Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Pavlík havaroval a sledoval závod v Oulton Parku pouze z tribuny

Michal Pavlík havaroval a sledoval závod v Oulton Parku pouze z tribuny9.5.2011 - Havárie v ranní kvalifikaci spojená s následným poškozením spojovacího prvku u řízení vyřadila brněnského jezdce Michala Pavlíka z účasti ve třetím závodě Morgan Challenge v britském Oulton Parku.

Michal Salač veze z Monzy 22. místo z FIM Superstock 1000

9.5.2011 - Velmi dramatický průběh měl dnešní závod poháru FIM Superstock 1000, který se konal na kultovním italském okruhu Monza. Již po čtyřech kolech totiž z motocyklu Sylvaina Barriera, kterému explodoval motor, vytekl v legendární zatáčce Lesmo olej a na něm následně havarovalo osm dalších jezdců

Michal Salač dokázal na Monze zlepšit svůj čas o dvě sekundy, ale..

9.5.2011 - Udělali jsme změny na nastavení podvozku a oproti včerejším tréninkům to bylo znát. Pocity mám na motorce nyní rozhodně lepší, ale i tak výsledek kvalifikace není uspokojivý. Doufám, že zítra se nám podaří v závodě zrychlit a dostat ten čas pod 1:50 minuty

Michal Matějovský v nedělním druhém sprintu v rámci Jarní ceny zopakoval stříbro

1.5.2011 - Situace byla v několika ohledech odlišná od soboty, dopolední warm-up se dokonce jel na mokru, ale Michal se dokázal vyrovnat i s kombinací silného vozu a kluzké trati. Cíl víkendu byl jednoznačně splněn.

První ostrý závod s vozem DTM Michala Matějovského, stříbro za suverénním Kostkou

První ostrý závod s vozem DTM Michala Matějovského, stříbro za suverénním Kostkou30.4.2011 - Podle svých slov považuje Michal absolvovaný závod za důležitý zdroj dalších zkušeností v ovládání sofistikované techniky DTM a těší se i na neděli, kdy se odpoledne pojede druhý sprint.

Na jarní Brno BRT nově s pilotem Michalem Matějovským

27.4.2011 - Jarní cena Masarykova okruhu je startovním podnikem letošní mistrovské okruhové sezóny. Zúčastní se jí i Bohemia Racing Team s pilotem Michalem Matějovským, který je připraven ve dvou sprintech bojovat o první body do letošní klasifikační tabulky.

V Brands Hatch se sice Michal Pavlík dostal opět na stupně vítězů, ale skončil až třetí

V Brands Hatch se sice Michal Pavlík dostal opět na stupně vítězů, ale skončil až třetí18.4.2011 - "Každých deset až patnáct koní je při výjezdu ze zatáčky poznat," popsal Pavlík svou zkušenost. V dalším závodě by měl dostat nový výfuk. Od něj si slibuje zvýšení výkonu svého vozu. Naopak nové pneumatiky v Brands Hatch tolik nepomohly, neboť na nich jeho vůz oproti předcházejícímu závodu klouzal.

Michala Pavlíka čeká v neděli druhé pokračování na slavném Brands Hatch

Michala Pavlíka čeká v neděli druhé pokračování na slavném Brands Hatch14.4.2011 - "Očekávám opět tuhý souboj. Minulou porážku vzal Gilbart-Smith sportovně. Jen po závodě přišel s otázkou, zda jsem na okruhu s novou pasáží před sezonou netestoval," uvedl Pavlík. Stejně jako ostatní soupeři se i brněnský jezdec s okruhem seznamoval až v tréninku a kvalifikaci před závodem.

Brňan Michal Pavlík vykročil do sezony 2011 vítězstvím ve britském Snettertonu

10.4.2011 - S výsledkem jsem maximálně spokojen, pocitově překonal i úspěšnou loňskou sezonu. Nejvíce si cením toho, že za mnou skončil Mark Gilbert Smith. Tohoto jezdce s dvoulitrovým vozem a s výkonem minimálně o 25 koní větším, jsem v předcházejících třech vzájemných soubojích ani jednou neporazil," uvedl po závodě Pavlík

Michal Matějovský pojede okleštěný šampionát s Audi DTM

Michal Matějovský pojede okleštěný šampionát s Audi DTM9.4.2011 - Celý pátek se pak Michal seznamoval s vozem Audi A4 DTM a podle všeho se velice rychle učil. "Pochopitelně předcházelo povídání s inženýry. Hodně mi v úvodu testu pomohl svými zkušenostmi také jezdec GP 2 Josef Král, pak už jsem ale jenom jezdil a jezdil. Je to fascinující technologie. Asi jako všechny ostatní, kdo v détéemku seděli poprvé, mě nejvíc překvapily brzdy, které po zahřátí nabízejí obrovský výkon a účinnost. Rychlost, akceleraci a skvělou aerodynamiku u toho auta člověk nějak automaticky očekává

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu