Vyhledávání

Výsledky hledání michal

IPS: Brňan Michal Pavlík s Lucchini SR2 v italské Adrii sedmý a třetí

23.5.2007 - Italsko-český tým MP prototipi corse se o minulém víkendu zúčastnil druhého dílu premiérového ročníku italského seriálu závodů sportovních prototypů Italian Prototype Serie (IPS), který se konal na okruhu Adria Raceway.

Truckerský nováček Michal Dolák má ze Zolderu pět bodů !

Truckerský nováček Michal Dolák má ze Zolderu pět bodů !22.5.2007 - Ačkoliv jezdec na této trati nikdy nestartoval, dařilo se mu lépe, než na úvodním podniku v Barceloně, kde vybojoval jen 2 body. Belgický okruh v Zolderu zrovna nepatří mezi nejpříjemnější, ale Michal Dolák se s ním seznámil vcelku dobře.

Drsná ale úspěšná premiéra Michala Filly na zmoklém Hungaroringu

3.5.2007 - Pro vicemistra Evropy třídy dvoutaktních dvěstěpadesátek to tak byla po několika testovacích dnech v horkém španělsku a testu v Brně první opravdová výzva a prověření, jak dokáže zvládat pro něj nový čtyřtaktní stroj.

Michal Křemen okusil v Násedlovicích Lancer EVO IX

23.4.2007 - Řidičák by měl Michal Křemen z města automobilů získat v květnu, ale už vloni sbíral závodnické zkušenosti při vrchařském KW Berg – cupu a o víkendu se poprvé posadil do špičkového Mitsubishi Lancer EVO IX týmu ANVEL a absolvoval s ním závod vrchařského KW Berg Trophy 2007.

Michal Prokop opět v barvách značky SEAT

9.4.2007 - Na cestách za medailemi z nejprestižnějších závodů najezdí Prokop po celém světě ročně až padesát tisíc kilometrů a díky spolupráci se značkou SEAT může cestovat v pohodlném a prostorném MPV SEAT Alhambra.

Michal Dolák se při truckerské premiéře v Barceloně na bodech l !!

Michal Dolák se při truckerské premiéře v Barceloně na bodech l !!2.4.2007 - Tahač MAN 410 TGA po Lackovi se mu zalíbil a v prvním kvalifikačním závodě to chvíli vypadalo na osmé místo, ale po ráně, kterou od soupeřů dostal, skončil v bariérách z gum a pomuchlané zbytky karoserie postrácel po dráze. Po boji se soupeři mu patřilo 11. místo, hned za body.

Trucky: Ve Španělsku začíná sezóna i pro Michala Doláka !

Trucky: Ve Španělsku začíná sezóna i pro Michala Doláka !30.3.2007 - Jeho truck značky MAN 410 TGA testoval naposledy před závody na domácím autodromu v Mostě, který pilot zná. Několik ostrých kol absolvoval po boku Švýcara Markuse Bösigera, který patří k ostříleným truckovým závodníkům ve FIA TRC.

Příprava závodního MANu pro Michala Doláka dokončena

Příprava závodního MANu pro Michala Doláka dokončena15.3.2007 - V dílnách akciové společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT v Hradci Králové byla v minulých dnech dokončena příprava závodního speciálu MAN TG - 410 A pro tým akciové společnosti C.D.R.T. Ten bude v letošním roce pilotován mladým jezdcem Michalem Dolákem.

Radomil Rous s Michalem Fillou do nové sezóny

2.3.2007 - Hodně rychle chtěl zapomenout na loňskou nepovedenou sezónu kralický motocyklový závodník Radomil Rous. Ten v premiérovém ročníku supersportů objel v barvách znojemského Klub racing teamu jen polovinu z plánovaných závodů a navíc po nepříjemných pádech přišel o oba stroje Yamaha R6. Ty letošní jsou už připraveny na testování i první závody seriálu Mistrovství České republiky, které se pojedou na konci dubna v Maďarsku.

Sedmnáctiletý Michal Křemen se chystá i do EVO IX.

15.2.2007 - Ještě nemá ani řidičák, který by měl získat v květnu, ale už vloni sbíral závodnické zkušenosti při vrchařském KW Berg - cupu. V minulých dnech navíc otestoval Mitsubishi Lancer EVO  IX a také zároveň poprvé okusil jízdu s ním na sněhu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu