Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Matějovský s Alexejem Dudukalem ve Valencii na stupních vítězů

Michal Matějovský s Alexejem Dudukalem ve Valencii  na stupních vítězů15.3.2010 - Ve druhém závodě startoval jako první Michal. Při střídání předával vůz na 3. místě a Alexej dovezl vůz do cíle na 5. místě. "Do druhého závodu jsme startovali s hendikepem, tak nás to trošku zpomalilo. S výsledkem jsem ale samozřejmě velmi spokojen. Spolupráce s Alexejem i týmem byla skvělá.", řekl po závodě spokojený Michal Matějovský.

Závodník Michal Matějovský vařil při otevření prodejny italské těstoviny na několik způsobů.

Závodník Michal Matějovský vařil při otevření prodejny  italské těstoviny na několik způsobů.15.3.2010 - Odpolední akce se v obchodním domě těšila velkému zájmu hradečanů a byla zakončena autogramiádou obou protagonistů

V letošním roce bude do třetice Michal Matějovský startovat v seriálu SEAT León Eurocup

V letošním roce bude do třetice Michal Matějovský startovat v seriálu SEAT León Eurocup18.2.2010 - SEAT León Eurocup je součástí víkendu evropských závodů FIA WTCC. Michal nic nenechává náhodě a pracuje na vylepšení fyzické kondice. Příští měsíc jej také čeká první testování ve Španělsku

Michal Novotný, nejlepší český snowboardista, dostal na dva roky Alhambru.

4.2.2010 - Michal Novotný, nejlepší český snowboardista, jenž by měl Českou republiku reprezentovat i na nadcházejícím největším svátku zimních sportů, uzavřel se značkou SEAT dvouletou smlouvu o spolupráci. Od konce ledna jezdí tento nadějný závodník novým modelem SEAT Alhambra.

Také Michal Matějovský se pilně podepisoval na akci Rychlá kola

25.11.2009 - V rámci výstavy Rychlá kola se ve výstavních expozicích opět představily špičkové závodní stroje spolu se svými piloty. Mezi pozvanými závodními jezdci byl také Michal Matějovský

Mistrovství Evropy motocyklů skončilo v Albacete. Michal Filla sedmý

6.11.2009 - Z týmu IVR Yamaha se do Španělska vydal Michal Filla a Viktor Noss. Oběma se podařila kvalifikace a Michal startoval z výborné 7.pozice, když za vítězem kvalifikace zaostal jen o 0,5 vteřiny na jedno kolo. Viktor se na neznámé trati kvalifikoval 22. časem.

Tomáš Enge ve Vsetíně havaroval na klouzačce. Michal Ernst se bude léřit i několik měsíců

Tomáš Enge ve Vsetíně havaroval na klouzačce. Michal Ernst  se bude léřit i několik měsíců24.10.2009 - Ovšem na RZ 2 přišla jezdecká chyba, plynové Mitsubishi Lancer vylétlo z trati a tvrdě narazilo do hromady klád. Zatímco pilot vyvázl z nehody bez újmy na zdraví, navigátor Michal Ernst byl odvezen na ošetření do nemocnice, kde lékaři odhalili zlomeninu tří bederních obratlů. Léčení si vyžádá řádově týdny až měsíce.

Bösiger se konkurence Niko Puliče, Uwe Nittela, či Michala Konovalova neobává!

Bösiger se konkurence Niko Puliče, Uwe Nittela, či Michala Konovalova neobává!23.10.2009 - Týmová dvojka a mistr Evropy 2007 Markus Bösiger se tak musel v průběhu testování smířit s tím, že vedle něj a Vršeckého proháněli jeho Byggyru Chorvat Niko Pulič, Uwe Nittel z Německa a ruský jezdec Michal Konovalov.

Michala Pavlíka s Morganem zastavil v italské Adrii technický problém

19.10.2009 - „Nedá se nic dělat, je to jenom sport a tyto situace k němu bohužel patří. Ale především je to sport moc krásný a zvláště s tak úžasným vozem jaký mohu řídit!“ vyznává se jezdec, který podle svých vlastních slov nezaměnitelnému kouzlu letos stoleté britské značky Morgan zcela propadl.

Michal Pavlík s Morganem tentokrát v britském Snettertonu. Stříbro ve třídě.

Michal Pavlík s Morganem tentokrát v britském Snettertonu. Stříbro ve třídě.16.10.2009 - Michal Pavlík se zúčastnil na okruhu v britském Snettertonu v této sezoně již posledního dílu seriálu Morgan Challenge určeného výhradně pro vozy této letos stoleté ostrovní značky. Snetterton je 3,14 km dlouhý mírně zvlněný, ale velmi rychlý okruh ležící cca 150 km od Londýna poblíž města Norwich

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu