Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Filla přestoupil ke značce BMW a na Hungaroringu vkročil do neznáma. Ale ke zlatu.

30.4.2010 - Po přestupu ke značce BMW nám počasí nedopřálo otestovat možnosti využití a potenciál našich nových motocyklů BMW S1000RR. O to větší výzvou byla pro celý tým účast v úvodním závodě letošního roku, který tak byl jedním velkým krokem do neznáma.

Michal Matějovský si dovezl z Brna první místo z tříhodinovky

Michal Matějovský si dovezl z Brna první místo  z tříhodinovky27.4.2010 - "Ke konci závodu začaly trochu odcházet pneumatiky a musel jsem je víc šetřit. Jsem skutečně velmi rád, že se to podařilo a že nám vstup do domácího mistrovství takto skvěle vyšel." řekl po skončení sobotního závodu spokojený Michal Matějovský.

Michal Matějovský a Alexej Dudukalo potestovali na Leon Eurocup v Zolderu

Michal Matějovský a Alexej Dudukalo potestovali na Leon Eurocup v Zolderu27.4.2010 - Při tomto testování se jezdci hlavně zaměřili na nastavení podvozku a na práci na brzdovém systému, protože tento okruh je extrémně náročný právě na brzdy. Testování přálo počasí a oba jezdci tak získali před zahálením letošní sezóny cenné zkušenosti.

MORGAN CHALLENGE 2010: Brňan Michal Pavlík zahájil sezonu v britském Snettertonu

MORGAN CHALLENGE 2010: Brňan Michal Pavlík zahájil sezonu v britském Snettertonu19.4.2010 - Za slunečného a teplého téměř letního počasí se na startu sešlo 36 vozů této klasické, v loňském roce stoleté britské značky. Technické předpisy nedoznaly pro letošní rok velkých změn, takže vozy jsou opět rozděleny do sedmi tříd dle svého typu a stáří.

Michal Matějovský natáčel na brněnském okruhu o nehodách

14.4.2010 - Bohužel se denně setkáváme na našich cestách s tím, že si běžní řidiči silnici pletou se závodním okruhem a pak to většinou končívá havárií s nepříjemnými, někdy i tragickým důsledky pro zúčastněné. A o tom bude, mimo jiné, i právě připravovaný díl naší stodvanáctky

Michal Matějovský letos poprvé testoval svůj SEAT na brněnském automotodromu

10.4.2010 - poprvé testoval svůj SEAT na domácím brněnském automotodromu, kde se v tomto roce závody FIA WTCC i SEAT León Eurocup pojedou na přelomu července a srpna.

Roman Michalík po domácí Valašce spokojen. Nyní si od horkého volantu dá přestávku

Roman Michalík  po domácí Valašce spokojen.  Nyní si od horkého volantu dá přestávku31.3.2010 - Před Sheron Valašskou rally si Roman s Radimem nekladli žádné vysoké cíle. S ohledem na fakt, že se letos valašská posádka nebude na rally objevovat pravidelně, bylo hlavním cílem závod si užít. „Jedeme pro sebe a hlavně pro diváky

Soutěžák Roman Michalík letos za volantem při rallye a zároveň i za řidítky v enduru

Soutěžák Roman Michalík letos za volantem při rallye a zároveň i za řidítky v enduru23.3.2010 - Na novou soutěžní sezonu se připravuje i Roman Michalík. Valašskomeziříčský jezdec se letos kromě automobilových rally objeví i za řídítky endurového stroje. Postřehy „Paliče“ z loňské sezony i jeho plány pro letošní rok Vám přinášíme v následujících řádcích.

Těsně před uzávěrkou Valašky přišla přihláška od Poláka Michala Solowowa !!

Těsně před uzávěrkou Valašky přišla přihláška od Poláka Michala Solowowa !!21.3.2010 - Oproti loňsku jsme sice vzhledem k ekonomické krizi zaznamenali mírný úbytek posádek, ovšem stejný trend se dá očekávat na všech automobilových soutěžích. Na druhou stranu se zlepšila kvalita vozového parku, který je opět atraktivnější

Michal Kraml pilot a bratr Marcel Kraml se chystají na dubnovou Rallye Šumava

Michal Kraml pilot a bratr Marcel Kraml se chystají na dubnovou Rallye Šumava18.3.2010 - Loňský rok byl hodně hektický a cílem bylo vyjet si mezinárodní licenci. To se podařilo, takže jsme působení na erzetách rally ukončili a přemýšleli, jakým směrem se vydáme v roce 2010.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu