Vyhledávání

Výsledky hledání michal

COPPA ITALIA 2009: Brňan Michal Pavlík s Morganem Roadster v Misanu

COPPA ITALIA 2009: Brňan Michal Pavlík s Morganem Roadster v Misanu5.8.2009 - O minulém víkendu se na italském přímořském okruhu v Misanu ležícím nedaleko světoznámého letoviska Rimini jel další závod letošního premiérového ročníku seriálu Coppa Italia určeného pro cestovní a GT vozy. Ve 3. divizi se podruhé letos představil čtyřicetiletý brněnský jezdec Michal Pavlík s britským vozem Morgan Roadster.

Michal Filla si připsal další vítězství v Alpe Adrii a MČR a navíc nejrychlejší kolo závodu.

15.7.2009 - Do Mostu se Michal podíval po dvou letech a po pádech v minulých dvou závodech na zcela jiném motocyklu. Tým odvedl výbornou práci a Michal získal první místo v kvalifikaci časem 1:36,969. Tento čas zároveň znamenal nový traťový rekord pro motocykly

První závod v Portu pro Michala Matějovského bez škrábance a s pátou příčkou

První závod v Portu pro Michala Matějovského bez škrábance a s pátou příčkou5.7.2009 - Technicky náročný, 4770 m dlouhý městský okruh v úzkých ulicích portugalského Porta absolvoval v sobotu odpoledne Michal Matějovský bez jediného škrábnutí vozu a navíc obsadil vynikající 5. místo.

COPPA ITALIA 2009: brněnský jezdec Michal Pavlík s čistokrevným britským vozem Morgan Roadster

COPPA ITALIA  2009: brněnský jezdec Michal Pavlík s čistokrevným britským vozem Morgan Roadster22.6.2009 - O minulém víkendu se brněnský jezdec Michal Pavlík zúčastnil s čistokrevným britským vozem Morgan Roadster (s motorem Ford V6 3,0) třetího dílu okruhového seriálu Coppa Italia určeného pro cestovní a GT vozy. Tento závod se jel v tropickém horku, kdy se teplota pohybovala mezi 33 – 35°C na nejkratším a nejtechničtějším italském okruhu ve Varanu.

Cenné body Michala Matějovského z víkendového Brna

Cenné body Michala Matějovského z víkendového Brna22.6.2009 - Michal Matějovský, který v sobotním závodě vybojoval 5. místo, startoval v nedělním závodě z páté startovní pozice, tedy ze třetí řady startovního roštu. Pevný start se Michalovi vydařil a postupně se dostával o jednu dvě příčky dopředu

Michal Matějovský si v Brně upevnil svoji pozici a je průběžně druhý

21.6.2009 - O tomto víkendu pokračuje svým druhým podnikem SEAT León Eurocup. Seriál závodů vozů SEAT tentokrát zavítal poprvé do České republiky a pro Michala Matějovského, jezdce španělsko-českého týmu SUNRED-BRT, se tak tyto závody na domácí půdě staly velkou výzvou.

Hustopeče představují pro posádku Vojtěch Štajf Michal Ernst vysvobození ze zakletí. : 4 místo!!

Hustopeče představují pro posádku Vojtěch Štajf Michal Ernst vysvobození ze zakletí. : 4 místo!!15.6.2009 - Na šumavské soutěži pak rychlou jízdu ukončila havárie, a tak až výtečná čtvrtá příčka z právě uplynulé Rally Hustopeče představuje pro posádku Vojtěch Štajf – Michal Ernst tak trochu vysvobození ze zakletí.

Z maďarského Pannoniaringu odjel Michal Filla tentokrát s nulou na bodovém kontě

11.6.2009 - Michal Filla: „Na Pannonii jsem se hodně těšil. Doufal jsem v dobrý závod a rychlé časy. S časy jsem byl docela spokojený, ale ten závod opravdu nevyšel. Kvalifikace se nám docela dařily, ale když jsme nasadily novou gumu, měl jsem smůlu na pomalejší jezdce a nezajel žádné čisté kolo

První vytrvalostní vítězství sezóny posádky Robert Šenkýř, Petr Vencálek a Michal Dolák

9.6.2009 - Na první vytrvalostní vítězství sezóny dosáhl tým ve složení Robert Šenkýř, Petr Vencálek a Michal Dolák na voze BMW M3 GTR ve třetím tříhodinovém závodě letošního seriálu MMČR na okruzích v Mostě. Druhý týmový vůz BMW M3 GTR s posádkou Alex Baran, Jiří Navrátil odstoupil v mokrém závodě přibližně po dvou hodinách z druhého místa pro poruchu spojky.

Již příští závod pro Michala Matějovského bude Brno a WTCC víkend !

Již příští závod pro Michala Matějovského bude Brno a WTCC víkend !7.6.2009 - Po úspěšném víkendu ve Valencii se Michal Matějovský přesunul na mostecký autodrom, kde v rámci testovacího programu jel o tomto víkendu s vozem SEAT Leon TDI slovenského týmu SEAT Sport Slovakia vytrvalostní závod MMČR ve třídě do 2000 ccm. Na voze došlo v období od minulého podniku MMČR k několika úpravám jak na podvozku, tak i na elektronice

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu