Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Další start Michala Filly v Mistrovství Světa je na spadnutí

Další start Michala Filly v Mistrovství Světa je na spadnutí25.9.2007 - Michal Filla by se o posledním zářijovém víkendu měl objevit v barvách českého týmu K+L Intermoto na trati nedaleko Italské Vallelungy, kde se uskuteční předposlední závod letošního Mistrovství světa třídy Supersport, konaného v rámci seriálu WSBK.

Michal Matějovský si ze Sachsenringu přivezl mnoho nových zkušeností

19.9.2007 - Jezdec Michal Matějovský startoval o uplynulém víkendu ve svém prvním závodě německé ADAC PROCAR Série, v divizi 1, s vozem Alfa Romeo 156 S 2000. V soutěži ADAC PROCAR Série startují vozy specifikace WTCC vyrobené do roku 2005.

Michal Kárný se po vydařeném závodu minibike v Brně posunul na druhé místo

Michal Kárný se po vydařeném závodu minibike v Brně posunul na druhé místo19.9.2007 - Michal se díky celkovému třetímu místu a zisku 32 bodů posunul v hodnocení seriálu na druhé místo a šance na titul vícemistra se opět malinko zvýšily.

Michal Křemen z Vyškova opět s medailí, tentokrát už stříbrnou

Michal Křemen z Vyškova opět s medailí, tentokrát  už stříbrnou12.9.2007 - Dosud nejvydařenější soutěží kariéry mladoboleslavského pilota Michala Křemena se stala Böttcher Rally Vyškov. Tradičně se zkušeným spolujezdcem Rudolfem Kouřilem a premiérově s Hondou Civic Vti zlínského týmu Sparrow obsadili druhou příčku ve třídě N2 i v kategorii Junior 2000.

Michal Kárný v Pardubicích do nového školního roku s vítězstvím

11.9.2007 - Bodová nadílka upevnila Michalovi celkovou třetí příčku a navíc otevřela dveře s možností pomýšlet i na celkové druhé místo. Další závod se jede 15. září na trati v areálu Masarykova okruhu v Brně.

Suverénní vítězství Michala Filly na závěr sezóny v Brně.

Suverénní vítězství Michala Filly na závěr sezóny v Brně.10.9.2007 - Michal si pak v nedělním závodě dojel pro zcela suverénní vítězství s náskokem 21 vteřin na druhého v pořadí Václava Bittmana. Bohužel Michalova absence v Mosteckém závodě MČR a také pád na Hungaroringu z bezpečného prvního místa znamená, že Mistrovský titul letos připadl Václavu Bittmanovi. Další závod týmu by měl být poslední podnik Mistrovství Evropy ve španělské Cartageně 21.října.

Smolný pád na Hungaroringu stál Michala Fillu cenné body

Smolný pád na Hungaroringu stál Michala  Fillu cenné body3.9.2007 - Nesmyslné rozhodnutí organizátorů sloučit třídu Supersport se třídou Superbike, i Michalova jezdecká chyba při obrovském náskoku na druhého v pořadí znamená, že Michal Filla odjel z okruhu za Maďarskou Budapeští bez bodů. Radek Rous také doplatil na nerovný souboj s motocyklem Superbike a při jednom z předjížděcích manévrů havaroval.

Mostecky Michal Dolák bojoval srdnatě doma v Mostě

Mostecky Michal Dolák bojoval srdnatě doma v Mostě28.8.2007 - Michal Dolák stál opět s opraveným truckem MAN při víkendových závodech Matador Czech Truck Prix v Mostě. Po nesnázích s převodovkou a motorem na německém Nürnburgringu se očekávalo, že na bodový příděl zaútočí v domácím prostředí v Mostě.

Michal Křemen v Prachaticích přesně podle úsloví o záchodu

Michal Křemen v Prachaticích přesně podle úsloví o záchodu22.8.2007 - Prachatickou soutěž absolvovali také osmnáctiletý soutěžácký nováček Michal Křemen společně se zkušeným Rudou Kouřilem. Dvojice s Hondou Civic VTi jihlavského týmu bratrů Boehmových dojela až do cíle, ale vůbec to neměla snadné. Na medailové umístění ve třídě, které se jim povedlo v Pelhřimově, nebylo tentokrát ani pomyšlení. Provázelo je na jednu soutěž až příliš mnoho problémů.

Trucker Michal Dolák se s MANem těší na domácí Most

Trucker Michal Dolák se s MANem těší na domácí Most14.8.2007 - Poprvé v historii závodních tahačů se již za týden postaví na mosteckém autodromu na start mostecký jezdec Michal Dolák s truckem MAN TGA o výkonu 1000 Ps. Tento závodník absolvuje svou první sezónu v ME trucků, která má již v pořadí šestý závod. Největším problémem letošní sezóny se však nestalo pro Michala poznávání nových evropských okruhů a kontaktní souboje, kdy odpadávají části závodního trucku, ale problémy s technikou.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu