Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Matějovský nechyběl na domácím TRUCKFESTu v Hradci Králové

14.9.2010 - Akce začala v sobotu 11. 9. 2010 v 9.00 hod. ráno a ještě v sobotu dopoledne se konala spanilá jízda kamiónů ulicemi města Hradce Králové.

Michal Matějovský a Vlado Hybáček na Slovensku skončili předčasně v půlce tříhodinovky

24.8.2010 - Michal Matějovský a Vlado Hybáček,kteří se v průběžném pořadí šampionátu dělili o první místo, chtěli na Slovensku udělat další krok k zisku titulu. Vše tomu nasvědčovalo, bohužel stop vystavila v polovině dvouhodinového závodu technická závada.

MORGAN CHALLENGE 2010: Michal Pavlík bojoval ve zmoklém Silverstonu

MORGAN CHALLENGE 2010: Michal Pavlík bojoval ve zmoklém Silverstonu16.8.2010 - Pro brněnského jezdce Michala Pavlíka však tento den neznamenal pouze boj se soupeři a s vodou na trati, ale také trápení s vlastním poněkud neposlušným vozem.

Dvojitý titul pro BMW INVELT a Brňana Michala Fillu

Dvojitý titul pro BMW INVELT a Brňana Michala Fillu13.8.2010 - Na okruhu v Poznani, který se nachází schovaný hluboko v Polském vnitrozemí, si náš jezdec Michal Filla po právu vybojoval dvěma vítězstvími tituly, jak ve třídě Stocksport1000, tak ve třídě Superbike. Jeho vystoupení v rámci Lape Adria tentokráte nebylo až tak jednoznačné, neboť cílem pro oba závody bylo především dojet do cíle a zvítězit v rámci hodnocení MČR, což se povedlo

Michal Matějovský a jeho brněnské tři pořádně rušné dny

Michal Matějovský a jeho brněnské  tři pořádně rušné dny4.8.2010 - Jsem také velmi rád, že příznivců přišlo opravdu hodně a měli také možnost hodně toho během závodů vidět. Řada akcí spojená s provozem týmu na závodním okruhu totiž se závoděním zdánlivě nesouvisí, ale k závodům neodmyslitelně patří. V pátek jsme například připravili, ve spolupráci s brněnským automotodromem, návštěvu dětí z dětského domova Klokánek ....

MORGAN CHALLENGE 2010: Brňan Michal Pavlík v Mallory Parku dvakrát na stupních

MORGAN CHALLENGE 2010: Brňan Michal Pavlík v Mallory Parku dvakrát na stupních2.8.2010 - Krátký, úzký, ale velice rychlý, tak taková je charakteristika typicky britského závodního okruhu v Mallory Parku ležícího cca 180 km od Londýna. Právě tato trať byla minulou neděli místem konání sedmého závodu značkového seriálu Aero Racing Morgan Challenge 2010.

Michal Matějovský v neděli v Brně z posledního místa až na osmé

Michal Matějovský v neděli v Brně z posledního místa až na osmé1.8.2010 - Po havárii, kterou v prvním závodě brněnského podniku, způsobil Matějovskému Portugalec Ricardo Bravo, měli mechanici plné ruce práce, aby pro Michala připravili vůz k nedělnímu dopolednímu závodu. Vše se nakonec podařilo opravit na čas a tak se za jasného a teplého počasí mohl spolu s ostatními postavit v neděli krátce před jedenáctou na start druhého závodu čtvrtého letošního podniku SEAT Leon Eurocup.

Trápení s nastavením vozu Michala Matějovského pokračovalo

31.7.2010 - V prvním volném treninku vypovědělo auto službu již po čtyřech kolech, když se zadřelo benzinové čerpadlo. Ve druhém volném tréninku, který se jel na suchu, Michal zajel pátý nejlepší čas, ale stěžoval si - tak jako většina jezdců týmu - na nedotáčivost vozu.

Michal Matějovský před závody na okruhu v Brně

30.7.2010 - Michal Matějovský před Brnem nenechává nic náhodě. Ne jeho vozu byla, po závodech na anglickém okruhu v Brands Hatch, vyměněna převodovka a celý vůz prošel také důkladnou technickou kontrolou. Michal přijede do Brna ve středu večer. Tým zde doplní dále automobilový závodník Jirka Janák, který tu bude opět v roli poradce a týmový fyzioterapeut.

SEAT Leon Eurocup zamíří o víkendu do Brna i s Michalem Matějovským

SEAT Leon Eurocup zamíří  o víkendu do Brna i s Michalem Matějovským27.7.2010 - Na přelomu července a srpna se na brněnský Masarykův okruh soustředí pozornost fanoušků okruhových závodů. Mistrovství světa cestovních vozů, které do Brna po roce opět zavítá, provází už třetím rokem pohárová klání SEAT Leon Eurocup, v nichž o body bojuje také Michal Matějovský, podporovaný českým zastoupením značky SEAT.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu