnu svůj první závod v seriálu.

Brněnský jezdec Michal Pavlík vyhrál Morgan Challenge v Castle Combe

Brněnský jezdec Michal Pavlík vyhrál Morgan Challenge v Castle Combe31.8.2011 - Tímto úspěchem se výrazně přiblížil obhajobě loňského prvenství. Před druhým v průběžném pořadí Johnem Bevanem má náskok 9 bodů a o titul už může přijít pouze teoreticky. V případě, že by v posledním závodě ve Snettertonu nestartoval by jeho soupeř musel zvítězit.

S Audi A4 DTM na Slovakiaringu Michal Matějovský a také host týmu Petr Fulín.

S Audi A4 DTM  na Slovakiaringu Michal Matějovský a také host týmu Petr Fulín.18.8.2011 - Ani Petr Fulín na Slovensku nejede poprvé, ale i pro něj je svezení s Audi A4 DTM premiérou na této trati. Vůz už testoval předloni a absolvoval s ním i úspěšný závodní podnik německé série DMV na italské Monze. "Do tohoto víkendu jdu zcela bez ambicí, to přiznávám. Týmu děkuju za šanci zase se svézt s touhle technikou a chci si ten víkend užít.

Brňan Michal Pavlík vyhrál závod Morgan Challenge na okruhu v Silverstonu.

Brňan Michal Pavlík vyhrál závod Morgan Challenge na okruhu v Silverstonu.15.8.2011 - Pavlík si tímto výsledkem zvýšil naději na celkové vítězství v seriálu. Napravil také výpadek z posledního závodu před dvěma týdny v Thruxtonu, kdy kvůli banální závadě zámku kapoty předčasně odstoupil.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu