Vyhledávání

Výsledky hledání motoGp

MotoGP Brno 2010 a Patrik Vostárek

fotogalerie

Senzačně při MotoGP v Brně 2010 pátý Jakub Kornfeil

fotogalerie

MotoGP Brno 2010- Jakub Kornfeil senzačně pátý !!, foto týmu

fotogalerie

Jakub Kornfeil a MotoGP v Anglii 2010, foto týmu

fotogalerie

Jakub Kornfeil - MotoGP 2009 v Estorilu, foto týmu

fotogalerie

Jezdci MotoGP na návštěvě v nemocnici, foto Z. Brázda

fotogalerie

MotoGP a Brněnská minibiková liga

MotoGP a Brněnská minibiková liga1.10.2013 - Co má společného závod mistrovství světa silničních motocyklů v Brně a Brněnská minibiková liga? Zdánlivě nic, snad jen to, že se obojí jede na dvoukolovém stroji zvaném motocykl.

Autogramiáda jezdců MotoGP ve Vaňkovce

17.8.2013 - S blížícím se závodem bwin Grand Prix České republiky na Automotodromu v Brně se rozbíhají i doprovodné akce k závodu. Fanoušci se mohou ve čtvrtek 22. srpna setkat s jezdci všech tříd v brněnské Vaňkovce

Velká cena Německa MotoGP - Sachsenring

Velká cena Německa MotoGP - Sachsenring11.7.2012 - Dani Pedrosa: Jsem opravdu velmi šťastný, že jsem vyhrál. Je to skvělé nejen pro mně, ale i pro tým, který se nikdy nevzdává, pro mou rodinu, pro mé fanoušky, kteří mě celou dobu podporovali, když jsem jezdil na druhých a třetích pozicích, ale vítězství mně chybělo. Pódia v této sezóně byla velmi důležitá, ale opravdu jsem chtěl vítězství pro můj tým a to přišlo na okruhu, který si vždycky užívám.

Ohlasy po závodě MotoGP v Estorilu

Ohlasy po závodě MotoGP v Estorilu9.5.2012 - Byl to pro mě dobrý den a získání dobrých výsledků s Alvarem je povzbuzující. Přes víkend jsme udělali pokrok a data, která jsme dnes posbírali, nám pomůžou udělat další pokrok v budoucnosti. Naším cílem je bojovat s Yamahou Tech3 a myslím, že už se to brzy uskuteční. Jsem také šťastný, že se nám podařilo dokončit závod s Michelem na stroji CRT a posbírat body. Celkově to byl dobrý víkend. - Fausto Gresini šéf týmu San Carlo Honda Gresini.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu