Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Matějovský startoval poprvé s naftovým seatem

25.9.2008 - Zajímavou zkušeností byl pro jezdce Michala Matějovského start ve známém okruhovém závodě cestovních vozů - memoriálu Ing. Zdeňka Vojtěcha, který se konal ve dnech 13. - 14. 9.2008 na brněnském Masarykově okruhu v rámci podniku FIA Grand Tourismo.

CIP: na přímořském okruhu v Misanu nemohl Michal Pavlík s Lucchini SR2 pro zranění do hlavního klání startovat

CIP: na přímořském okruhu v Misanu nemohl Michal Pavlík s Lucchini SR2 pro zranění do hlavního klání startovat19.9.2008 - Do nedělního sedmého závodu letošního italského okruhového mistrovství sportovních prototypů (Campionato Italiano Prototiti), který se jel na přímořském okruhu v Misanu, nemohl už brněnský jezdec Michal Pavlík s vozem Lucchini Alfa Romeo SR2 nastoupit, a to díky následkům nezaviněného úrazu ze sobotního odpoledne, který vznikl mimo závodní vůz. Následky se ukázaly totiž horší, než se zpočátku zdálo

Seat Leon Eurocup na německém Oschesrlebenu pro Michala Matějovského částečně úspěšný

3.9.2008 - Během předposledního víkendu seriálu závodů Seat Leon Eurocup na německém okruhu Oschesrleben se na stranu českého jezdce Michala Matějovského z týmu SUNRED-BRT konečně usmálo štěstí a také potvrdil to, že se zdejším okruhem už má určité zkušenosti. Po vynikajícím startu v sobotním závodě se nakonec dokázal probít až na třetí pozici a poprvé tak v letošním premiérovém ročníku stanul na stupních vítězů, shodou okolností vedle svých stájových kolegů.

Michal Filla se v domácím v Brně konečně probojoval až na bednu

Michal Filla se v domácím v Brně konečně probojoval až na bednu2.9.2008 - Start do nedělního závodu se Michalovi povedl a v první zatáčce se zařadil na třetí místo skoro čtyřiceti členného startovního pole. Po předjetí Ondry Ježka se dostal na druhé místo, ale v zápětí ztratil pozici ve prospěch pozdějšího vítěze Patrika Vostárka. Michal zajížděl velmi rychlé a vyrovnané časy na jedno kolo a nakonec si dojel pro třetí místo. Tímto výsledkem se posunul na páté místo v hodnocení MČR, přesto že se zúčastnil jen dvou závodů šampionátu

Divákům se z historiků nejvíce líbila rozevlátá jízda Michala Suma

24.8.2008 - Piloti krásných historických automobilů absolvovali v pátek a v sobotu totožný program jako soudobé vozy a čekala na ně porce devíti rychlostních zkoušek na pěti různorodých úsecích. Už od městské speciálky předváděl divákům nejodvážnější průjezdy slovenský host Jozef Béreš starší s překrásnou asconou, který svůj vůz v každé ostřejší zatáčce vodil „dveřmi napřed“ a sklízel za to zasloužený potlesk. V hlasování fanoušků však příliš úspěšný nakonec nebyl a musel se spokojit pouze s desátým místem.

Jednou jsi nahoře, ale .... Přemysl a Michal Šebestovi letos se smíšenými pocity

Jednou jsi nahoře, ale .... Přemysl a Michal Šebestovi letos se smíšenými pocity20.8.2008 - Přemysl a Michal Šebestovi vstupovali po loňském premiérovém roce mezi „velkými kluky“ do letošní sezóny se smíšenými pocity. Napjatý rozpočet jim neumožňoval pravidelnou účast ve sprintovém mistrovství a co víc, chybějící finanční prostředky zapříčinily i nedostatek některých důležitých dílů, bez kterých se naplno závodit nedá. Přemek s Michalem tedy na rok 2008 naplánovali pouze omezený program, jenž počítal jen se starty na takřka domácích podnicích ve Vyškově a v Tišnově. Ale nikdy neříkej nikdy…

Dosud hlavně vyznavač endura Roman Michalík v Pelhřimově poprvé v první desítce i za volantem

6.8.2008 - Po dvou nepříliš úspěšných vystoupeních na tratích rallysprintů Kopná a Lužické Hory se posádka Michalík–Hausknotz na další konfrontaci se zkušenějšími kolegy těšila. „Hlavně se jedeme příjemně svézt, jsou tady dost rychlé tratě, ale většinou naštěstí v dostatečně otevřeném prostoru, takže nejsou nebezpečné. Moc se nám líbí také šotolinové úseky, Roman je má hodně rád a vždy si na nich jízdu patřičně užívá.

Český jachtař a olympionik Michal Mayer obdivoval Buggyru

Český jachtař a olympionik Michal Mayer obdivoval  Buggyru29.7.2008 - Nemalému zájmu se těšil "ostrý" speciál Buggyra průběžného lídra Evropského šampionátu tahačů Davida Vršeckého vystavený u příležitosti konání Mistrovství světa juniorů ve vodním slalomu. Toto proběhlo v Roudnici nad Labem v průběhu uplynulého víkendu.

Mistr světa Michalík v rallyesprintech po slušném začátku nyní nic moc

Mistr světa Michalík v rallyesprintech po slušném začátku  nyní nic moc27.7.2008 - Do Thermica Rally Lužické Hory odstartoval valašskomeziříčský jezdec po boku zkušeného Richarda Laseviče a s nepříliš lichotivým číslem 45 na dveřích. Od prvních kilometrů náročné soutěže ovšem naznačoval, že pořadatelé jeho schopnosti hluboce podcenili. Na třetí vložce dokázal dokonce zajet třetí čas absolutně a vyhoupnul se na osmou příčku po první sekci zkoušek.

Campionato Italiano Prototipi: Michal Pavlík s Lucchini Alfa Romeo celkově 17 tý a první v SR2

Campionato Italiano Prototipi: Michal Pavlík s Lucchini Alfa Romeo celkově 17 tý a první v SR224.7.2008 - V konkurenci dalších 23 italských pilotů převážně s vozy kategorií CN4 a CN2 zvítězil přesvědčivě Franco Ghiotto (Norma BMW CN4) před dvojicí Marco Cencetti a Filippo Ponti (oba Ligier Honda CN2).

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu