Výsledky hledání most

Vydařený i dramatický automobilový víkend v Mostě. Podle odborníků závod roku !!

Vydařený i dramatický automobilový víkend v Mostě. Podle odborníků závod roku !!11.8.2008 - Divizi 4 cestovních vozů diváci sledovali dvojitý triumf mercedesů ze stáje Antonína Charouze. Stříbrnou pozicí v nedělním závodě si však předčasně pojistil mistrovský titul ve sprintech Tomáš Kostka z Bohemia Racing Teamu na Audi A4 DTM. Velkou ozdobou víkendu byla sobotní tříhodinovka cestovních vozů, kterou přihlížející označili za závod roku.

Další one man show Tomáše Engeho při startu na okruhu v Mostě

Další one man show Tomáše Engeho při startu na okruhu v Mostě11.8.2008 - Bylo to třetí vítězství jezdce Charouz Racing Systemu ze čtyř startů. Jakmile projel cílem, udělal pro diváky několik smyků a jako vrchol svých díků fanouškům předvedl i čamburínu – otočku na místě s kouřícími koly. Obecenstvo se odměnilo spontánní potleskem. Uspěli i Tomášovi kolegové, rovněž s Mercedesy AMG DTM C-Klasse

Ve třetím pohárovém podniku Octávia cupu v Mostě jednoznačně kraloval Petr Fulín

Ve třetím pohárovém podniku Octávia cupu v Mostě jednoznačně kraloval Petr Fulín11.8.2008 - Po triumfu v kvalifikaci vyhrál jednatřicetiletý pilot také v pořadí pátý a šestý pohárový závod, které se konaly v rámci okruhového mistrovství České republiky na Autodromu Most. Na stupně vítězů Fulína doprovodili Jan Dostál, František Došek a Polák Mateusz Lisowski.

Trucker David Vršecký úspěšně v Kolocových šlépějích! Do Mostu v roli vedoucího jezdce!!!

11.8.2008 - Poprvé v tomto tisíciletí a po dlouhých dvanácti letech se mohou zásluhou Davida Vršeckého těšit před závodem v Mostě čeští fanoušci z vedení domácího jezdce v průběžném pořadí truckového šampionátu.

Výborný výkon Jirky Janáka za volantem Porsche RSR na okruhu v Mostě

Výborný výkon Jirky Janáka za volantem Porsche RSR na okruhu v Mostě10.8.2008 - Tým KplusK Motorsport vsadil tento víkend na Jirku Janáka a udělal dobře. Již testovací jízdy ukázaly, že za volantem Porsche RSR může udělat dobrý výsledek a zařadit se do nejrychlejší části startovního pole.

Mercedesy DTM získaly v boji roku při mostecké tříhodinovce double

Mercedesy DTM získaly v boji roku při mostecké tříhodinovce double10.8.2008 - Byla to řež, v níž hráli roli také dva expiloti F1 a několik jezdců DTM. Z výhry se radovalo trio Tomáš Enge, Stefan Mücke, Antonín Charouz, druzí skončili Nicolas Kiesa, Peter Kox a Václav Nimč.

BRT s AUDI DTM při tříhodinovce v Mostě třetí za dvojicí speciálů MB DTM.

BRT s AUDI DTM při tříhodinovce v Mostě třetí za dvojicí speciálů MB DTM.10.8.2008 - Po letmém startu se skutečně velice rychle probíjel vpřed a po hodině už byl na prvním místě. Vůz, v němž závod rozjížděl Kostka, měl však kolizi s jedním pomalejších aut a musel do boxů. „Možná jsem mohl trochu počkat, ale zkusil jsem to. Byl to jeden ze seatů ze slovenského mistrovství a jel skutečně pomalu. Je to škoda,“ svěřil se po závodě Tomáš. Mechanici ovšem předvedli fantastický koncert a poškozené zavěšení zadního kola dokázali raketovým tempem opravit. Výsledkem byl ztráta čtyř kol, kterou ale Terting a Abt rychle stahovali. Pak ale došlo k dalšímu incidentu

Mercedesy DTM porazily v mostecké kvalifikaci audi a všechny ostatní

Mercedesy DTM porazily v mostecké kvalifikaci audi a všechny ostatní9.8.2008 - Dnešek byl parádním kvalifikačním dnem Charouz Racing Systemu. V nejkvalitněji obsazených závodech české okruhové scény dokázali v Mostě týmoví piloti získat pole position jak pro zítřejší vytrvalostní závod královské Divize 4, tak i pro nedělní Sprint stejné kategorie. Pro tříhodinovku má stáj se svými Mercedesy AMG DTM C-Klasse dokonce úplnou první řadu. Nejrychlejší byl Němec Stefan Mücke a hned za ním skončil dánský expilot F1 Nicolas Kiesa. Tomáši Engemu patří „pole“ pro krátký závod.

Do jedné vteřiny se v Mostě vtěsnalo třináct jezdců octávií, od čtvrtého do šestnáctého místa

Do jedné vteřiny se v Mostě vtěsnalo třináct jezdců octávií, od čtvrtého do šestnáctého místa9.8.2008 - Petr Fulín vybojoval druhé letošní kvalifikační vítězství ve dvanáctém ročníku Česká pojišťovna – Škoda Octavia Cupu. Stejně jako v zahajovacím podniku pohárového seriálu zaznamenal jednatřicetiletý pilot svůj další úspěch na mosteckém autodromu, kde se při okruhovém mistrovství České republiky koná třetí část letošní série.

Expilot F1 Kiesa a hvězda sportovních vozů Kox pojedou v Mostě s MB DTM !!

Expilot F1 Kiesa a hvězda sportovních vozů Kox pojedou v Mostě s MB DTM !!8.8.2008 - Za stáj Charouz Racing System nastoupí další zahraniční hvězdy. O víkendu v Mostě v její barvách pojedou expilot F1 Nicolas Kiesa a proslulý závodník sportovních a cestovních vozů Peter Kox. Dán a Nizozemec nastoupí s Mercedesy AMG DTM C-Klasse v sobotní tříhodinovce. Za kolegy budou mít Tomáše Engeho, Stefana Mückeho, Antonína Charouze, Václava Nimče a Adama Lacka. Kiesa závodil v DTM předloni, pro Koxe bude mostecký závod premiérou ve voze prestižní série. Jejich účast opět jen potvrzuje vzrůstající úroveň MMČR v závodech automobilů na okruzích, zejména její královské kategorie – Divize 4

další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102